fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Rok po wejściu do sieci Moore Global

Moore Global

Rok 2021 to pierwszy rok naszej obecności w sieci Moore Global, to rok gruntownych zmian, wdrażania nowych systemów, nowego podejścia, standaryzacji procesów.

Rok temu gdy we wrześniu podpisywaliśmy umowę franczyzową nie wiedzieliśmy gdzie nas to doprowadzi. Dzisiaj już wiemy, że urośliśmy o ponad 23%, że zyskaliśmy nowe możliwości, że rozpoczęliśmy współpracę z wieloma międzynarodowymi klientami, że zyskaliśmy zaufanie klientów, którzy cenią firmy, które się prężnie rozwijają.

Czy nas to cieszy? Niezmiernie.

To dzięki temu nie zatrzymujemy się i idziemy dalej.

POŁĄCZYLIŚMY SIĘ!

Podejmujemy wyzwanie i dokonujemy jednej z największych fuzji  średnich rodzinnych firm audytorskich w Polsce. Tak Moore Rewit oraz Morison Finansista stają się Moore Polska.

To nie tylko połączenie i zwiększenie możliwości działania. To przede wszystkim olbrzymie wzmocnienie wzajemne sił, w zarządzaniu, w obsłudze klienta, w audycie, w podatkach, w doradztwie… Słowem wszystko.

Lidia Skudławska, nasz nowy Partner Zarządzający i szefowa Morison Finansista wnosi wraz z całym swoim zespołem historię, doświadczenie, zrozumienie klienta, wielkopolską determinację i profesjonalizm oraz wiele serca.

Czy czujemy już tą zmianę – tak, choć wiemy, że proces połączenia będzie naszym motywem przewodnim w roku 2022. Nasze rodzinne biznesy, stają się większym rodzinnym biznesem, w którym chcemy powitać nowych partnerów.

Nasze cele i marzenia

Biznesy to ludzie, ludzie którzy chcą podzielać te same wartości, cele, marzenia. Naszym marzeniem jest być najbardziej szanowanym i empatycznym partnerem na rynku audytu, doradztwa podatkowego, księgowości i konsultingu biznesowego. Czy to cel realny ? Dzisiaj wydaje się, że mało realny. Ale przecież jeszcze 10 lat temu byliśmy w czwartej dziesiątce firm audytorskich w Polsce… a teraz aspirujemy do pierwszej dziesiątki firm.

To wszystko realizuje się dzięki naszym pracownikom, partnerom, dostawcom… a nade wszystko klientom.   Za to bardzo serdecznie dziękuję i obiecuję, że nie spoczniemy na laurach i podejmiemy kolejne wyzwania, które niewątpliwie są przed nami na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy również do zapoznania się z WERSJĄ ANGIELSKĄ ARTYKUŁU. We also invite you to read the ENGLISH VERSION OF THE ARTICLE.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Piotr Witek
Partner Zarządzający, Biegły Rewident nr 9631, MBA, FCCA

Ostatnie artykuły z bloga

Zniesienie stanu epidemii ma znaczenie dla obowiązków podatkowych!

Dnia 16 maja 2022 roku Minister Zdrowia przekształcił ze skutkiem od tego dnia stan epidemii w stan zagrożenia epidemicznego. Dokonana zmiana ma istotny wpływ na obowiązki podatkowe.

Wielkie podsumowanie wielkiej integracji Moore Polska

#MoorePolskaTeam wybrał się między 11. a 13. maja 2022 roku na wielką integrację. Nasze zespoły udały się nad Zalew Sulejowski, aby się uczyć, lepiej się poznać oraz bawić w pięknych…

Dobry lider szanuje innych

Szacunek zawsze zjednuje ludzi. Szanując innych, możemy żyć bez konfliktów, akceptując odmienność poglądów, bez wydawania wyroków.
{literal} {/literal}