Moore Polska na WSB Merito

Z radością informujemy, że podczas tegorocznej Inauguracji Roku Akademickiego na Uniwersytecie WSB Merito otrzymaliśmy Nagrodę Partnera Biznesowego.

Wielokrotne podkreślanie, że Moore Polska jest organizacją wiedzy, nie jest stwierdzeniem przesadzonym. Nasza wiedza bowiem, to nasza największa siła. Budujemy nasze Zespoły w oparciu o osoby, dla których rozwój jest jedną z najważniejszych wartości. Z radością ją poszerzamy, ale także – równie chętnie się nią dzielimy. Tym samym – nie możemy doczekać się naszych wspólnych projektów z Uniwersytetem WSB Merito w Gdańsku (wcześniej: Wyższa Szkoła Bankowa).

WSB – kuźnia praktyków

Jak podkreślał podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023 na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku dr hab. Jan Wiśniewski, prof. WSB, rektor – absolwenci Uniwersytetu Merito mają otwarty rynek po ukończeniu studiów. Wynika to z tego, że uczelnia – posiadająca filie w zasadzie w całej Polsce – stawia na kierunki praktyczne i współpracę z praktykami, ekspertami w swojej dziedzinie.

Specjalizacje konsultuje z ludźmi z otoczenia biznesowego – tymi, którzy prowadzą swoje firmy lub zajmują w nich wysokie stanowiska. Wynika to z tego, że Uniwersytet WSB Merito pragnie kształcić osoby, które nie tylko otrzymają dyplomy, ale także finalnie – dobrą pracę. Dlatego tak ważna jest dla władz uczelni kreowanie takich kierunków studiów, które w przyszłości zaowocują sukcesami zawodowymi ich studentów.

Tym bardziej dumą napawa nas, że to właśnie nas Uniwersytet WSB Merito wyróżniło Nagrodą Rektora dla Partnera Biznesowego. 

Moore Polska na Uniwersytecie WSB Merito

Nieustający rozwój i poszerzanie wiedzy, to filary naszej działalności. Jest to wartość tożsama do tej, której właśnie wyznaje Wyższa Szkoła Bankowa. Wierzymy także – tak jak WSB – że to praktyka czyni mistrza; że bez ćwiczeń nigdy nie osiągnie się sukcesów. Moore Polska zaś i gdańska uczelnia są idealnym dowodem na potwierdzenie tej tezy.

Razem więc pragniemy tworzyć nowoczesne specjalizacje i kreować nowatorskie nurty nauczania w oparciu o realne potrzeby rynkowe. Chcemy wspólnie przygotować studentów do pierwszych spotkań z potencjalnymi pracodawcami. Cieszymy się zatem, że będziemy mogli wpływać na rozwój młodych umysłów, które może w przyszłości zaszczycą szeregi #MoorePolskaTeam swoją obecnością!

Zapraszamy do kontaktu

Może Cię zainteresować

Dlaczego zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób i umiejętność przyjęcia ich perspektywy jest tak istotna? Jaki to ma wpływ na biznes?
W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!
Jakie jest 6 kluczowych tematów, na które Rada Nadzorcza powinna kierować swoją uwagę? Jaka jest rola Rady Nadzorczej w zakresie nadzoru finansowego firmy? Odpowiada Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska.
Kim tak naprawdę jest dobry lider? Jak odpowiednio zdefiniować taką osobę? A może to niedościgniony ideał, który istnieje wyłącznie w wyobrażeniach?
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Ponad trzydzieści lat temu to właśnie kobiety rozpoczęły budowanie Moore Polska. Dlatego w dniu ich święta szczególnie pragniemy im podziękować.

Usługi