Poznaj z nami IP BOX! – cz. 2

Przedstawiamy Państwu drugą część cyklu „Poznaj z nami IP BOX!”. Zapraszamy do zapoznania się z analizą możliwości skorzystania z tego prawa.

W poniższym artykule postaramy się wspomóc Państwa w ocenie możliwości zastosowania preferencyjnej stawki podatkowej w zakresie prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej.

Przygotowaliśmy dla Państwa ankietę, składającą się z sześciu, ogólnych pytań, dzięki której będzie mogli Państwo wstępnie ocenić możliwość zastosowania IP BOX.

Przed rozpoczęciem udzielania odpowiedzi na poniższe pytania zapraszamy do zapoznania się z naszym poprzednim artykułem z tej serii, dostępnym TUTAJ.

W razie pytań, wątpliwości lub chęci podjęcia z nami współpracy w zakresie IP BOX, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu!

Ankieta dotycząca możliwości skorzystania z IP BOX dostępna jest TUTAJ.

IP BOX

W razie dodatkowych pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu. 

Zapraszamy do kontaktu

Partner, Dyrektor Działu Podatkowo-Prawnego
Gdańsk

Może Cię zainteresować

Z olbrzymią przyjemnością przedstawiamy najnowszy rozdział w historii Grupy Moore Polska – uruchomienie spółki Moore Polska Tax & Legal Drożdż-Wilk, Szczesiak, Rozwadowski sp. k. Ta inicjatywa otwiera nowe możliwości dla naszych Klientów, oferując jeszcze szerszy zakres usług doradczych i większą dostępność.
Zrozumienie ulg podatkowych w polskim systemie prawnym jest kluczowe dla przedsiębiorców dążących do optymalizacji swoich podatków. Istotnym instrumentem legislacyjnym, wspierającym różne aspekty gospodarcze, stanowią ulgi. Co należy o nich wiedzieć?
W naszym najnowszym artykule przedstawiamy kompleksowe omówienie teorii i praktyki związanej z Informacjami o Cenach Transferowych (TPR-C), a także zagadnienia związane z czynnym żalem, aby pomóc przedsiębiorcom radzić sobie z tymi obowiązkami podatkowymi w sposób sprawny i zgodny z aktualnymi przepisami.
Obowiązek sporządzenia formularza TPR w przypadku spółki cywilnej. Co mówi o tym Interpretacja Indywidualna Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej? Co musisz wiedzieć? Sprawdź!
TSUE – odsetki należą się za cały okres niezależnie przetrzymywanej nadpłaty podatku. Czego dotyczyła sprawa inwestorów i fiskusa?
Jakie zmiany w Ordynacji podatkowej zapowiada Ministerstwo Finansów? Co wprowadzi najnowsza nowelizacja? Sprawdź w naszym artykule!

Usługi