Nowa siedziba Moore Polska

Uprzejmie informujemy, że od listopada 2022 roku zmieniamy adres siedziby Moore Polska. Zapraszamy na Grzybowską 87 do nowoczesnej przestrzeni w Concept Tower!

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od listopada 2022 roku zmieniamy adres siedziby Moore Polska. Zapraszamy na Grzybowską 87 do nowoczesnej przestrzeni w Concept Tower!

Do 31. października 2022 roku siedziba Moore Polska (nip: 5833420125) znajdowała się na ulicy Starodworskiej 1 w Gdańsku (80-137). Od listopada jednak zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni w Concept Tower – na ulicę Grzybowską 87 w Warszawie (00-844).

Biuro w Gdańsku jednak nadal funkcjonuje – pod tym samym adresem, na ulicy Starodworskiej 1 w Gdańsku (80-137).

Pozostałe adresy biur pozostają bez zmian: 

  • Gdańsk – ul. Starodworska 1 i ul. Abrahama 1A,
  • Gdynia – ul. Łużycka 10,
  • Poznań – ul. Główna 6,
  • Łódź – ul. Gdańska 126,
  • Katowice – ul. Żelazna 17D,
  • Żywiec – ul. Komorowskich 58,
  • Bielsko-Biała – ul. Michałowicza 12.

Prosimy o kierowanie korespondencji adresowanej na Moore Polska na Grzybowską 87. 

Do zobaczenia w Warszawie oraz w pozostałych 7 miastach w całej Polsce! 

Może Cię zainteresować

W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!
Prowadzisz firmę i szukasz nowoczesnej księgowości? Chcesz mieć kontrolę nad dokumentacją? Sprawdź, co oferuje indywidualne konto klienta Moore Polska!
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Ponad trzydzieści lat temu to właśnie kobiety rozpoczęły budowanie Moore Polska. Dlatego w dniu ich święta szczególnie pragniemy im podziękować.
Akademia Moore Polska to program szkoleniowy, który sprawi, że rozwiniesz swoje skrzydła w biznesie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wieloletnich praktyków!
Lean management czyli szczupłe zarządzanie. Koncepcja procesowego zarzadzania przedsiębiorstwem w racjonalny, jasny i praktyczny sposób.

Usługi