Kariera

Cześć, miło Cię widzieć! Fajnie, że do nas wpadłeś – to znaczy, że jesteś zainteresowany dołączeniem do #MoorePolskaTeam. Gotowy nas poznać? To zaczynajmy!

Ścieżka kariery w Moore Polska

Chcesz dowiedzieć się, jaki rozwój czeka Cię w Moore Polska? Koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Zapewniamy, że nie będziesz się z nami nudzić, a o stagnacji w naszym Zespole nie ma mowy. Rozwój w Moore Polska zaczyna się od pierwszych kroków na rynku pracy, a może się skończyć aż na zostaniu partnerem firmy! 

Sprawdź, dlaczego warto być w #MoorePolskaTeam

Jesteśmy zgranym zespołem ponad 250 ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach. Wśród tej drużyny znajdziecie niemal 30 biegłych rewidentów i 2 doradców podatkowych. Jesteśmy profesjonalistami w pełnym znaczeniu tego słowa i lubimy poszerzać naszą wiedzę, jak i się nią dzielić.

Lubimy naszą pracę 
Pracy mamy dużo, wyzwań jeszcze więcej, ale to, co robimy jest dla nas satysfakcjonujące. Cieszymy się z naszych wspólnych, jak i indywidualnych sukcesów. Nie tylko zawodowych. Wspieramy się na każdym etapie naszego życia i często tworzymy relacje wykraczające poza „mury” firmy. 
Empatia i dialog 
Budujemy nasz zespół – cały zespół Moore Polska, jak i te pomniejsze pod pieczą Menedżerów Zespołów – na zaufaniu i empatii. Wierzymy, że dialog jest najwyższą wartością – rozmowa może naprawdę przenosić góry! Dzięki temu lepiej się rozumiemy, poznajemy nasze problemy i wspólnie szukamy ich rozwiązań. 
Nieustający rozwój 
Naszym celem jest podnoszenie kompetencji i szukanie optymalnych rozwiązań. W centrum naszych działań znajduje się klient, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez tak wspaniałego zespołu, jak nasz, nic nigdy byśmy nie osiągnęli! Każdy z nas cieszy się, że jest częścią #MoorePolskaTeam i dlatego serdecznie Cię zachęcamy, abyś poznał nas bliżej. 

Dlatego jeśli uważasz, że idealnie do nas pasujesz – nie czekaj, zapoznaj się z prowadzonymi przez nas rekrutacjami i zostań częścią #MoorePolskaTeam!

Nasz zespół HR

Czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami. 
Dyrektor Działu HR i Komunikacji
Gdańsk Starodworska