BEZPŁATNY WEBINAR: Jak zarabiać więcej przez lepszą kontrolę firmy i bez ciągłego stresu?

Opanuj chaos danych i przekształć swoją firmę! Czyli przewodnik do mądrego zarządzania finansami Twojej firmy. Już 4 kwietnia dołącz do naszego bezpłatnego webinaru i dowiedz się więcej!

Opanuj chaos danych i przekształć swoją firmę! Czyli przewodnik do mądrego zarządzania finansami Twojej firmy. 

Dołącz do bezpłatnego webinaru, już 4 kwietnia 2024 roku

➡️ ZAPISZ SIĘ

Zmagasz się z przeglądem finansów i chaosem informacyjnym w swojej firmie? Marzysz o tym, by wszystkie kluczowe dane były dostępne na jednym ekranie? Dołącz do już 📆04.04.2024 o godzinie 10:00 do bezpłatnego webinaru Antheap oraz Moore Polska  i odkryj, jak:

  • Zidentyfikować kluczowe wskaźniki dla Twojej branży.
  • Udoskonalić komunikację z księgowością, by zyskać cenne informacje zarządcze.
  • Maksymalizować marżę i zwiększać zyski.
  • Automatyzować raportowanie i integrować systemy IT.
  • Zobaczyć przykład skutecznego raportowania w praktyce z wykorzystaniem Power BI.

Przekształć swoje zarządzanie i zyskaj przewagę❗ Dowiedz się więcej, dzięki specjalistycznej wiedzy prowadzących: Piotra Witka, Partnera Zarządzającego Moore Polska, eksperta finansowego oraz Sławomira Jabłońskiego, eksperta od procesów, automatyzacji i integracji IT. 

🔎 Odkryj, jak zautomatyzowany Pulpit Właściciela może stać się Twoim kluczem do mądrego zarządzania, umożliwiając błyskawiczny dostęp do najważniejszych wskaźników finansowych i operacyjnych Twojej firmy.

A jakie są korzyści wzięcia udziału w naszym webianarze?

Dowiesz się jak wyznaczyć kluczowe wskaźniki, które pokażą Ci w którą stronę zmierza Twój biznes: niezależnie od tego, czy działasz w usługach, handlu, czy produkcji, odkryjesz, jakie miary i wskaźniki są kluczowe dla Twojej branży. Od czego powinieneś zacząć.

Poznasz, jak rozmawiać z księgowością, aby dostarczała Ci informację zarządczą: dowiesz się, jak właściwie wyznaczyć Miejsca Powstawania Kosztów i jak mogą one w prosty sposób wspierać rozwój Twojej firmy.

Zrozumiesz i zaczniesz maksymalizować marżę: poznasz podstawowe strategie liczenia i monitorowania marży, które pomogą Ci zwiększyć zyski i skupić się na tym co daje największy wzrost.

Pokażemy Ci jak automatyzować raportowanie i integrować systemy IT w praktyce: zobaczysz, na co zwrócić uwagę od strony IT i systemów, by skutecznie zabrać się za tworzenie raportów i zautomatyzowanego Pulpitu Właściciela (obrazu Twojej firmy na jednym ekranie komputera).

Pokażemy Ci przykład Raportu Firmy – Pulpitu Właściciela: na rzeczywistym przykładzie zobaczysz, jak może wyglądać raportowanie w Twojej firmie. Pulpit właściciela jest stworzony w programie Power BI (Microsoft).

Prezent oraz otwarte drzwi do usługi Pulpit Właściciela – Twój nowy kompas w biznesie!
Dla uczestników webinaru przygotowaliśmy wyjątkowy prezent – kompletną checklistę, która pomoże Ci skutecznie zacząć tworzyć własny Pulpit Właściciela. Ponadto, po części merytorycznej otrzymasz ekskluzywną możliwość skorzystania z naszej specjalistycznej usługi stworzenia takiego Pulpitu Właściciela dla Ciebie oraz skorzystania z usług doradcy finansowego (czyli wyciąganie wniosków na temat Twojej firmy).

Dowiedz się więcej i zapisz się już dzisiaj! 

Może Cię zainteresować

Odkryj, jak 35 lat doświadczenia Moore Polska w księgowości może przekształcić Twoje zarządzanie finansami. Poznaj nasze indywidualne podejście, które sprawia, że widzimy i rozumiemy więcej.
W przededniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, EFAA stawia na przyszłość księgowości i audytu. Nasz manifest podkreśla kluczową rolę MŚP w budowaniu transparentnego i zrównoważonego społeczeństwa finansowego. Zajrzyj do naszych priorytetów: uproszczenie regulacji, dialog z MŚP, wiedza finansowa, zrównoważony rozwój, oraz AI w księgowości.
Odkrywamy kluczowe wnioski z największego globalnego badania talentów w dziedzinie księgowości i finansów, które rzuca światło na wyzwania i możliwości epoki sztucznej inteligencji. Przeczytaj, aby zrozumieć, jak AI, różnorodność i nowe modele pracy kształtują przyszłość branży.
Dlaczego ESG jest kluczowym elementem dla współczesnych firm i jakie korzyści może przynieść jego skuteczne wdrożenie? Jakie są strategie budowania świadomości ESG wśród pracowników i klientów, które pomogą Ci osiągnąć sukces biznesowy i społeczny?
Rusza ekscytująca seria 6 wyjątkowych spotkań w formule biznesowych randek Speed Networking z Social Swift! Każde z nich to niepowtarzalna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w różnych miastach Polski, podczas dyskusji nad kluczowymi zagadnieniami biznesowymi. Tym samym – na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Moore Polska.
Zastanawiasz się, o co chodzi z tą efektywnością? Na czym polega szczupła księgowość? Gdzie szukać skutecznych rozwiązań? Jak pomóc swoim księgowym w ich codziennej pracy? Niedługo podamy termin spotkania!