fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Informator Moore Polska – Polski Ład a zatrudnienie

Serdecznie zapraszamy do lektury Informatora Moore Polska – Polski Ład a zatrudnienie w 2022 roku. Opracowanie przybliża nowe zasady związane z zatrudnieniem wchodzące w życie już w styczniu 2022 roku. 

Informator Moore Polska, czyli Twoje kompendium wiedzy!

Nasze opracowanie prezentuje m. in.: jak wyglądać będzie wynagrodzenie i stawka minimalna w 2022 roku i jaka będzie nowa skala podatkowa. Ponadto, wykaże, jak zmieni się wysokość miesięcznej ulgi podatkowej.

Dodatkowo, dowiecie się, czym jest ulga dla klasy średniej, ja także akie są nowe zwolnienia z opodatkowania. Informator Moore Polska zawiera również informacje, jak wyglądają zasady dotyczące użytkowania auta służbowego do celów prywatnych.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Informator

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: sekretariat@rewit.pl.

Zapraszamy do kontaktu

Piotr Witek
Partner Zarządzający, Biegły Rewident, MBA, FCCA
+48 585 584 720

Ostatnie artykuły z bloga

Zmiany w fakturowaniu w 2022 roku

Na jakie zmiany w fakturowaniu należy się przygotować? Jakie ułatwienia wprowadza ustawodawca? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Krajowy System e-Faktur – sprawdź korzyści z nim związane!

Od 1 stycznia 2022 roku weszły przepisy wprowadzające Krajowy System e-Faktur. Zapraszamy do lektury opracowania, które przybliży działanie KSeF.

Polski Ład a wynagrodzenia – materiały ze szkolenia

Bardzo dziękujemy za udział w bezpłatnym szkoleniu Moore Polska – Polski Ład a wynagrodzenia. Przesyłamy materiały do utrwalenia wiedzy!