Zwiększ efektywność swojej firmy dzięki warsztatom OPTIMAlnie! Zacznij od optymalizacji pracy w systemie Comarch ERP Optima 

W obliczu ciągłych zmian w świecie biznesu, efektywne zarządzanie finansami staje się fundamentem sukcesu. Odkryj, jak projekt OPTIMAlnie – z systemu Comarch ERP OPTIMA – otwiera drzwi do doskonalenia procesów księgowych i finansowych.

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym każda firma szuka sposobów na optymalizację swoich procesów. Z myślą o wszystkich zapracowanych księgowych powstał  specjalny program szkoleniowy OPTIMAlnie, skierowany do użytkowników systemu Comarch ERP OPTIMA, który pokazuje drogę do osiągnięcia doskonałości w pracy operacyjnej na tym programie. 

  • Zwiększ efektywność swojej firmy, skutecznie działając na wewnętrzne procesy i eliminując marnotrawstwa.
  • W Moore Polska znamy się na tym najlepiej, bo usługi księgowe to część naszej działalność operacyjnej, którą nieustannie usprawniamy i doskonalimy. 
  • Teraz Ty, dzięki projektowi OPTIMAlnie możesz odzyskać  czas i zmniejszyć trud codziennych księgowych zmagań. 

Dlaczego warto zainwestować w szkolenie OPTIMAlnie? 

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. 

Szkolenie OPTIMAlnie dostarcza praktycznej wiedzy, jak wykorzystać pełen potencjał tego systemu, aby usprawnić procesy księgowe, zwiększyć produktywność i efektywność pracy. 

Praktyczne korzyści z uczestnictwa w szkoleniu 

Program szkoleniowy został opracowany przez praktyków z długoletnim doświadczeniem w pracy operacyjnej, którzy doskonale znają realia pracy w księgowości. Dzięki selektywnie dobranym tematom sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników systemu i otworzy przed nimi zupełnie nowe możliwości. Unikalność projektu OPTIMAlnie polega na tym, że skupia się on na praktycznym zastosowaniu Comarch ERP OPTIMA. Uczestnicy zdobywają wiedzę o funkcjach, które znacząco przyspieszają i ułatwiają codzienną pracę. 

Zaawansowane szkolenie dla użytkowników ceniących swój czas 

Projekt OPTIMAlnie jest skierowany nie tylko do pracowników działów księgowych, ale również do biur rachunkowych oraz indywidualnych księgowych. To idealne rozwiązanie zarówno dla obecnych, jak i przyszłych użytkowników systemu. Szkolenie stanowi solidną podstawę do pracy nad efektywnością osobistą w korzystaniu z Comarch ERP OPTIMA, otwiera przed uczestnikami cały wachlarz nieodkrytych dotąd możliwości. Jeśli chcesz skrócić czasochłonność niektórych czynności i odzyskać sporo czasu – projekt OPTIMAlnie jest dla Ciebie! 

Praktyczne podejście do rozwiązywania problemów księgowych 

Program szkoleniowy kładzie duży nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy. Uczestnicy mają możliwość poznawania funkcjonalności na rzeczywistych danych na specjalnie przygotowanej bazie szkoleniowej. Instruktażowo-warsztatowa forma szkolenia pozwala każdemu na bezpośrednie zastosowanie nabytych umiejętności w swojej codziennej pracy oraz pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów księgowych. 

Szkolenie OPTIMAlnie inwestycją w przyszłość 

Szkolenie OPTIMAlnie to nieoceniona inwestycja w osobisty rozwój zawodowy. Dzięki optymalizacji swojej pracy wymierne korzyści uzyskują nie tylko indywidualni użytkownicy, ale też całe zespoły czy działy księgowe, co pośrednio wpływa też na poprawę procesów w całej organizacji. 

Opinie naszych kursantów potwierdzają, że to wyjątkowe warsztaty, które skupiają się na doskonaleniu umiejętności praktycznych w pracy z systemem Comarch ERP OPTIMA. 

📌 Działaj proaktywnie i zoptymalizuj procesy w swojej firmie! 

📌 Zapisz się już dziś na szkolenie OPTIMAlnie, by poznać rozwiązania i funkcje systemu, o jakich prawdopodobnie nigdy wcześniej nie słyszałeś ➡️➡️➡️ KLIKNIJ MNIE.

Zapraszamy do kontaktu

Partner, Zastępca Dyrektora Działu Usług Księgowych, Prokurent
Gdańsk Starodworska

Może Cię zainteresować

Opanuj chaos danych i przekształć swoją firmę! Czyli przewodnik do mądrego zarządzania finansami Twojej firmy. Już 4 kwietnia dołącz do naszego bezpłatnego webinaru i dowiedz się więcej!
Podatek od przerzuconych dochodów – sprawdź, czy dotyczy także Twojej spółki. Sprawdź koniecznie, na co zwrócić uwagę.
Zastanawiasz się, o co chodzi z tą efektywnością? Na czym polega szczupła księgowość? Gdzie szukać skutecznych rozwiązań? Jak pomóc swoim księgowym w ich codziennej pracy? Niedługo podamy termin spotkania!
Zastanawiasz się jak poprawić płynność finansową wewnątrz grupy kapitałowej, nie wywołując przy tym negatywnych skutków w zakresie podatków? Sprawdź nasz najnowszy artykuł i dowiedz się więcej o cash poolingu!
Zapraszamy na bezpłatny webinar Czy fundacja rodzinna to rozwiązanie dla mnie? Już 27 kwietnia 2023 roku o godzinie 10:00!
Akademia Moore Polska to program szkoleniowy, który sprawi, że rozwiniesz swoje skrzydła w biznesie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wieloletnich praktyków!

Usługi