ZMIANA DATY bezpłatnego webinaru – Jak wyszczuplać i usprawniać procesy w działach finansowych i biurach rachunkowych?

Zastanawiasz się, o co chodzi z tą efektywnością? Na czym polega szczupła księgowość? Gdzie szukać skutecznych rozwiązań? Jak pomóc swoim księgowym w ich codziennej pracy? Niedługo podamy termin spotkania!

Czyli wstęp do Lean Accounting dla użytkowników ERP OPTIMA!

Już niedługo powrócimy do Was z informacją, kiedy odbędzie się na 45-minutowe spotkanie, które realnie pomoże zoptymalizować procesy w Twojej firmie! Wkrótce podamy nowy termin webinaru!

Jak wyszczuplać i usprawniać procesy

Zapraszamy Cię na bezpłatny webinar, na którym ekspert i praktyk Moore Polska Emila Adamiec-Brancewicz podzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami z usprawniania pracy zespołów księgowych i udzieli cennych wskazówek. 

Odpowiemy jak wyszczuplać i usprawniać procesy

W wielu firmach działy księgowe uginają się pod ilością bieżącej pracy operacyjnej, a do tego działają pod ogromną presją czasu, bo muszą dotrzymywać terminów podatkowych i na czas realizować obowiązki sprawozdawcze wobec US/ZUS/GUS/NBP i innych instytucji. Co więcej, muszą nadążać za stale zmieniającymi się przepisami prawa i odnajdywać się w jego zawiłościach. I choć na obowiązki ustawowe czy złożoność i zmiany prawa nie mamy wpływu, wiele możemy natomiast zrobić z organizacją pracy własnej i zespołów, którymi zarządzamy. Możemy skutecznie wpływać na zasoby i je modelować.

Dlatego Lean Accounting to doskonała odpowiedź firm/działów księgowych, które chcą być zarządzane nowocześnie i chcą sobie skutecznie radzić w świecie VUCA, który jest naszą codziennością.

Dlaczego zaczynamy od optymalizacji pracy w Comarch ERP OPTIMA?

  1. Bo system księgowy to podstawowe narzędzie księgowej/księgowego.
  2. Bo nasze metody pracy to obszar, na który mamy bezpośredni wpływ i w krótkim czasie możemy uzyskać wymierne efekty.
  3. Bo nieznajomość funkcji i możliwości systemu to „martnotrawstwo”.                                                  

Teraz Ty skorzystaj ze wskazówek praktyka i odzyskaj swój cenny czas. 

Czasami wystarczy zmienić nawyki i nieefektywne metody pracy, aby zyskać tak wiele. Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

A co w programie spotkania?

  • Porozmawiamy o głównych obszarach usprawnień.
  • Pokażemy przykłady optymalizacji systemu.
  • Podzielimy się wiedzą, od czego warto zacząć.

Dzięki nam zdobędziesz praktyczną, sprawdzoną i profesjonalną wiedzą, która pozwoli zoptymalizować procesy w Twojej firmie. 

Dla kogo przeznaczony jest webinar?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich pracowników działów księgowych i biur rachunkowych, którzy użytkują systemu Comarch ERP OPTIMA (moduły Księga Handlowa, Księga Handlowa Plus oraz Kasa/Bank, Kasa/Bank Plus), a także właścicieli biur rachunkowych, managerów/team leaderów odpowiedzialnych za zarządzanie działami księgowości.

Prowadząca

Emilia Adamiec-Brancewicz

Zastępca Dyrektora Działu Usług Księgowych Moore Polska w biurze w Gdańsku

Wieloletni praktyk – menedżer wdrożenia Lean w Moore Polska, konsultant wewnętrzny do spraw optymalizacji procesów, prelegent na konferencjach Comarch Kongres dla Biur Rachunkowych i Polak Potrafi. Lean w polskich realiach, ekspert i trener szkoleń z systemu Comarch ERPOptima, autorka projektu #OPTIMAlnie wspierającego i ułatwiającego pracę księgowych.

Zapraszamy do kontaktu

Partner, Zastępca Dyrektora Działu Usług Księgowych, Prokurent
Gdańsk Starodworska

Może Cię zainteresować

W obliczu ciągłych zmian w świecie biznesu, efektywne zarządzanie finansami staje się fundamentem sukcesu. Odkryj, jak projekt OPTIMAlnie – z systemu Comarch ERP OPTIMA – otwiera drzwi do doskonalenia procesów księgowych i finansowych.
Opanuj chaos danych i przekształć swoją firmę! Czyli przewodnik do mądrego zarządzania finansami Twojej firmy. Już 4 kwietnia dołącz do naszego bezpłatnego webinaru i dowiedz się więcej!
W poszukiwaniu przewagi w konkurencyjnym świecie biznesu, ciągły rozwój zawodowy i osobisty jest niezbędny. Akademia Moore Polska, z bogatym doświadczeniem i wszechstronną ofertą szkoleń, stanowi klucz do osiągnięcia Twoich celów zawodowych i osobistych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym podejściem, które łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, otwierając nowe możliwości.
Podatek od przerzuconych dochodów – sprawdź, czy dotyczy także Twojej spółki. Sprawdź koniecznie, na co zwrócić uwagę.
Zastanawiasz się jak poprawić płynność finansową wewnątrz grupy kapitałowej, nie wywołując przy tym negatywnych skutków w zakresie podatków? Sprawdź nasz najnowszy artykuł i dowiedz się więcej o cash poolingu!
Zapraszamy na bezpłatny webinar Czy fundacja rodzinna to rozwiązanie dla mnie? Już 27 kwietnia 2023 roku o godzinie 10:00!

Usługi