Rok po wejściu do sieci Moore Global

Rok 2022 to pierwszy rok naszej obecności w sieci Moore Global, to rok gruntownych zmian, wdrażania nowych systemów, nowego podejścia, standaryzacji procesów.

Rok temu gdy we wrześniu podpisywaliśmy umowę franczyzową nie wiedzieliśmy gdzie nas to doprowadzi. Dzisiaj już wiemy, że urośliśmy o ponad 23%, że zyskaliśmy nowe możliwości, że rozpoczęliśmy współpracę z wieloma międzynarodowymi klientami, że zyskaliśmy zaufanie klientów, którzy cenią firmy, które się prężnie rozwijają.

Czy nas to cieszy? Niezmiernie.

To dzięki temu nie zatrzymujemy się i idziemy dalej.

POŁĄCZYLIŚMY SIĘ!

Podejmujemy wyzwanie i dokonujemy jednej z największych fuzji  średnich rodzinnych firm audytorskich w Polsce. Tak Moore Rewit oraz Morison Finansista stają się Moore Polska.

To nie tylko połączenie i zwiększenie możliwości działania. To przede wszystkim olbrzymie wzmocnienie wzajemne sił, w zarządzaniu, w obsłudze klienta, w audycie, w podatkach, w doradztwie… Słowem wszystko.

Lidia Skudławska, nasz nowy Partner Zarządzający i szefowa Morison Finansista wnosi wraz z całym swoim zespołem historię, doświadczenie, zrozumienie klienta, wielkopolską determinację i profesjonalizm oraz wiele serca.

Czy czujemy już tą zmianę – tak, choć wiemy, że proces połączenia będzie naszym motywem przewodnim w roku 2022. Nasze rodzinne biznesy, stają się większym rodzinnym biznesem, w którym chcemy powitać nowych partnerów.

Nasze cele i marzenia

Biznesy to ludzie, ludzie którzy chcą podzielać te same wartości, cele, marzenia. Naszym marzeniem jest być najbardziej szanowanym i empatycznym partnerem na rynku audytu, doradztwa podatkowego, księgowości i konsultingu biznesowego. Czy to cel realny ? Dzisiaj wydaje się, że mało realny. Ale przecież jeszcze 10 lat temu byliśmy w czwartej dziesiątce firm audytorskich w Polsce… a teraz aspirujemy do pierwszej dziesiątki firm.

To wszystko realizuje się dzięki naszym pracownikom, partnerom, dostawcom… a nade wszystko klientom.   Za to bardzo serdecznie dziękuję i obiecuję, że nie spoczniemy na laurach i podejmiemy kolejne wyzwania, które niewątpliwie są przed nami na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy również do zapoznania się z WERSJĄ ANGIELSKĄ ARTYKUŁU. We also invite you to read the ENGLISH VERSION OF THE ARTICLE.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Gdańsk Starodworska

Może Cię zainteresować

Uprzejmie informujemy, że 10-go listopada 2023 roku (piątek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. Zapraszamy już 13-go listopada!
Prowadzisz firmę i szukasz nowoczesnej księgowości? Chcesz mieć kontrolę nad dokumentacją? Sprawdź, co oferuje indywidualne konto klienta Moore Polska!
Cóż to był za rok! Dziękujemy, że byliście z nami – za zaufanie, za wyzwania i za budowanie siły Moore Polska. Zobaczcie, jak wiele razem osiągnęliśmy!
Uprzejmie informujemy, że od listopada 2022 roku zmieniamy adres siedziby Moore Polska. Zapraszamy na Grzybowską 87 do nowoczesnej przestrzeni w Concept Tower!
Z przyjemnością informujemy, że 29.09.2022 roku do grupy Moore Polska dołączyła spółka Wessly. Przed nami kolejny wspaniały rozdział!
Od września 2022 roku biuro w Warszawie i siedziba Moore Polska Audyt będzie miało nowy adres. Zapraszamy na Grzybowską 87!

Usługi