Rozkwitnij z Moore Polska – poznaj nowoczesną księgowość

Prowadzisz firmę i szukasz nowoczesnej księgowości? Chcesz mieć kontrolę nad dokumentacją? Sprawdź, co oferuje indywidualne konto klienta Moore Polska!

Zautomatyzuj się z nami.  Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, przygotowaliśmy nową, bogatszą ofertę usług księgowych, która spełni potrzeby  najbardziej wymagających. Koniecznie sprawdź, czym możemy Cię zaskoczyć! 

Nieustanny rozwój bowiem to w Moore Polska największa wartość, dlatego nieustanni pomagamy wzrastać naszym klientom. Dlatego ramach obsługi księgowej proponujemy nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko zoptymalizuje procesy, ale zapewni dostęp do kluczowych funkcjonalności, jakich dzisiaj potrzeba osobom prowadzącym firmę.

Wznieś swój biznes na wyższy poziom dzięki dostępowi do inteligentnej aplikacji

Już teraz dołączając do klientów Moore Polska, uzyskasz dostęp do indywidualnego konta klienta! To nowoczesne rozwiązanie jeszcze bardziej ułatwi Ci współpracę z księgowością i zoptymalizuje procesy w Twojej firmie.

Jak to działa?

Powierzając nam prowadzenie księgowości swojej firmy, otrzymasz nie tylko jakościową obsługę księgową, prowadzoną przez doświadczony zespół pasjonatów swojej pracy. Dodatkowo otworzymy dla Ciebie indywidualne konto dostępowe, z którego korzystasz na zasadzie wyłączności i przekażemy Ci dane do logowania do nowoczesnej aplikacji. Dlatego nie czekaj – zobacz, co możemy Ci zaoferować. 

Co zyskasz dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom?

  • możliwość elektronicznej wymiany faktur z naszym biurem
  • podgląd elektronicznego archiwum dokumentacji i dostęp do niego 24/7
  • dostęp do technologii OCR (Optical Character Recognition) umożliwiającej optyczne rozpoznawanie faktur,
  • narzędzie do wystawiania faktur sprzedaży i ich elektroniczną wysyłkę do klientów,
  • narzędzie do sporządzania dokumentów kasowych (KP i KW) oraz generowania raportów kasowych,
  • usprawnisz proces realizacji przelewów dzięki możliwości przygotowywania plików z przelewami do zaimportowania do bankowości elektronicznej
  • będziesz miał większą kontrolę nad tym, na jakim etapie procesu księgowego są Twoje dokumenty.

Do tego zadbamy o wstępne szkolenie instruktażowe i bieżącą pomoc w obsłudze aplikacji.

Dlaczego warto?

Zobacz, w czym jeszcze pomoże Ci indywidualne konto Klienta Moore Polska:

  • dokumenty możesz przekazywać do księgowości na kilka sposobów: za pomocą skanera, przez e-mail, z dysku, korzystając z aplikacji mobilnej;
  • aplikacja zapewni możliwość wystawienia faktur zgodnych z wymaganiami Ministerstwa Finansów.  Każdą fakturę sprzedaży będziesz mógł przekazać do Centralnego Rejestru Faktur. System nada jej numer KSeF i sprawdzi poprawność danych;
  • aplikacja automatycznie pobierze i zwizualizuje faktury z KSeF.

Potrzebujesz więcej?

Jeśli zależy Ci na zdalnym zarządzaniu dokumentami i chcesz mieć pełną kontrolę nad ich przepływem pomożemy w konfiguracji i uruchomimy funkcję elektronicznego obiegu dokumentów.

Brzmi interesująco? Dopytaj o szczegóły nowej oferty!

Skontaktuj się z nami i ciesz się nowoczesną księgowością.

Utrzymujemy wysoką jakość. Zwiększamy efektywność. 

Zapraszamy do kontaktu

Partner, Zastępca Dyrektora Działu Usług Księgowych, Prokurent
Gdańsk Starodworska

Może Cię zainteresować

Uprzejmie informujemy, że z powodu Wielkiej Integracji #MoorePolskaTeam 13-go i 14-go czerwca (czwartek i piątek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. My się integrujemy, a Was zapraszamy już w poniedziałek 10-go czerwca!
W obliczu zbliżających się zmian, które wprowadzi obowiązkowy Krajowy System e-Faktur (KSeF) w Polsce, wielu przedsiębiorców zastanawia się, jak nowy system wpłynie na ich codzienną działalność. Czy faktycznie istnieje powód do obaw? Przyjrzymy się, jak możesz się przygotować i jakie narzędzia mogą ułatwić adaptację do nowych przepisów.
Jak nowy wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE wpływa na odpowiedzialność za VAT z fałszywych faktur wydanych bez wiedzy pracodawcy? Dowiedz się, jakie działania mogą uchronić Twoją firmę przed niechcianymi konsekwencjami.
Już 16 lutego ruszają konsultacje w sprawie Krajowego Systemu e-Faktur. Dowiedz się, jakie bloki tematyczne przewiduje Ministerstwo Finansów.
Decyzje Ministerstwa Finansów w sprawie KSeF stanowią kluczowy temat dla polskich przedsiębiorców. Odroczenie wprowadzenia Krajowego Systemu e-Faktur i technologiczny audyt budzą wiele pytań i wymagają dostosowania strategii biznesowych.
Czy transakcje pomiędzy podmiotami niepowiązanymi powinny zostać wykazane w ramach realizacji obowiązków dotyczących cen transferowych? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Usługi