WEBINAR: Sygnaliści. Obowiązkowe wdrożenie

Nie przegap webinaru organizowanego przez Moore Polska i Kancelarię Marka Płonki o obowiązkowym wdrożeniu regulaminu zgłoszeń naruszania prawa dla firm zatrudniających co najmniej 50 osób! Dowiedz się, jakie kroki musisz podjąć, aby uniknąć kary grzywny.
Termin: 16.07.2024
Koszt: bezpłatny webinar
Forma: online
Czas trwania: 10:00 - 11:00 (1 godzina)

Więcej o szkoleniu

🔎 Ustawa z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów została opublikowana w Dzienniku Ustaw. Oznacza to, że pracodawcy zatrudniający co najmniej 50 pracowników do 24 września muszą podjąć kroki by wdrożyć regulaminu zgłoszeń naruszania prawa. Uchybienie we wdrożeniu obarczone jest karą grzywny.

📲 Dlatego weź udział w naszym bezpłatnym webinarze Sygnaliści. Obowiązkowe wdrożenie organizowanym wespół z Kancelarią Marka Płonki, już 16 lipca 20234 roku o godzinie 10:00.

Do kogo kierowany jest webinar Sygnaliści. Obowiązkowe wdrożenie?

Webinar skierowany jest do organizacji, które mają zatrudnienie na poziomie co najmniej 50 osób, przy czym do stanu zatrudnienia wliczamy również umowy cywilnoprawne.

👉 Stanowiska: HR BP, Kadry, kadra zarządzająca.

Program szkolenia

Podczas spotkania dowiesz się:

  1. Jak policzyć liczbę pracowników w firmie? 
  2. Obowiązki pracodawców.
  3. Wdrożenie ochrony sygnalistów z perspektywy pracownika.
  4. Dokumenty i warianty wdrożeniowe.
  5. Konsekwencje braku wdrożenia.

Trenerzy

AGNIESZKA MACURA
Radczyni prawna z Kancelarii Radcy Prawnego Marka Płonki, trenerka biznesu, facylitatorka, compliance officer (ACO), approved whistleblowing compliance officer (AWBCO), wykładowczyni akademicka, autorka artykułów prawnych w prasie ogólnopolskiej i branżowej oraz na portalach

Posiada piętnastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla biznesu.
W ramach współpracy z kancelarią zajmuje się w szczególności zagadnieniami związanymi z bieżącą obsługą prawną klientów biznesowych oraz koordynuje procesy wdrożeniowe ochrony sygnalistów. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym, budowlanym oraz compliance.
Wypracowała kilkaset godzin prowadząc autorskie warsztaty dla menadżerów wyższego i średniego szczebla oraz HR BP, zarówno na sali szkoleniowej jak i w formie zdalnej. Szkolenia obejmują: prawne aspekty zarządzania zespołem, skuteczne działania przeciwdziałające mobbingowi, dyskryminacji i nierównemu traktowania w miejscu pracy – „miękkie BHP”, oraz wybrane instytucje prawa cywilnego niezbędne w tworzeniu i negocjacji umów handlowych.
Zrealizowała również liczne projekty wdrożeniowo-szkoleniowe dla sektora publicznego w obszarach zmian prawa pracy, ochrony sygnalistów i bezpiecznego udostępniania terenów zadrzewionych społeczeństwu.
Wolny czas poświęca na górskie wędrówki zarówno w kraju jak i na świecie. Zimą uprawia skituring.

Akademia Moore Polska

Zgłoszenie na szkolenie

Obserwuj nas w social mediach