KONFERENCJA: Rozwój, automatyzacja, środowisko – jak wykorzystywać dostępne w 2024 r. dofinansowanie z UE

Serdecznie zapraszamy na konferencję Santander Bank Polska w Gdańsku, już 9 kwietnia 2024 roku w Gdańsku. Podczas spotkania dowiecie się, jakie są planowane najciekawsze programy unijne w 2024 roku, które będą mogły wspierać Was w finansowaniu wyzwań związanych z rozwojem, automatyzacją oraz inwestycjami środowiskowymi.

W imieniu Santander Bank Polska i Moore Polska serdecznie zapraszamy na Konferencję, której celem będzie podpowiedź, jakie najciekawsze programy unijne będą w 2024 roku wspierały Państwa w finansowaniu wyzwań związanych z rozwojem, automatyzacją oraz inwestycjami środowiskowymi. Spotkanie dedykowanie jest firmom o przychodach 10-500 mln zł.

Podczas konferencji „Rozwój, automatyzacja, środowisko” powiemy też o:

  • wdrażanych w Santander Bank Polska bardzo ciekawych programach publicznych, ułatwiających
  • finansowanie inwestycji kredytem bankowym, dzięki darmowym gwarancjom BGK zabezpieczającym kredyt
  • oraz dodatkowemu wsparciu poprzez refundację części kapitału kredytu w ramach Biznesmax Plus i Ekomax,
  • współfinansowaniu inwestycji przy udziale kredytu ekologicznego,
  • roli leasingu w „zielonych projektach” jako alternatywnego źródła finansowania,
  • ważnych aspektach związanych z efektywnym ubieganiem się o dotacje i rozliczeniem projektu.

📲 Ilość miejsc na konferencji jest ograniczona. Potwierdzenie uczestnictwa prosimy wysłać na adres: jerzy.​kotasinski@​santander.​pl

Może Cię zainteresować

Już 12.04.2024 w Tychach odbędzie się konferencja „Świat HR w obliczu nowych wyzwań. Sygnaliści, ESG, jawność wynagrodzenia. Prawo, ubezpieczenia, praktyka”, podczas której jednym z prelegentów będzie Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, który opowie o Zrównoważonych finansach i Raportowaniu zrównoważonego rozwoju. Serdecznie zapraszamy!
W przededniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, EFAA stawia na przyszłość księgowości i audytu. Nasz manifest podkreśla kluczową rolę MŚP w budowaniu transparentnego i zrównoważonego społeczeństwa finansowego. Zajrzyj do naszych priorytetów: uproszczenie regulacji, dialog z MŚP, wiedza finansowa, zrównoważony rozwój, oraz AI w księgowości.
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Rachunkowość bankowa – klasyfikacja należności z tytułu kredytów i pożyczek związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Co musisz wiedzieć?
Płace wśród kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach są wyraźnie rozbieżne. UE ma zamiar wprowadzić nowe zasady, które będą z tym problemem walczyć.
Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że od 1 października br. nasze biuro w Gdańsku-Oliwie zostało przeniesione z ul. Grunwaldzkiej 472C (budynki OBC) do biurowca przy ul. Abrahama 1A.