Informator Moore Polska – Polski Ład a zatrudnienie

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury Informatora Moore Polska – Polski Ład a zatrudnienie w 2022 roku. Opracowanie przybliża nowe zasady związane z zatrudnieniem wchodzące w życie już w styczniu 2022 roku. 

Informator Moore Polska, czyli Twoje kompendium wiedzy!

Nasze opracowanie prezentuje m. in.: jak wyglądać będzie wynagrodzenie i stawka minimalna w 2022 roku i jaka będzie nowa skala podatkowa. Ponadto, wykaże, jak zmieni się wysokość miesięcznej ulgi podatkowej.

Dodatkowo, dowiecie się, czym jest ulga dla klasy średniej, ja także akie są nowe zwolnienia z opodatkowania. Informator Moore Polska zawiera również informacje, jak wyglądają zasady dotyczące użytkowania auta służbowego do celów prywatnych.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Informator

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: sekretariat@​rewit.​pl.

Zapraszamy do kontaktu

Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Gdańsk

Może Cię zainteresować

Jaką formę zatrudnienia wybrać przy nawiązaniu współpracy z  członkiem zarządu? Co z wynagrodzeniem? Odpowiadamy!
Cóż to był za rok! Dziękujemy, że byliście z nami – za zaufanie, za wyzwania i za budowanie siły Moore Polska. Zobaczcie, jak wiele razem osiągnęliśmy!
Zapraszamy na drugie terminy cyklu szkoleń Podatkowe i księgowe zamknięcie roku 2022, w tym praktyczne omówienie najistotniejszych zmian. Zobacz, co zrobić, czego unikać i na co zwrócić szczególną uwagę!
Zapraszamy na drugie szkolenie z cyklu Podatkowe i księgowe zamknięcie roku 2022 – Podatkowe zamknięcie roku 2022 (VAT) oraz planowane zmiany w przepisach. Sprawdź, na co się przygotować!
Zapraszamy na drugie szkolenie z cyklu Podatkowe i księgowe zamknięcie roku 2022 – Podatkowe zamknięcie roku 2022 (CIT/PIT) oraz planowane zmiany w przepisach. Sprawdź, na co się przygotować!
Zapraszamy na pierwsze szkolenie z cyklu Podatkowe i księgowe zamknięcie roku 2022 – Księgowe zamknięcie roku 2022! Sprawdź, na co się przygotować!

Usługi