Bezpłatny webinar: Bank Spółdzielczy – zamknięcie roku 2021

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar Moore Polska Zamknięcie roku banku spółdzielczego 2021. Skorzystaj z naszej praktycznej wiedzy i zapisz się na szkolenie!

To wydarzenie się już zakończyło.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową Akademii Moore Polska.

Szkolenie odbędzie 24 stycznia 2022 roku (poniedziałek) między 10:00 a 14:30, poprzez platformę Zoom (link wyświetli się tuż po zapisie przez formularz).

Polski Ład w praktyce

Zachęcamy do zapoznania się z planem szkolenia:

  • Podstawy prawne;
  • Odpowiedzialność za sporządzenie sprawozdania finansowego;
  •  Elektroniczna forma sprawozdań finansowych;
  • Zagadnienia praktyczne;
  • Dodatkowe procedury zamknięcia roku;
  • Materiał dodatkowy (inwentaryzacja, wycena aktywów i pasywów, rachunek przepływów pieniężnych);
  • Przykładowe problemy.

Spotkanie poprowadzi Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska Biegły Rewident, BA, FCCA oraz Dorota Fierek – Menedżer Zespołu w Dziale Audytu Moore Polska.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: sekretariat@​rewit.​pl.

Może Cię zainteresować

Zastanawiasz się, o co chodzi z tą efektywnością? Na czym polega szczupła księgowość? Gdzie szukać skutecznych rozwiązań? Jak pomóc swoim księgowym w ich codziennej pracy? Niedługo podamy termin spotkania!
Zapraszamy na bezpłatny webinar Czy fundacja rodzinna to rozwiązanie dla mnie? Już 27 kwietnia 2023 roku o godzinie 10:00!
Akademia Moore Polska to program szkoleniowy, który sprawi, że rozwiniesz swoje skrzydła w biznesie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wieloletnich praktyków!
Zapraszamy na drugie szkolenie z cyklu Podatkowe i księgowe zamknięcie roku 2022 – Podatkowe zamknięcie roku 2022 (CIT/PIT) oraz planowane zmiany w przepisach. Sprawdź, na co się przygotować!
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie Jak przeciwdziałać nieuczciwym klientom i budować relacje biznesowe. Webinar odbędzie się 26.10.2022 i organizowany jest przez Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego, GoAML oraz Moore Polska.
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie 7 wyzwań dla HR w związku z planowaną rewolucją prawa pracy. Już 28 września 2022!

Usługi