fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Poznaj z nami IP BOX! – cz. 2

IP BOX

Przedstawiamy Państwu drugą część cyklu „Poznaj z nami IP BOX!”. Zapraszamy do zapoznania się z analizą możliwości skorzystania z tego prawa.

W poniższym artykule postaramy się wspomóc Państwa w ocenie możliwości zastosowania preferencyjnej stawki podatkowej w zakresie prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej.

Przygotowaliśmy dla Państwa ankietę, składającą się z sześciu, ogólnych pytań, dzięki której będzie mogli Państwo wstępnie ocenić możliwość zastosowania IP BOX.

Przed rozpoczęciem udzielania odpowiedzi na poniższe pytania zapraszamy do zapoznania się z naszym poprzednim artykułem z tej serii, dostępnym TUTAJ.

W razie pytań, wątpliwości lub chęci podjęcia z nami współpracy w zakresie IP BOX, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu!

Ankieta dotycząca możliwości skorzystania z IP BOX dostępna jest TUTAJ.

IP BOX

W razie dodatkowych pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Autor

Magdalena Mańska

Asystent w Dziale Podatkowym

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Drożdż-Wilk
Dyrektor Działu Podatkowo-Prawnego, Radca Prawny
+48 604 771 251

Ostatnie artykuły z bloga

Wynik finansowy w spółce komandytowej

Jak sporządzić wynik finansowy w spółce komandytowej za 2021 rok, w sytuacji gdy spółka wybrała opóźnione (do maja) przyjęcie statusu podatnika CIT? Co mówi interpretacja ogólna?

MATERIAŁY ZE SPOTKANIA: Polski Ład 2.0 – najważniejsze zmiany

Serdecznie dziękujemy za udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Moore Polska: Polski Ład 2.0 – najważniejsze zmiany. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami po spotkaniu.

Dobry lider nie rozkazuje, a zadaje pytania

Dobry lider to przede wszystkim inspiracja dla swoich pracowników. Nie powinien zatem wydawać im rozkazów, a motywować swój zespół do działania.
{literal} {/literal}