#MoorePolskaTeam

Poznaj zespół Moore Polska i koniecznie zobacz, co o pracy w Moore Polska mówią nas pracownicy. Jesteśmy pewni, że wtedy tym chętniej zerkniesz do zakładki z prowadzonymi przez nas rekrutacjami i staniesz się częścią #MoorePolskaTeam!

Co o nas mówią pracownicy?

Play Video

„Na co dzień nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale również bardzo dobrymi koleżankami i kolegami, którzy się nawzajem wspierają.”

Mateusz Gołuński – Księgowy

Play Video

„Bardzo cenię to, że każdy dzień jest inny. Nasza praca nie pozwala nam się nudzić. Mamy wiele wyzwań, praktycznie każdy dzień to nowe wyzwanie.”

Katarzyna Kudyba – Menedżer Zespołu w Dziale Usług Księgowych

Play Video

„Najbardziej cenię świetną atmosferę, kreatywnych ludzi, a przede wszystkim ciągłą możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji”.

Adrianna Fryzowska – Specjalista ds. Kadr i Płac

Play Video

„Najbardziej w Moore Polska cenię sobie stały rozwój. Metodą Kaizen stale doskonalimy nasze działania. Bardzo istotne i cenne są dla mnie zespoły księgowe i ludzie z którymi na co dzień spotykam się i pracuję.”

Emilia Adamiec-Brancewicz – Zastępca Dyrektora Działu Usług Księgowych

Poznaj nasz zespół

Moore Polska to zespół 250 ekspertów, pasjonatów swojej pracy! Na co dzień wspieramy siebie poprzez dzielenie się wiedzą (wykorzystujemy do tego nie tylko bezpośrednie spotkania, a także nasz wewnętrzny system do komunikacji). Dzielimy się jednak nie tylko wiedzą, a także swoimi przeżyciami (np. zdjęciami z wakacji), wspólnie wspieramy działania charytatywne (np. Bieg Firmowy) czy po pracy integrujemy się w mniej oficjalnych okolicznościach 😉 Zależy nam, aby atmosfera w zespołach sprzyjała rozwojowi i konstruktywnej pracy. Zainteresowany? Dołącz do #MoorePolskaTeam i sprawdź sam!

#MoorePolskaTeam w obiektywie

Dzieje się w #MoorePolskaTeam

Poznaj najważniejsze wydarzenia z życia firmy!


Zobacz koniecznie, co się u nas dzieje (a dzieje się dużo, bo w #MoorePolskaTeam nie ma mowy o nudzie!) i jakie są najważniejsze wydarzenia z życia naszej firmy. Zmieniamy się na lepsze każdego dnia.

Uprzejmie informujemy, że z powodu Wielkiej Integracji #MoorePolskaTeam 13-go i 14-go czerwca (czwartek i piątek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. My się integrujemy, a Was zapraszamy już w poniedziałek 10-go czerwca! 
U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.
W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu! 

Zainteresowało Cię?