Ranking Audytorów „Rzeczpospolitej” 2024 – Moore Polska utrzymało 9. miejsce. Od 35 lat tworzymy historię sukcesu

Odkryj, jak zespół Moore Polska nie tylko przetrwał dekady na dynamicznym rynku audytowym, ale też jak dzięki wspólnym wartościom i stawianiu na nieustający rozwój zdobywa coraz wyższe pozycje w prestiżowych rankingach. Ta historia to dowód na to, że prawdziwa pasja i zrozumienie potrzeb rynku prowadzą do rzeczywistego sukcesu.

W dynamicznie zmieniającym się świecie finansów i audytu Moore Polska, prowadzone z pasją przez Lidię Skudławską i Piotra Witka konsekwentnie dąży do utrzymania swojej pozycji jako lider innowacji i rzetelności. Z dumą patrzymy na kolejne osiągnięcia, które są owocem ciężkiej pracy całego naszego zespołu i świadczą o silnych fundamentach naszej firmy. Nasze zaangażowanie w rozwój i doskonalenie profesjonalnych usług audytorskich pozwala nam nie tylko reagować na bieżące wyzwania rynkowe, ale również aktywnie kształtować przyszłość branży.

Dlatego z radością świętujemy informację o utrzymaniu 9-go miejsca w Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” 2024 oraz awansu na 10-te (o 2 miejsca w stosunku do 2023 roku) miejsce w Rankingu Firm Audytorskich Badających Spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zespołowa pasja i empatia dają wysokie miejsce w rankingu

W świetle najnowszych dokonań Moore Polska ponownie udowadnia swoją wartość, utrzymując wysoką 9-tą pozycję w Rankingu Audytorów „Rzeczpospolita” 2024 roku. Jest to wynik naszej zespołowej pasji, determinacji i nieustannej pracy, ale też empatycznego podejścia: do siebie nawzajem i naszych klientów. Wspólnie tworzymy kulturę opartą na zaangażowaniu i ciągłym dążeniu do doskonalenia, co jest odzwierciedleniem naszych wartości korporacyjnych i przekłada się na realne wyniki.

O tym właśnie, jak istotna jest współpraca i działanie całego zespołu, wspominała Lidia Skudławska, Parnter Zarządzająca Moore Polska, odbierając wyróżnienie Laureata IX-go miejsca w kategorii „Najlepsza firma audytorska”.

Ponad 35 lat na polskim rynku: połączenie tradycji z nowoczesności

Nasza firma, obecna na polskim rynku od niemal 35 lat, skutecznie łączy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy dumni, że możemy być zarówno strażnikami wartości, które zostały zbudowane przez naszych założycieli – panią Irenę Leczyk i panią Lucynę Witek wraz z rodzinami – jak i pionierami nowoczesnych finansów. Historia Moore Polska jest pełna wyzwań, które ukształtowały naszą obecną pozycję jako lidera w branży audytorskiej, umożliwiając wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i metodologicznych, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku.

Utrzymane 9-te miejsce w rankingu audytorów: symbol odpowiedzialnej przyszłości

Utrzymana, wysoka pozycja w Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” jest dowodem na to, że nasza strategia – inwestowanie w przyszłość i dbałość o stabilność – jest właściwą drogą. Wspieramy rozwój etycznych praktyk biznesowych i promujemy transparentność w działaniu, co jest kluczowe dla zrównoważonego rozwoju branży finansowej.

Co czyni Moore Polska wyjątkowym?

Niewątpliwie nasza długa historia oraz zaangażowanie całego zespołu, poparte wieloma sukcesami, ale także pokora i dążenie do wyznaczonych sobie celów.

Rozwój i innowacje

W Moore Polska stawiamy na rozwój i innowacje. Nasze działania są przemyślane, co pozwala nam nie tylko utrzymać stabilną pozycję na rynku, ale także dynamicznie się rozwijać. Inwestujemy w szkolenia i rozwój kompetencji naszych pracowników, co bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

Nasze fundamenty

Empatia, indywidualne podejście do każdego klienta i projektu oraz budowanie relacji opartych na zaufaniu to dla nas podstawa. To sprawia, że jesteśmy postrzegani nie tylko jako eksperci w dziedzinie audytu, ale również jako zaufani partnerzy w biznesie. Rozumiemy unikalne wyzwania, przed którymi stoją nasi klienci, i dostosowujemy nasze usługi, aby najlepiej odpowiadały ich potrzebom.

Nasze siły napędowe

Nasz dorobek jest inspiracją dla innych. Wierzymy, że dzięki wspólnym wartościom i celom możemy osiągnąć jeszcze więcej. Promujemy kulturę współpracy i otwartości, która jest kluczem do efektywnej wymiany wiedzy i doświadczeń wśród naszych pracowników.

Niesamowity #MoorePolskaTeam

Nie można jednak pominąć tych, bez których to dokonanie nigdy nie miałby miejsca, a jego świętowanie nie miałoby sensu – bez ponad 250 osób w #MoorePolskaTeam. Codzienne zaangażowanie i profesjonalizm każdego pracownika przekładają się na nasze wspólne sukcesy. Każdy przyczynia się do budowania mocnych fundamentów Moore Polska, które są niezbędne do dalszego rozwoju i innowacji.

Przyszłość Moore Polska – nowe wyzwania

Patrząc w przyszłość, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania – podejmiemy się nawet najtrudniejszych zadań, bo zawsze możemy na siebie liczyć. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie, ale również umacnianie naszej pozycji lidera na rynku audytorów średnich firm i audytorów firm na GPW. Stale analizujemy trendy i adaptujemy nasze strategie, aby być zawsze krok przed konkurencją, jednocześnie utrzymując najwyższe standardy etyczne i jakościowe.

Jeśli zatem szukasz partnera biznesowego, który wie, jak optymalizować procesy, jednocześnie łamiąc utarte schematy, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, koniecznie skontaktuj się z nami, bo RAZEM możemy jeszcze więcej.

Zapraszamy do kontaktu

Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Poznań
Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Gdańsk Starodworska

Może Cię zainteresować

U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.
Uprzejmie informujemy, że 2-go stycznia 2024 roku (wtorek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. Zapraszamy już 3-go stycznia, w środę!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nowego roku, przesyłam życzenia w nieco innej formie niż zazwyczaj. Serdecznie zachęcam więc do obejrzenia filmiku #MoorePolskaTeam stworzonego wespół z dziećmi naszych pracowników:
Mówiąc o „rezerwach” na świadczenia pracownicze, w tym na niewykorzystane urlopy, należy mieć na uwadze bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów z tego tytułu. Dowiedz się więcej z naszego artykułu!
Czym powinna kierować się Twoja firma przy doborze odpowiedniego biegłego rewidenta? Niską ceną za przeprowadzony audyt? Niewielką odległością od siedziby przedsiębiorstwa? A może prywatnymi animozjami?

Usługi