Nowa inwestycja – BeUsable

Z przyjemnością informujemy, że 09.09.2022 roku Moore Polska podpisała umowę o inwestycji w spółkę BeUsable. To kolejny krok ku naszemu rozwojowi.

BeUsable to gdańska firma specjalizująca się w budowaniu zespołów IT i Contact Centeres. Na rynku istnieje od 2014 roku i od początku koncentruje się na wspieraniu partnerów w osiąganiu celów biznesowych. Firma działa kompleksowo – nie tylko tworzy, ale również zarządza, w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zdobytą wiedzę. Wspiera również ciekawy inicjatywy, pomagając im się rozwijać tak, aby finalnie stały się dojrzałym biznesem.

Lidia Skudławska, Partner Zarządzająca Moore Polska oraz Tomasz Kolaszyńsk, Założyciel BeUsable 

GoRODO oraz GoAML

BeUsable jest właścicielem portali GoRodo oraz GoAML. Oba pomagają przedsiębiorstwom w prowadzeniu działalności zgodnie z wymogami prawnymi.

GoRODO służy małym i średnim firmom w zaadresowaniu ryzyka dotyczącego ochrony danych osobowych. Jest to jeden z wymogów prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce (podobnie jak bezpieczeństwo i higiena pracy, czy procedury AML).

GoAML natomiast działa jako pomoc przy analizach związanych z przepisami o przeciwdziałaniu brudnych pieniędzy. AML (Anti Money Laundering) również jednym z wymogów prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, Tomasz Kolaszyńsk, Założyciel BeUsable oraz Paweł Zakrzewski, Wspólnik BeUsable

Pierwsza inwestycja Moore Polska w branży IT

Inwestycja Moore Polska w BeUsable to pierwsza nasza inwestycja w branży IT, która idealnie wpisuje się we wzmocnienie obecności Moore Polska na rynku usług doradczych. Niewątpliwie więc – jesteśmy podekscytowani, przepełnieni dumą i radością. Wiemy bowiem – podobnie jak BeUsable – jak ważny jest rozwój: nieustanne poszerzanie swoich horyzontów i wiedzy, aby stawać się jeszcze lepszymi dla naszych Klientów.

Dodatkowo, łącza nas wspólne wartości – zaangażowanie, praca zespołowa, szukanie optymalnych rozwiązaniem. Naturalnym zatem było wejście we współpracę.

BeUsable kieruje się bowiem doktryną, że dobry zespół może więcej. W Moore Polska wiemy zaś, że razem osiągniemy więcej.

Naszymi partnerami w projekcie są Tomasz Kolaszyński, CEO i założyciel BeUsable, twórca pomysłu oraz portali GoRodo i GoAML, a także Paweł Zakrzewski, Wspólnik.

Przyszłość więc to kolejne wyzwania – jesteśmy jednak gotowi je podjąć. Pragniemy bowiem być najlepszym wsparciem dla naszych Klientów i pomagać im rozwijać się w zrównoważony sposób w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Może Cię zainteresować

U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.
Dlaczego zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób i umiejętność przyjęcia ich perspektywy jest tak istotna? Jaki to ma wpływ na biznes?
Pytać znaczy nie błądzić – ale czy na pewno? Przecież nie każde zadane pytanie niesie za sobą klarowną odpowiedź. Dlaczego tak się dzieje?
W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!
Kim tak naprawdę jest dobry lider? Jak odpowiednio zdefiniować taką osobę? A może to niedościgniony ideał, który istnieje wyłącznie w wyobrażeniach?
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.

Usługi