fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Razem możemy WIĘCEJ – Moore Polska

Moore Polska

Na początku 2022 na rynku zadebiutowała spółka Moore Polska. To połączenie doświadczenia dwóch firm rodzinnych – Moore Rewit i Morison Finansista.

Wiesław Myśliwski w „Traktacie o łuskaniu fasoli” pisał: Nie ma czegoś takiego jak przypadek. Cóż to bowiem jest przypadek? To tylko usprawiedliwienie tego, czego nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Niewątpliwie zatem, nie mogło być także przypadkiem, że Partnerzy Zarządzający Moore Polska, Lidia Skudławska i Piotr Witek, spotkali się po raz pierwszy lata temu.

Jak sami podkreślają – wszystko działo się, jak efekt domina. Od debaty oxfordzkiej, podczas której się ze sobą spierali, poprzez spotkania Towarzystw Biznesowych i na tym jednym, znamiennym telefonie z początku 2021 roku skończywszy.

Powstanie Moore Polska nie jest więc kwestią przypadku.

Razem – czyli odpowiedzialnie i rodzinnie

Moore Rewit i Morison Finansista mogą pochwalić się wieloletnią historią, przekładającą się na zdobytą wiedzę i doświadczenie. Jednym jednak z głównych mianowników, które połączyły Prezesów obu firm jest ich rodzinny charakter oraz tożsame wartości, na których przedsiębiorstwa od początku były budowane.

Naszym celem jest wejście do pierwszej dziesiątki firm audytorskich w Polsce, ale także – i przede wszystkim – bycie jeszcze bliżej Klienta. Rozumienie jego potrzeb lepiej, wspieranie go jeszcze bardziej, widząc jeszcze szerszy obraz, mając merytoryczne zaplecze profesjonalistów. Możemy to osiągnąć, bo fuzja, której efektem jest Moore Polska, daje nam szerokie możliwości rozwoju. Tym samym – mierzymy wyżej i możemy więcej.

Możemy więcej działając wspólnie

Moore Polska to połączenie dwóch renomowanych firm o rodzinnym charakterze, świadczących usługi z zakresu księgowości, audytu oraz doradztwa prawnego i podatkowego. Możemy pochwalić się zespołem składającym się z ponad 220 specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Działamy w 9 biurach w 8 miastach w Polsce:

Moore Polska

Oczywiście, konsolidacja działań Moore Rewit i Morison Finansista to ciężka praca, ale także nowe możliwości. Ambicją Moore Polska jest osiągnięcie pozycji jednej z najbardziej szanowanych firm na rynku, utrzymującej jednocześnie optymalną synergię wzrostu.

Moore Polska – rozwijamy się dla naszych Klientów

Jesteśmy partnerami, doradcami biznesowymi, którzy widzą i rozumieją więcej. Pomożemy rozwijać się Twojej firmie w zrównoważony sposób w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dzięki nam zrozumiesz finanse swojego przedsiębiorstwa i ustalisz podatki we właściwy, ale i najbardziej oszczędny sposób. Wesprzemy budowanie kultury Twojego biznesu oraz rozumienie jego wyzwań. Wierzymy, że dzięki empatycznej współpracy, opartej na dialogu osiągniemy wspólny sukces, bowiem Twoje triumfy, to nasza radość, bo  r a z e m  możemy WIĘCEJ.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem z wypowiedziami Parternerów Zarządzających, Lidii Skudławskiej i Piotra Witka, w Pulsie Biznesu.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Lidia Skudławska
Prezes Zarządu, Partner Zarządzający, Biegły Rewident nr 9500
+48 601 796 009

Zapraszamy do kontaktu

Piotr Witek
Partner Zarządzający, Biegły Rewident nr 9631, MBA, FCCA

Ostatnie artykuły z bloga

Sprawozdania finansowe spółki

Zmiany w ustawie o rachunkowości ułatwiają proces składania sprawozdań finansowych spółki. O czym jednak należy pamiętać?

Raportowanie struktury spółek nieruchomościowych

30 wrześnie 2022 upłynie termin na złożenie przez spółki nieruchomościowe oraz ich udziałowców informacji o strukturze grupy.

Dobry lider pcha swój zespół do sukcesu    

Budowanie zespołu tak, aby nikt z niego nie prześcignął menedżera to największa porażka przywódcy. Dobry lider wie bowiem, że jego zespół to jego sukces.
{literal} {/literal}