Wartości, jubileusz 35 lat Moore Polska i świętowanie. Podsumowanie Wielkiej Integracji #MoorePolskaTeam 2024

Wielki zjazd ze wszystkich biur Moore Polska, wielka radość, wielkie emocje i wielka zabawa – oto co przyświecało Integracji #MoorePolskaTeam 2024.


Zapraszamy do lektury naszego podsumowania, aby poznać szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia i dowiedzieć się, jak umocniliśmy nasz zespół oraz jakie wspaniałe rzeczy udało nam się wypracować!


Zobaczcie filmik z okazji jubileuszu 35 lat Moore Polska, filmowe podsumowanie uroczystej gali oraz zanurzcie się w fotorelacji z dwóch intensywnych dni naszej integracji.


Choć minęło już parę dni, to my nadal nie możemy uwierzyć, co się wydarzyło! Tak, jak zapowiadaliśmy, 13 i 14 czerwca 2024 roku odbyła się Wielka Integracja Moore Polska Team 2024, w której wzięło udział ponad 180 osób, co oznacza, że aż ¾ naszej firmy spotkało się w jednym miejscu. To niesamowite doświadczenie, które umocniło naszą wspólnotę i zbudowało fundamenty na przyszłość.

Intelektualne wyzwania i wspólne wartości

Pierwszego dnia mieliśmy przyjemność wziąć udział w warsztacie, który nie tylko pomógł nam lepiej się poznać – co jest nie lada wyzwaniem, biorąc pod uwagę, że Moore Polska to 10 biur w 8 miastach – ale również pozwolił nam zbudować wstępny katalog wartości Moore Polska. Wartości, które są kluczowe dla naszej codziennej pracy i relacji w firmie.

Dlaczego to takie ważne? Statystyki mówią same za siebie:
  • Aż 49% pracowników nie zna wartości organizacji (Rungway 2018).
  • 73% pracowników nie uważa wartości za bliskie (Gallup 2016).
  • 77% pracowników uważa, że wartości nie wspierają ich w codziennej pracy (Gallup 2016).

Wartości to nie tylko słowa na papierze. To historie, które dzieją się na co dzień, słowa, gesty i czyny, które pojawiają się między nami. To zasady działania, które definiują naszą firmę i nasze relacje. Dlatego tak ważne jest, aby je odpowiednio nazwać i wprowadzić w życie.

Tematyczna zabawa i świętowanie 35 lat Moore Polska na rynku

Nasza integracja to jednak nie tylko warsztaty i dyskusje o wartościach. #MoorePolskaTeam raz jeszcze udowodnił, że potrafi się bawić najlepiej na świecie. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Piękne lata 20., lata 30.”, co niewątpliwie przypadło wszystkim do gustu. Damy z piórkami, fordanserki, panowie we frakach, a nawet nawiązania do rzezimieszków z portowych dzielnic Londynu – to wszystko sprawiło, że każdy miał ciekawszy strój od poprzedniego!

Najważniejszym punktem wieczoru było jednak świętowanie 35-lecia istnienia Moore Polska. Tak, to prawda – pierwsza kolumna naszej firmy została położona w 1989 roku w Poznaniu, a pięć lat później w Gdańsku. Ponad trzy dekady historii to nie lada gratka, bo „35 lat świętuje się raz na 100 lat”. To dla nas wyjątkowy czas refleksji nad tym, jak daleko zaszliśmy i jak wiele jeszcze przed nami.

Relaks i przygoda w Kuźni Napoleońskiej

Po intensywnej zabawie przyszła pora na trochę relaksu na świeżym powietrzu. W piątek przed południem zebraliśmy się w ogrodach przepięknego hotelu Kuźnia Napoleońska, gdzie przenieśliśmy się jeszcze dalej w czasie – do Londynu końca XIX wieku, zabawiając się w Sherlocków Holmesów. Było to nie tylko świetne ćwiczenie intelektualne, ale również okazja do dalszej integracji i budowania więzi.

Zespół przez duże „Z”

Powroty były ciężkie – nie tylko ze zmęczenia, ale dlatego, że choć widzieliśmy się relatywnie krótko, to naprawdę lubimy spędzać ze sobą czas. Wspieramy się przecież nie tylko na polach zawodowych, mogąc liczyć na meteoryczne wsparcie. Jesteśmy Zespołem przez duże „Z” i to czyni Moore Polska jedną z najbardziej empatycznych firm na rynku, która zatrudnia najfajniejszych ludzi w całej Polsce!

Podsumowanie: #MoorePolskaTeam zintegrowane! 

Wielka Integracja Moore Polska Team 2024 była nie tylko okazją do świętowania i zabawy, ale przede wszystkim do budowania wartości i umacniania relacji w naszej firmie. Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne wyzwania i sukcesy. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i przyczynili się do jego sukcesu! #RazemMożemyWięcej

Może Cię zainteresować

Co wiesz o firmach z 35-letnią tradycją w Polsce? Czy zdajesz sobie sprawę z jakimi wyzwaniami się mierzą? Jakie są ich sukcesy oraz jaką rolę w ich rozwoju odegrały kobiety? Zachęcamy do lektury i odkrycia, jak te wieloletnie spółki przetrwały kryzysy oraz jakie mają perspektywy na przyszłość.
Uprzejmie informujemy, że z powodu Wielkiej Integracji #MoorePolskaTeam 13-go i 14-go czerwca (czwartek i piątek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. My się integrujemy, a Was zapraszamy już w poniedziałek 10-go czerwca!
Odkryj, jak zespół Moore Polska nie tylko przetrwał dekady na dynamicznym rynku audytowym, ale też jak dzięki wspólnym wartościom i stawianiu na nieustający rozwój zdobywa coraz wyższe pozycje w prestiżowych rankingach. Ta historia to dowód na to, że prawdziwa pasja i zrozumienie potrzeb rynku prowadzą do rzeczywistego sukcesu.
Dlaczego zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób i umiejętność przyjęcia ich perspektywy jest tak istotna? Jaki to ma wpływ na biznes?
Pytać znaczy nie błądzić – ale czy na pewno? Przecież nie każde zadane pytanie niesie za sobą klarowną odpowiedź. Dlaczego tak się dzieje?
Prowadzisz firmę i szukasz nowoczesnej księgowości? Chcesz mieć kontrolę nad dokumentacją? Sprawdź, co oferuje indywidualne konto klienta Moore Polska!