Podsumowanie 2022 roku w #MoorePolskaTeam

Cóż to był za rok! Dziękujemy, że byliście z nami – za zaufanie, za wyzwania i za budowanie siły Moore Polska. Zobaczcie, jak wiele razem osiągnęliśmy!

#MoorePolskaTeam rozwija skrzydła. Zobaczcie, co się działo u nas w 2022 roku! Zapraszamy na podsumowanie minionych dwunastu miesięcy w firmie.

Rok pełen wyzwań

Minął kolejny rok, odkąd należymy do międzynarodowy sieci Moore Global i pierwsze dwanaście miesięcy od połączenia wiedzy i doświadczenia Morison Finansista i Moore Rewit. Rok trudny i wymagający, nie tylko pod względem biznesowym . Już przecież w lutym – Rosja zaatakowała Ukrainę. Jako empatyczna organizacja, zjednoczyliśmy się i nadal wspieramy osoby uchodźcze z Ukrainy oraz nasze koleżanki i kolegów z Moore Ukraine.

Pomimo jednak trudności – osiągnęliśmy jeden z najważniejszych celów. Zamknęliśmy TOP 10 w rankingu firm audytorskich „Rzeczpospolitej”. I choć od kwietnia minęło dużo czasu – nadal nie przestaje nas to cieszyć. Wiemy jednak, że to olbrzymia odpowiedzialność i pragniemy ją unieść z godnością.

Wielkie podsumowanie

Ostatni rok to były jednak nie tylko wyzwania rozwojowe i biznesowe. To przede wszystkim nasze integracje – dwa wspaniałe spotkania, które umożliwiły zespołom Moore Polska na bliższe, osobiste poznanie, niemal niemożliwe na co dzień. Pracujemy bowiem aż w 9 biurach w 8 miastach w Polsce i dotychczas większość naszych spotkań odbywała się online.

To także wyjazdy organizowane przez Moore Global, dzięki którym poszerzaliśmy naszą wiedzę i budowaliśmy sieci kontaktów. Uczyliśmy się, szkoliliśmy i rozwijaliśmy – mogliśmy uczestniczyć w niesamowicie pouczających sesjach, które przyniosły i przyniosą korzyść dla całej firmy – Pracowników i Klientów.

To jednak również mniejsze i większe akcje, które organizowaliśmy – w tym między innymi Dzień Kobiet, bo jak wiemy: Moore Polska stoi kobietami. Nie zapomnieliśmy jednak o naszych mężczyznach i hucznie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Nie tak dawno zaś mogliśmy wspólnie przygotowywać się do najpiękniejszego czasu w roku podczas spotkań wigilijnych.

Były spotkania – odwiedził nas sam Anton Colella, CEO Moore Global, czy delegacja z litewskiego Moore Mackonis – i nagrody – między innymi nagroda PIBR dla Lidii Skudławskiej, naszej Partner Zarządzającej – zmiany – przenieśliśmy siedzibę Moore Polska i Moore Polska Audyt do nowoczesnej przestrzeni w Concept Tower w Warszawie – a także inwestycje – pierwsza Moore Polska w branżę informatyczną, w BeUsable – oraz przejęcia – we wrześniu zakupiliśmy warszawską spółkę Wessly – nowe współprace – w czerwcu rozpoczęliśmy kooperację z Uniwersytetem WSB Merito (wcześniej: Wyższa Szkoła Bankowa) w Gdańsku – i przepiękne chwile wzruszeń – akcję Szlachetna PACZKA zakończyliśmy niemałym sukcesem: wespół z naszymi Klientami pomogliśmy Pani Marii oraz jej córce Madzi, przekazując im „paczuszkę” o wartości ponad 16 000 zł!

Powodzenia w nowym roku!

Oby rok 2023 był równie obfity w – wyłącznie te pozytywne – emocje. Mamy nadzieję, że ostatnie dwanaście miesięcy było wyłącznie preludium do nadchodzących zmian, sukcesów oraz wyzwań. W końcu #MoorePolskaTeam nie znosi nudy i sobie oraz Wam życzymy na nowy rok tyle pasji i zaangażowania, co mamy my! 

Zapraszamy również do obejrzenia filmowego podsumowania roku 2022 w #MoorePolskaTeam! ⬇️⬇️⬇️

#razemmożemywięcej

Może Cię zainteresować

Przedsiębiorca prowadząc działalność gospodarczą ma obowiązek sporządzać remanent. Jest to tak zwany spis natury, który wpływa na wyliczenie wartości kosztów za dany rok podatkowy. Co musisz wiedzieć o remanencie? Dowiesz się z naszego artykułu!
U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nowego roku, przesyłam życzenia w nieco innej formie niż zazwyczaj. Serdecznie zachęcam więc do obejrzenia filmiku #MoorePolskaTeam stworzonego wespół z dziećmi naszych pracowników:
Nowe wymogi otrzymania dopłat do cen gazu i prądu w 2023 r. Projekt programu wymaga opinii biegłego rewidenta już przy składaniu wniosku.
W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.

Usługi