Akademia Moore Polska

Akademia Moore Polska to program szkoleniowy, który sprawi, że rozwiniesz swoje skrzydła w biznesie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wieloletnich praktyków!

Wiemy, jak ważny jest rozwój. Bez ciągłego dążenia do doskonalenia i optymalizacji procesów stajemy w miejscu – doświadczamy stagnacji, a niekiedy w konsekwencji nawet się cofamy. Mając tego świadomość stworzyliśmy program szkoleniowy Akademia Moore Polska, który jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe. Pomaga w ciągłym pogłębianiu wiedzy i lepszym zarządzaniu swoją pracą, jak i całą firmą.

Siła doświadczenia

Projekt szkoleniowy Akademia Moore Polska jest wynikiem prawie 30 lat aktywności na rynku usług księgowych i audytorskich, kadrowo-płacowych oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego. Naszą wiedzę ekspercką oraz doświadczenie przekuliśmy na projekty szkoleniowe, których cechą jest praktyczne przekazanie wiedzy, która w realny sposób wpływa na rozwój naszych klientów i ich biznesów.

Praktycy dla praktyków

Rozumiemy, jak w dzisiejszym świecie istotny jest czas. To on jest największą walutą, zatem Akademia Moore Polska nie będzie kolejną serią kilku długich wykładów, skupionych na osobie trenera. Wierzymy, że dialog, jako najwyższa wartość, jest w stanie naprawdę sprawić, że coś zostanie zapamiętane. Dlatego pragniemy budować nasz projekt szkoleniowy w oparciu o dyskusje, praktyczne rozwiązywanie problemów i case study uczestników. Oferujemy zatem konsultacje z trenerami – nie tylko podczas zajęć, ale i indywidualne. Taka praktyka odpowiada na konkretne potrzeby każdego, w odniesieniu do sytuacji w danej organizacji.

Akademia Moore Polska

Przygotowaliśmy zestaw kilkunastu tematów, które podzieliliśmy na trzy pakiety, tak aby łatwo można było poruszać się w proponowanych zakresach. Celem Akademii Moore Polska jest bowiem wzrost umiejętności i sprawności w działaniu. Pragniemy ułatwić  uczestnikom naszych szkoleń codzienną pracę; aby ta była zoptymalizowana i przyjemniejsza. Chcemy sprawić, aby  trwale wzrósł poziom pewności siebie w działaniu, aby podejmowane decyzje były coraz lepsze i trafniejsze.

Wszystkie szczegóły oraz link do zapisów znajdziecie tutaj ➡️➡️➡️ AKADEMIA​.MOOREPOLSKA​.PL

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: szkolenia@​moorepolska.​pl

Zapraszamy do kontaktu

Dyrektor ds. Szkoleń - Akademia Moore Polska
Warszawa

Może Cię zainteresować

Zastanawiasz się, o co chodzi z tą efektywnością? Na czym polega szczupła księgowość? Gdzie szukać skutecznych rozwiązań? Jak pomóc swoim księgowym w ich codziennej pracy? Niedługo podamy termin spotkania!
W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!
Zapraszamy na bezpłatny webinar Czy fundacja rodzinna to rozwiązanie dla mnie? Już 27 kwietnia 2023 roku o godzinie 10:00!
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Ponad trzydzieści lat temu to właśnie kobiety rozpoczęły budowanie Moore Polska. Dlatego w dniu ich święta szczególnie pragniemy im podziękować.
Bez rozwoju i podnoszenia kompetencji stajemy w miejscu. Dobry lider wie, że nie może do tego dopuścić – zarówno u siebie i u swojego Zespołu.

Usługi