Moore Polska na WSB Merito

Z radością informujemy, że podczas tegorocznej Inauguracji Roku Akademickiego na Uniwersytecie WSB Merito otrzymaliśmy Nagrodę Partnera Biznesowego.

Wielokrotne podkreślanie, że Moore Polska jest organizacją wiedzy, nie jest stwierdzeniem przesadzonym. Nasza wiedza bowiem, to nasza największa siła. Budujemy nasze Zespoły w oparciu o osoby, dla których rozwój jest jedną z najważniejszych wartości. Z radością ją poszerzamy, ale także – równie chętnie się nią dzielimy. Tym samym – nie możemy doczekać się naszych wspólnych projektów z Uniwersytetem WSB Merito w Gdańsku (wcześniej: Wyższa Szkoła Bankowa).

WSB – kuźnia praktyków

Jak podkreślał podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023 na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku dr hab. Jan Wiśniewski, prof. WSB, rektor – absolwenci Uniwersytetu Merito mają otwarty rynek po ukończeniu studiów. Wynika to z tego, że uczelnia – posiadająca filie w zasadzie w całej Polsce – stawia na kierunki praktyczne i współpracę z praktykami, ekspertami w swojej dziedzinie.

Specjalizacje konsultuje z ludźmi z otoczenia biznesowego – tymi, którzy prowadzą swoje firmy lub zajmują w nich wysokie stanowiska. Wynika to z tego, że Uniwersytet WSB Merito pragnie kształcić osoby, które nie tylko otrzymają dyplomy, ale także finalnie – dobrą pracę. Dlatego tak ważna jest dla władz uczelni kreowanie takich kierunków studiów, które w przyszłości zaowocują sukcesami zawodowymi ich studentów.

Tym bardziej dumą napawa nas, że to właśnie nas Uniwersytet WSB Merito wyróżniło Nagrodą Rektora dla Partnera Biznesowego. 

Moore Polska na Uniwersytecie WSB Merito

Nieustający rozwój i poszerzanie wiedzy, to filary naszej działalności. Jest to wartość tożsama do tej, której właśnie wyznaje Wyższa Szkoła Bankowa. Wierzymy także – tak jak WSB – że to praktyka czyni mistrza; że bez ćwiczeń nigdy nie osiągnie się sukcesów. Moore Polska zaś i gdańska uczelnia są idealnym dowodem na potwierdzenie tej tezy.

Razem więc pragniemy tworzyć nowoczesne specjalizacje i kreować nowatorskie nurty nauczania w oparciu o realne potrzeby rynkowe. Chcemy wspólnie przygotować studentów do pierwszych spotkań z potencjalnymi pracodawcami. Cieszymy się zatem, że będziemy mogli wpływać na rozwój młodych umysłów, które może w przyszłości zaszczycą szeregi #MoorePolskaTeam swoją obecnością!

Zapraszamy do kontaktu

Menedżer ds. marketingu i komunikacji
Gdańsk Starodworska

Może Cię zainteresować

Uprzejmie informujemy, że z powodu Wielkiej Integracji #MoorePolskaTeam 13-go i 14-go czerwca (czwartek i piątek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. My się integrujemy, a Was zapraszamy już w poniedziałek 10-go czerwca!
Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przez EKOinnoTECH poświęcony kluczowym zagadnieniom z obszaru ESG. Dołącz do nas, aby zyskać cenną wiedzę i praktyczne wskazówki, które pomogą Twojej firmie rozwijać się w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju!
Opanuj chaos danych i przekształć swoją firmę! Czyli przewodnik do mądrego zarządzania finansami Twojej firmy. Już 4 kwietnia dołącz do naszego bezpłatnego webinaru i dowiedz się więcej!
Dlaczego ESG jest kluczowym elementem dla współczesnych firm i jakie korzyści może przynieść jego skuteczne wdrożenie? Jakie są strategie budowania świadomości ESG wśród pracowników i klientów, które pomogą Ci osiągnąć sukces biznesowy i społeczny?
Rusza ekscytująca seria 6 wyjątkowych spotkań w formule biznesowych randek Speed Networking z Social Swift! Każde z nich to niepowtarzalna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w różnych miastach Polski, podczas dyskusji nad kluczowymi zagadnieniami biznesowymi. Tym samym – na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Moore Polska.
U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.

Usługi