Plan podziału MOORE Rewit Południe sp. z o. o.

W związku z planowanym podziałem spółki MOORE Rewit Południe sp. z o. o. na MOORE Rewit Południe sp. z o. o. i MOORE Rewit Południe Audyt sp. z o. o., Zarządy Spółek wypełniając obowiązek informacyjny, podają do publicznej wiadomości uchwalony i przyjęty Plan Podziału.

Plan podziału spółki MOORE Rewit Południe na MOORE Rewit Południe i MOORE Rewit Południe Audyt. 

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 4

Załącznik 5

Załącznik 6

Załącznik 7

Załącznik 8

Załącznik 9

Załącznik 10

Załącznik 11

Aneks nr 1

Może Cię zainteresować

Dowiedz się, jakie nowe obowiązki w zakresie MDR wprowadza ustawa implementująca unijną dyrektywę DAC-7 do polskich przepisów.
Opodatkowanie wypłat zaliczek na poczet zysku w spółkach komandytowo-akcyjnych budzi liczne kontrowersje i różnice interpretacyjne wśród organów podatkowych oraz sądów administracyjnych. Poznaj szczegółowe przepisy i dowiedz się, jak uniknąć błędów podatkowych w świetle najnowszych interpretacji i orzeczeń.
Zachowanie obiektywnych warunków transakcji między podmiotami powiązanymi to jedno z największych wyzwań współczesnych przedsiębiorców. Poznaj kluczowe aspekty cen transferowych i dowiedz się, jak uniknąć nadmiernych obowiązków dokumentacyjnych, z pomocą ekspertów podatkowych Moore Polska.
Dowiedz się, jakie są przyczyny nowelizacji ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, istota planowanych rozwiązań oraz proponowane środki realizacji zgodnie z dyrektywą NIS 2.
24 czerwca 2024 roku w Dzienniku Ustaw opublikowano ustawę o ochronie sygnalistów, która implementuje unijną dyrektywę z 2019 roku. Przepisy wejdą w życie 25 września 2024 roku, z wyjątkami dotyczącymi zgłoszeń zewnętrznych obowiązującymi od 25 grudnia 2024 roku. Kto będzie podlegać obowiązkom? Co będą musieli zrobić pracodawcy? Jaka ochrona przysługiwać będzie sygnalistom?
Wielki zjazd ze wszystkich biur Moore Polska, wielka radość, wielkie emocje i wielka zabawa – oto co przyświecało Integracji #MoorePolskaTeam 2024.


Zapraszamy do lektury naszego podsumowania, aby poznać szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia i dowiedzieć się, jak umocniliśmy nasz zespół oraz jakie wspaniałe rzeczy udało nam się wypracować!


Zobaczcie filmik z okazji jubileuszu 35 lat Moore Polska, filmowe podsumowanie uroczystej gali oraz zanurzcie się w fotorelacji z dwóch intensywnych dni naszej integracji.


Usługi