fbpx

O nas

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga dziś od menedżerów szerokiej wiedzy nie tylko o rynku (klienci, konkurencja), ale również o sytuacji wewnątrz firmy. Od audytora oczkuje się więc rzetelnej informacji o stanie firmy w kontekście kluczowych działań jednostki, doradztwa oraz wsparcia.

Skupiamy się na rozwiązaniach, które gwarantują bezpieczeństwo prowadzonego biznesu, optymalizują koszty oraz podnoszą kulturę biznesu. Każdego dnia pomagamy budować i rozwijać biznes naszym klientom. Bierzemy aktywny udział w procesach, stając się istotnym ogniwem podnoszącym wartość firmy. Bazując na wartościach takich jak zaufanie, otwartość, rzetelność oraz lojalność, tworzymy długofalowe relacje, oferując realne wsparcie i profesjonalne doradztwo.

Niemal 30 lat obecności na polskim rynku to zaufanie wielu klientów oraz stała praca nad podniesieniem jakości oraz poszerzeniem zakresu świadczonych usług poprzez wzrost kompetencji naszych specjalistów.

W rankingu dziennika „Rzeczpospolita” z 2021 roku Moore Polska uplasowała się w czołówce rankingu firm audytorskich i doradców podatkowych, zajmując wysokie, 14 miejsce wśród wszystkich podmiotów oraz 5 miejsce wśród polskich firm. Jesteśmy jedną z największych firm audytorskich w kraju ze 100% polskiego kapitału.

Moore Polska jest nie tylko odpowiedzią na pytanie o stan firmy, ale również źródłem korzyści wynikających z unikalnej interdyscyplinarnej wiedzy oraz doświadczenia.

Nasza misja

Misją Moore Polska jest bycie doradcą i partnerem biznesowym w zmieniającym się świecie i otoczeniu. Nowoczesna rachunkowość, optymalne podatki i koszty, wzrost kultury biznesu oraz poziomu wiedzy biznesowej – to priorytety, które sobie wyznaczyliśmy, wierząc, że ich wdrożenie przyczyni się do rozwoju nie tylko nas i naszych klientów, ale całej społeczności.

Moore Polska jest członkiem:

  • Polskiej Izby Biegłych Rewidentów
  • Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
  • Pracodawców Pomorza
  • Gdańskiego Klubu Biznesu
  • Gdańskiego Klastra Budowlanego
  • Konfederacji Lewiatan
  • Fundacji Firm Rodzinnych
  • Polskiej Izby Biznesu – Wielkopolska Izba Gospodarcza
  • Wielkopolskiej Izby Gospodarczej w Gnieźnie

Moore Polska współpracuje z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie uczestnicząc w programie Giełdowych Firm Partnerskich. Pracownicy Moore Polska są również specjalistami i ekspertami w sprawach prowadzonych przez sądy i prokuraturę (biegłymi sądowymi).


SPRAWOZDANIA Z PRZEJRZYSTOŚCI DZIAŁANIA MOORE POLSKA (wcześniej Morison Finansista i Moore Rewit)

Nasze usługi

OPINIE KLIENTÓW

Klienci o nas w kilku zdaniach

Firma Rewit KiBR Sp. z o.o. od momentu nawiązania współpracy obsługuje Arkas-Projekt Sp. z o.o. S.K. w sposób rzetelny i merytoryczny, z dużą otwartością na zrozumienie naszych potrzeb. Pracownicy firmy Rewit KiBR Sp. z o.o. S.K. wykazują się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, a nasza współpraca przebiega w sposób kulturalny, profesjonalny i kompetentny. Zaangażowanie i dyspozycyjność pracowników firmy Rewit KiBR Sp. z o.o. S.K. przy realizacji podjętych projektów wiąże się z ich absolutnym zaangażowaniem powiązanym z maksymalnym wsparciem.

Arkas-Projekt Sp. z o.o. S.K.

Spółka DLF Sp. z o.o. potwierdza wieloletnią współpracę w zakresie księgowym, rachunkowym oraz doradczym z firmą Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.. Współpraca ta pozwala nam zarekomendować firmę Rewit jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego doradcę z wszzechstronną wiedza w zakresie księgowości, rachunkowości oraz podatków. Firma Rewit zawsze wykonuje swoje obowiązki sprawnie, terminowo, rzetelnie i zgodnie z wszelkimi zasadami, a także szuka rozwiązań najlepszych dla swojego Klienta. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi jest godnym polecenia partnerem. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Rewit jako firmę rzetelną i niezawodną.

DLF Sp. z o.o.

Spółka Rewit Południe od ponad 5 lat, w sposób profesjonalny świadczy dla naszej firmy kompleksowe usługi księgowe oraz płacowe tj.: prowadzenie ksiąg finansowych, sporządzanie deklaracji ZUS, sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego, sporządzanie sprawozdań finansowych. to co najbardziej cenimy w firmie Rewit Południe Sp. z o.o. to terminowość, fachowość, rzetelność oraz wysokie kwalifikacje merytoryczne pracowników tej spółki. Biuro Rachunkowe prowadzi nasze księgi z należytą starannością, według obowiązujących przepisów ustawy rachunkowości oraz zgodnie z wymogami ustaw podatkowych.

ELANSTIL Sp. z o.o. SP. K.

Firma Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku współpracują z firmą ELKA Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku prowadząc pełną księgowość oraz realizując zadania związane z obsługa płacową oraz doradztwem kadrowym. Rewit KiBR Sp. z o.o. od momentu nawiązania współpracy obsługuje firmę ELKA Sp. z o.o. w sposób rzetelny i merytoryczny, a pracownicy firmy Rewit Sp. z o.o. dali się poznać, jako wysoce wykwalifikowani eksperci. Ich profesjonalizm oraz kompetencja są dla nas ogromnym wsparciem w prowadzeniu działalności gospodarczej, a życzliwe i otwarte nastawienie pracowników firmy Rewit KiBR Sp. z o.o. zachęca do kontynuowania współpracy.

ELKA Sp z o.o

Firma Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku świadczy usługi na rzecz firmy FKP Sp. z o.o. z siedzibą w Pomieczynie kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia księgowości i doradztwa prawno-finansowego. Współpracujemy już od 10 lat. Profesjonalność, rzetelność i fachowość firmy Rewit KiBR Sp. z o.o. sprawiają, że obsługa księgowa jest prowadzona terminowo i z należytą starannością.Jesteśmy pełni uznania za wysokiej poziom wiedzy, za gotowość pomocy w każdej sytuacji, a co za tym idzie za wysokiej jakości porady z zakresu szeroko pojętego doradztwa prawno-finansowego, niezbędnego każdemu nowoczesnemu przedsiębiorstwu. Fachowość pracowników i wysoki poziom kultury osobistej sprawiają, że współpraca jest prawdziwą przyjemnością.

FKP Sp. z o.o.

Gudel Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy Kapitałowej GÜDEL AG. Z firmą Rewit Południe Sp. z o.o. współpracujemy od ponad 6 lat. Rewit świadczy dla nas usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, obsługi płacowej jak również sporządzania miesięcznych raportów finansowych do spółki matki. Termin przekazywania kompletnego raportu upływa 10-ego dnia miesiąca. W ramach świadczonych usług firma Rewit Południe Sp. z o.o. wykazuje się profesjonalizmem, fachowością, rzetelnością, a w szczególnością terminowością oraz zaangażowaniem.Biuro Rachunkowe Rewit Południe Sp. z o.o. prowadzi nasze księgi handlowe z należytą starannością, według obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości oraz zgodnie z wymogami ustaw podatkowych. Dzięki wysokiemu poziomowi kultury osobistej pracowników oraz serdecznej atmosferze, nasze wzajemne kontakty są przyjemnością.

Gudel Sp. z o.o.

Firma Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ulicy Starodworskiej 1, współpracuje z Przedsiębiorstwem Robót Budowlano-Kanalizacyjnych i Hydrotechnicznych HYDROKAN od dn.;01.04.2017 r. prowadząc pełną księgowość naszej firmy oraz dział kadr. W tym okresie pracownicy firmy Rewit dali się poznać jako wysoce profesjonalni i kompetentni doradcy w dziedzinie nie tylko księgowości ale również polityki kadrowej. Pracownicy firmy Rewit są zorientowani na bieżąco w obowiązujących przepisach prawa odnośnie prowadzonych przez siebie usług. Ich doradztwo pozwala swobodnie prowadzić nasza firmę bez obawy, że tak często zmieniające się przepisy prawne nas zaskoczą. Firma Rewit jest godna polecenia wszelkim podmiotom gospodarczym.

HYDROKAN Sp. z o.o.

Firma Rewit Księgowii Biegli Rewidenci Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Starodworskiej 1 współpracuje z firmą KOMPAP S.A. z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Piastowskiej 39 prowadząc pełną księgowość oraz realizując zadania związane z obsługą płacową oraz doradztwem kadrowym.Firma Rewit KiBR Sp. z o.o. od początku nawiązanej współpracy obsługuje naszą firmę w sposób rzetelny i merytoryczny, a jej pracownicy dali się poznać, jako wysoce wykwalifikowani eksperci. Ich profesjonalizm oraz kompetencja są dla nas ogromnym wsparciem w prowadzeniu działalności gospodarczej, a życzliwe i otwarte nastawienie pracowników zachęca do kontynuowania współpracy.Polecam firmę Rewit KiBR Sp. z o.o. innym podmiotom gospodarczym, którym zależy na profesjonalnym, zaufanym i sprawnie działającym Partnerze w biznesie.

KOMPAP S.A.

Podczas wieloletniej współpracy z firmą Rewit każdorazowo badanie sprawozdań finansowych było prowadzone profesjonalnie, sprawnie i w rzetelny sposób. W czasie audytu biegli zwracili uwagę na aktualność stosowanych przepisów oraz udzielali niezbędnych wyjaśnień. Jesteśmy wdzięczni za taki sposób prowadzenia badania, ponieważ prawidłowo oddawał rzeczywistość oraz wzbogacał naszą wiedzę.Firma Rewit wspiera Polmor fachową pomocą zarówno podczas badania jak i w ciągu całego okresu sprawozdawczego. Na bieżąco informuje o prowadzonych szkoleniach dotyczących zmian w przepisach podatkowych i związanych ze zmianami w prawie bilansowym. Rekomendujemy firmę Rewit jako partnera kompetentnego i godnego zaufania.

POLMOR Sp. z o.o.

Współpraca z Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp z o.o. została nawiązana w 2007 roku i trwa do dziś. Zarząd Spółki TAURUS SEA POWER Sp. z o.o. z siedzibą w Dziewięć Włók ma wysokie uznanie dla Biura Rewit KiBR Sp. z o.o. za sprawną, fachową i terminową obsługę w zakresie świadczonych na rzecz Naszej Spółki usług księgowych. Obsługa Biura ze wszystkich ustaleń wywiązuje się należycie, zgodnie z posiadanymi umiejętnościami i wiedzą. Dotychczasowa współpraca gwarantuje Naszej Spółce solidną, sprawną i profesjonalną obsługę, dając nam tym samym poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Zarząd Spółki TAURUS SEA POWER Sp. z o.o.

Spółka “Zielony Rynek” Sp. z o.o. w Gdańsku, nieprzerwanie współpracuje z biurem rachunkowym “Rewit” od 21.02.1996 r. Profesjonalność i terminowość to cechy, które wyróżniają firmę “Rewit”. Obsługa księgowa i kadrowa prowadzona jest z należytą starannością i w stosownych terminach. Z powierzonych zadań wywiązuje się wzorowo i spełnia nasze oczekiwania.

Zielony Rynek Sp. z o.o.