Negocjacje dla działów finansowych

Dlaczego ten temat zasługuje na szczególną uwagę i warto w nim wziąć udział bądź delegować pracowników?Działy finansowe to strażnicy pieniędzy w organizacji. Są bardzo blisko nich. Nie tylko widzą jak, kiedy i za co pieniądze wpływają, ale też obserwują na co są wydatkowane.
Termin: do ustalenia
Koszt: 1 200 zł + VAT
Forma: on-line live (od 11:00 do 15:00)
Czas trwania: 8 godzin
(2 spotkania po 4 godziny)

Więcej o szkoleniu

Dlaczego ten temat zasługuje na szczególną uwagę i warto w nim wziąć udział bądź delegować pracowników?

Działy finansowe to strażnicy pieniędzy w organizacji. Są bardzo blisko nich. Nie tylko widzą jak, kiedy i za co pieniądze wpływają, ale też obserwują na co są wydatkowane.

W praktyce okazuje się, że reprezentanci działów finansowych i księgowych czasami nawet nie uświadamiają sobie w jak wielu codziennych negocjacjach, korespondencyjnych, telefonicznych czy bezpośrednich uczestniczą wspierając właściciela, kadrę menedżerską w trakcie negocjacji umów z bankami, firmami leasingowymi, faktoringowymi, windykacyjnymi, firmami ubezpieczeniowymi lub samodzielnie decydując o zakupach usług czy zawierając umowy.

DO KOGO KIERUJEMY NASZE SZKOLENIE? Managerowie i kierownicy działów finansowych, a także właściciele biur księgowych, główni księgowi, kontrolerzy finansowi, samodzielni księgowi, specjaliści ds. należności, windykacji, inwestycji i administracji oraz osoby zainteresowane rozwojem kompetencji z szeroko rozumianych działów finansowych.

CELEM szkolenia jest podniesienie kompetencji z zakresu negocjacji, wypracowanie przydatnych sposobów postępowania na przykładach z codziennego życia finansistów. Uczestnicy nauczą się rozpoznawać techniki manipulacyjne stosowane przez zaawansowanych profesjonalnych graczy oraz nabędą umiejętność radzenia sobie z nimi. Inwestycja w to szkolenie może zwrócić się już w I-szym tygodniu!

Program szkolenia

 • Otwarcie szkolenia, przedstawienie celów i planu szkolenia
 • Jakie są moje oczekiwania dotyczące tego szkolenia? Rekomendujemy przesłanie oczekiwań wraz ze zgłoszeniem
 • Co to znaczy być negocjatorem? Cechy dobrego negocjatora.
 • Jak przygotować się do negocjacji? Praktyczne wskazówki.
 • Co najczęściej negocjujemy? Kluczowe obszary negocjacji.
 • Czym różnią się interesy od stanowisk w negocjacjach?
 • Jakie interesy mają poszczególne strony negocjacji?
 • Z kim i co będziemy negocjować?
 • Czy warto negocjować tylko cenę? Negocjacje poza cenowe
 • Negocjacje małe i duże. Korespondencyjna, telefonicznie, bezpośrednio
 • Na ringu czy przy stole? Gdzie wolałbyś negocjować?
 • Negocjacje z wirtuozami -profesjonalistami (banki, leasing, faktoring, ubezpieczenia etc)
 • Negocjacje wewnętrzne – budżety, wynagrodzenia, cenniki, regulaminy
 • Negocjacje płatności: zobowiązań i należności (firmy windykacyjne, dłużnicy)
 • Negocjacje zakupowe
 • Podsumowanie i zakończenie szkolenia

Trenerzy

Zajęcia poprowadzi trener z wieloletnim doświadczeniem w sektorze finansowym Tomasz Janik.
Akademia Moore Polska

Zgłoszenie na szkolenie

Uzupełnij dane potrzebne do kontaktu, jeśli interesują Cię nasze szkolenia!

W przypadku problemów z rejestracją za pośrednictwem strony internetowej, zapraszamy do pobrania formularza zgłoszeniowego w formacie .pdf, następnie wypełnienie zgłoszenia i przesłania go do nas na e-mail: szkolenia@moorepolska.pl

Wy pytacie – my odpowiadamy

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami naszych ekspertów, w których odpowiadają na najczęstsze i najbardziej nurtujące pytania.
Uprzejmie informujemy, że 10-go listopada 2023 roku (piątek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. Zapraszamy już 13-go listopada!
Zastanawiasz się, o co chodzi z tą efektywnością? Na czym polega szczupła księgowość? Gdzie szukać skutecznych rozwiązań? Jak pomóc swoim księgowym w ich codziennej pracy? Niedługo podamy termin spotkania!
Zapraszamy na bezpłatny webinar Czy fundacja rodzinna to rozwiązanie dla mnie? Już 27 kwietnia 2023 roku o godzinie 10:00!