fbpx

Prawo pracy

Świadczymy specjalistyczne usługi doradztwa prawnego z zakresu prawa pracy oraz prawa ubezpieczeń społecznych. 

Dzięki wewnętrznym ekspertom z zakresu prawa pracy, jesteśmy w stanie sprawnie i skutecznie rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy prawne związane z zatrudnieniem. Nasi Klienci nie muszą popisywać odrębnych umów z kancelariami prawnymi świadczącymi usługi prawne w tym zakresie.  

Eksperci zespołu Moore Polska odpowiedzą na wszelkie pytania prawne z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych. W kwestiach bardziej problematycznych sporządzamy opinie prawne, które pozwalają naszym Klientom bezpiecznie działać w określonym kierunku. Dział prawa pracy wspiera też w razie potrzeby Kadry i Płace w zakresie usług audytowych i compliance w zakresie prawa pracy.

Oferujemy również ponadstandardowe regulaminy (pracy, wynagradzania, telepracy czy pracy zdalnej), które pomagają efektywnie zarządzać pracownikami oraz zabezpieczać różnego rodzaju ryzyka prawne.

Opracowujemy strategie zwalniania pracowników, w tym strategie zwolnień grupowych. Jesteśmy w stanie sformułować przyczynę wypowiedzenia oraz kryteria typowania do zwolnienia w sposób najbardziej adekwatny do sytuacji, jednocześnie minimalizując ryzyka prawne związane z zakańczaniem stosunków pracy, niezależnie od liczby zwalnianych pracowników. Pomagamy także realizować te procesy.

Wyróżnia nas na rynku bardzo szeroki zakres usług. Jeżeli dochodzi do sporu sądowego z pracownikami lub ZUS, naszych Klientów może reprezentować nasz wewnętrzny zespół prawników.

Reprezentujemy naszych Klientów także w negocjacjach – w ramach sporów sądowych, mediacji, a także w relacjach ze związkami zawodowymi.

Nasi eksperci

Gdańsk


Agnieszka Drożdż-Wilk

Dyrektor Działu Podatkowo-Prawnego, Radca Prawny

Agnieszka Drożdż-Wilk

Dyrektor Działu Podatkowo-Prawnego, Radca Prawny


Gdańsk


+48 604 771 251

Brak wyników wyszukiwania

Nasze usługi

{literal} {/literal}