fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Informator Moore Polska – Polski Ład a zatrudnienie

Serdecznie zapraszamy do lektury Informatora Moore Polska – Polski Ład a zatrudnienie w 2022 roku. Opracowanie przybliża nowe zasady związane z zatrudnieniem wchodzące w życie już w styczniu 2022 roku. 

Informator Moore Polska, czyli Twoje kompendium wiedzy!

Nasze opracowanie prezentuje m. in.: jak wyglądać będzie wynagrodzenie i stawka minimalna w 2022 roku i jaka będzie nowa skala podatkowa. Ponadto, wykaże, jak zmieni się wysokość miesięcznej ulgi podatkowej.

Dodatkowo, dowiecie się, czym jest ulga dla klasy średniej, ja także akie są nowe zwolnienia z opodatkowania. Informator Moore Polska zawiera również informacje, jak wyglądają zasady dotyczące użytkowania auta służbowego do celów prywatnych.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Informator

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: sekretariat@rewit.pl.

Zapraszamy do kontaktu

Piotr Witek
Partner Zarządzający, Biegły Rewident nr 9631, MBA, FCCA

Ostatnie artykuły z bloga

Wynik finansowy w spółce komandytowej

Jak sporządzić wynik finansowy w spółce komandytowej za 2021 rok, w sytuacji gdy spółka wybrała opóźnione (do maja) przyjęcie statusu podatnika CIT? Co mówi interpretacja ogólna?

MATERIAŁY ZE SPOTKANIA: Polski Ład 2.0 – najważniejsze zmiany

Serdecznie dziękujemy za udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Moore Polska: Polski Ład 2.0 – najważniejsze zmiany. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami po spotkaniu.

Dobry lider nie rozkazuje, a zadaje pytania

Dobry lider to przede wszystkim inspiracja dla swoich pracowników. Nie powinien zatem wydawać im rozkazów, a motywować swój zespół do działania.
{literal} {/literal}