Integracja Moore Polska Audyt: podsumowanie

#MoorePolskaTeam wybrał się między 12. a 13. września 2022 roku na kolejną integrację. Tym razem w składzie audytowym.

Zapraszamy na podsumowanie tego inspirującego wyjazdu, dzięki któremu osoby z biur zlokalizowanych w całej Polsce – a mamy ich aż 9 w 8 miastach! – miały szansę w końcu spotkać się twarzą w twarz. To niesamowite, jak szybko złapaliśmy ze sobą kontakt i odkryliśmy, ile nas łączy, mimo dzielących nas odległości.

Dzień pierwszy integracji

To były przede wszystkim podróże z całej Polski nad Zalew Sulejowski. Nie było jednak czasu na – od razu rzuciliśmy się w wir szkoleń! Tym jednak razem nie skupialiśmy się tylko na rozwoju biznesowym, ale na tym, aby poznać się jeszcze lepiej. Szkolenie z Martą Woźny-Tomczak miało na celu rozluźnienie atmosfery, ale również zmusiło nas do kreatywnego myślenia. Integracja, jak widać, szła pełną parą!

Integracja
Integracja
Integracja
Integracja
Integracja

Oczywiście – wieczorem nie obyło się bez „gwoździa programu”: kolacji połączonej z dyskoteką. #MoorePolskaTeam jak zawsze nie zawiódł – jak widać na załączonych obrazkach jesteśmy nie tylko profesjonalistami i specjalistami w swoich dziedzinach, ale także: wybornymi tancerzami. Bawiliśmy się do późnych godzin nocnych, w końcu łapiąc trochę oddechu po kilku trudnych i pracowitych miesiącach. 

Niemniej, nawet tam, podczas tej wspaniałej zabawy, nie obyło się bez kilku momentów wzruszeń. Mariuszu, dziękujemy, że byłeś częścią #MoorePolskaTeam i mamy nadzieję, że godnie Cię pożegnaliśmy! 

Integracja: dzień drugi

Mimo że była to połowa września – ten był dla nas bardzo łaskawy. Dlatego o poranku, w pełnym słońcu stawiliśmy się w lasach otaczających hotel, aby podjąć wyzwania gry leśnej. 

Integracja
Integracja

Nie zawsze się ze sobą zgadzamy – czasem nasze dyskusje są długie i płomienne, ale w ostatecznym rozrachunku zawsze dochodzimy do konsensusu. Nawet podczas wyzwań na świeżym powietrzu umiemy wybrać optymalne rozwiązania i się porozumieć. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, zbudowany na dialogu, zrozumieniu i empatii. Wiemy, jak ważne są rozmowy – to one niszczą wszelkie konflikty i sprawiają, że stajemy się silniejsi. Dzięki nim również dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. 

Na koniec tego wspaniałego pobytu Lidia Skudławska i Piotr Witek zaprosili nas na krótką prelekcję. Podczas prezentacji przypomnieli nam, na jakich wartościach zbudowana jest siła Moore Polska.

Integracja
Integracja

Gdyby zaś zdjęcia nie oddawały w pełni naszej radości – serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmiku poniżej.

Oczywiście – już teraz jesteśmy w swoich biurach, wypoczęci i gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań zawodowych. Do zobaczenia podczas kolejnych projektów! 

#razemmożemywięcej

Może Cię zainteresować

Wielki zjazd ze wszystkich biur Moore Polska, wielka radość, wielkie emocje i wielka zabawa – oto co przyświecało Integracji #MoorePolskaTeam 2024.


Zapraszamy do lektury naszego podsumowania, aby poznać szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia i dowiedzieć się, jak umocniliśmy nasz zespół oraz jakie wspaniałe rzeczy udało nam się wypracować!


Zobaczcie filmik z okazji jubileuszu 35 lat Moore Polska, filmowe podsumowanie uroczystej gali oraz zanurzcie się w fotorelacji z dwóch intensywnych dni naszej integracji.


Uprzejmie informujemy, że z powodu Wielkiej Integracji #MoorePolskaTeam 13-go i 14-go czerwca (czwartek i piątek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. My się integrujemy, a Was zapraszamy już w poniedziałek 10-go czerwca!
W obliczu rosnących wyzwań rynkowych, audyt finansowy staje się fundamentem budowania zaufania i zapewniania zrównoważonego rozwoju każdej przedsiębiorczej jednostki. Moore Polska, z unikatowym 35-letnim doświadczeniem, oferuje usługi audytorskie, które nie tylko gwarantują zgodność z przepisami, ale również przyczyniają się do optymalizacji i stabilności operacyjnej firm, kładąc solidne podstawy dla ich przyszłego wzrostu.
U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.
Mówiąc o „rezerwach” na świadczenia pracownicze, w tym na niewykorzystane urlopy, należy mieć na uwadze bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów z tego tytułu. Dowiedz się więcej z naszego artykułu!
Czym powinna kierować się Twoja firma przy doborze odpowiedniego biegłego rewidenta? Niską ceną za przeprowadzony audyt? Niewielką odległością od siedziby przedsiębiorstwa? A może prywatnymi animozjami?

Usługi