Bezpłatny webinar: ESG – szansa czy zagrożenie dla Twojego biznesu?

Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przez EKOinnoTECH poświęcony kluczowym zagadnieniom z obszaru ESG. Dołącz do nas, aby zyskać cenną wiedzę i praktyczne wskazówki, które pomogą Twojej firmie rozwijać się w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju!

Tematy, które zostaną poruszone podczas webinaru EKOinnoTECH 

  • Nowa taksonomia UE, nowe wyzwania nie tylko dla MŚP
  • Cyfryzacja procesów szansą na nowej drodze
  • Efektywność energetyczna drogowskazem do rentowności w przedsiębiorstwie
  • Instrumenty finansowe dotowane wsparciem w drodze rozwoju
  • Efektywne i efektowne raportowanie otwierające drzwi do Klientów oraz inwestorów

Moore Polska o ESG

Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, poprowadzi część webinaru dotyczącą nowej taksonomii Unii Europejskiej i nowych wyzwań, nie tylko dla MŚP. 

Już teraz zapisz się na webinar ESG – szansa czy zagrożenie dla Twojego biznesu?

📲 Kliknij TUTAJ i weź udział w inspirującym spotkaniu!

Liczba miejsc ograniczona do 50.

Może Cię zainteresować

W obliczu ciągłych zmian w świecie biznesu, efektywne zarządzanie finansami staje się fundamentem sukcesu. Odkryj, jak projekt OPTIMAlnie – z systemu Comarch ERP OPTIMA – otwiera drzwi do doskonalenia procesów księgowych i finansowych.
Już 12.04.2024 w Tychach odbędzie się konferencja „Świat HR w obliczu nowych wyzwań. Sygnaliści, ESG, jawność wynagrodzenia. Prawo, ubezpieczenia, praktyka”, podczas której jednym z prelegentów będzie Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, który opowie o Zrównoważonych finansach i Raportowaniu zrównoważonego rozwoju. Serdecznie zapraszamy!
Opanuj chaos danych i przekształć swoją firmę! Czyli przewodnik do mądrego zarządzania finansami Twojej firmy. Już 4 kwietnia dołącz do naszego bezpłatnego webinaru i dowiedz się więcej!
W poszukiwaniu przewagi w konkurencyjnym świecie biznesu, ciągły rozwój zawodowy i osobisty jest niezbędny. Akademia Moore Polska, z bogatym doświadczeniem i wszechstronną ofertą szkoleń, stanowi klucz do osiągnięcia Twoich celów zawodowych i osobistych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym podejściem, które łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, otwierając nowe możliwości.
Dlaczego ESG jest kluczowym elementem dla współczesnych firm i jakie korzyści może przynieść jego skuteczne wdrożenie? Jakie są strategie budowania świadomości ESG wśród pracowników i klientów, które pomogą Ci osiągnąć sukces biznesowy i społeczny?
Rusza ekscytująca seria 6 wyjątkowych spotkań w formule biznesowych randek Speed Networking z Social Swift! Każde z nich to niepowtarzalna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w różnych miastach Polski, podczas dyskusji nad kluczowymi zagadnieniami biznesowymi. Tym samym – na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Moore Polska.

Usługi