Integracja Moore Polska Audyt: podsumowanie

#MoorePolskaTeam wybrał się między 12. a 13. września 2022 roku na kolejną integrację. Tym razem w składzie audytowym.

Zapraszamy na podsumowanie tego inspirującego wyjazdu, dzięki któremu osoby z biur zlokalizowanych w całej Polsce – a mamy ich aż 9 w 8 miastach! – miały szansę w końcu spotkać się twarzą w twarz. To niesamowite, jak szybko złapaliśmy ze sobą kontakt i odkryliśmy, ile nas łączy, mimo dzielących nas odległości.

Dzień pierwszy integracji

To były przede wszystkim podróże z całej Polski nad Zalew Sulejowski. Nie było jednak czasu na – od razu rzuciliśmy się w wir szkoleń! Tym jednak razem nie skupialiśmy się tylko na rozwoju biznesowym, ale na tym, aby poznać się jeszcze lepiej. Szkolenie z Martą Woźny-Tomczak miało na celu rozluźnienie atmosfery, ale również zmusiło nas do kreatywnego myślenia. Integracja, jak widać, szła pełną parą!

Integracja
Integracja
Integracja
Integracja
Integracja

Oczywiście – wieczorem nie obyło się bez „gwoździa programu”: kolacji połączonej z dyskoteką. #MoorePolskaTeam jak zawsze nie zawiódł – jak widać na załączonych obrazkach jesteśmy nie tylko profesjonalistami i specjalistami w swoich dziedzinach, ale także: wybornymi tancerzami. Bawiliśmy się do późnych godzin nocnych, w końcu łapiąc trochę oddechu po kilku trudnych i pracowitych miesiącach. 

Niemniej, nawet tam, podczas tej wspaniałej zabawy, nie obyło się bez kilku momentów wzruszeń. Mariuszu, dziękujemy, że byłeś częścią #MoorePolskaTeam i mamy nadzieję, że godnie Cię pożegnaliśmy! 

Integracja: dzień drugi

Mimo że była to połowa września – ten był dla nas bardzo łaskawy. Dlatego o poranku, w pełnym słońcu stawiliśmy się w lasach otaczających hotel, aby podjąć wyzwania gry leśnej. 

Integracja
Integracja

Nie zawsze się ze sobą zgadzamy – czasem nasze dyskusje są długie i płomienne, ale w ostatecznym rozrachunku zawsze dochodzimy do konsensusu. Nawet podczas wyzwań na świeżym powietrzu umiemy wybrać optymalne rozwiązania i się porozumieć. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, zbudowany na dialogu, zrozumieniu i empatii. Wiemy, jak ważne są rozmowy – to one niszczą wszelkie konflikty i sprawiają, że stajemy się silniejsi. Dzięki nim również dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. 

Na koniec tego wspaniałego pobytu Lidia Skudławska i Piotr Witek zaprosili nas na krótką prelekcję. Podczas prezentacji przypomnieli nam, na jakich wartościach zbudowana jest siła Moore Polska.

Integracja
Integracja

Gdyby zaś zdjęcia nie oddawały w pełni naszej radości – serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmiku poniżej.

Oczywiście – już teraz jesteśmy w swoich biurach, wypoczęci i gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań zawodowych. Do zobaczenia podczas kolejnych projektów! 

#razemmożemywięcej

Może Cię zainteresować

Jakie są cele rewizji finansowej? Co ma na celu badanie sprawozdań finansowych? Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia ekspertów w tym zakresie?
Nowe wymogi otrzymania dopłat do cen gazu i prądu w 2023 r. Projekt programu wymaga opinii biegłego rewidenta już przy składaniu wniosku.
W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!
Prowadzisz firmę i szukasz nowoczesnej księgowości? Chcesz mieć kontrolę nad dokumentacją? Sprawdź, co oferuje indywidualne konto klienta Moore Polska!
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Ile kosztują usługi audytorskie? Co wpływa na wybór danej firmy audytorskiej do badania sprawozdania finansowego? Na te pytania odpowiada Piotr Witek.

Usługi