VI Międzynarodowe Forum Gospodarcze. Moore Polska Championem Biznesu 2024

Moore Polska ma zaszczyt poinformować o swoim udziale w VI Międzynarodowym Forum Gospodarczym, które odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2024 roku na Stadionie Śląskim. To prestiżowe wydarzenie, organizowane przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, jest jednym z najważniejszych spotkań gospodarczych w Polsce. Podczas wydarzenia odbierzemy również nagrodę Championa Biznesu 2024.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w prelekcjach i panelach dyskusyjnych z udziałem światowej klasy ekspertów. Wydarzenie oferuje także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów podczas sesji networkingowych oraz uczestnictwa w warsztatach i prezentacjach innowacyjnych rozwiązań biznesowych.

Udział Moore Polska

Z dumą informujemy, że Partnerzy Zarządzający Moore Polska, Lidia Skudławska i Piotr Witek, wezmą czynny udział w Forum. Piotr Witek, wystąpi 5 czerwca w sesji Lider przyszłości, gdzie omówi kluczowe aspekty nowoczesnego przywództwa. Lidia Skudławska natomiast będzie prelegentką podczas sesji Sektor prawno-finansowy podstawą stabilizacji i rozwoju, również 5 czerwca, gdzie przedstawi innowacyjne rozwiązania w doradztwie prawnym i finansowym.

Nagroda Champion Biznesu 2024

Z radością informujemy również, że Moore Polska została laureatem nagrody Champion Biznesu 2024. Nagroda ta została przyznana przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki za zasługi oraz istotny wkład w rozwój gospodarczy, kreowanie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki, poszanowanie zasad odpowiedzialnego biznesu, wyznaczanie najwyższych standardów biznesowych i etycznych oraz umacnianie marki będącej synonimem jakości oraz zaufania. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i zobowiązani do dalszego działania na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego. 

Dołącz do nas

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Moore Polska na Stadionie Śląskim. Będzie to doskonała okazja do bliższego poznania naszej oferty, nawiązania kontaktów oraz dyskusji o możliwościach współpracy. Nasi eksperci będą dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Pamiętajmy, że w biznesie relacje są ważniejsze niż tabele i wykresy. 

Dlaczego warto uczestniczyć?

  • Prelekcje i panele dyskusyjne: uczestnicz w inspirujących wykładach prowadzonych przez światowej klasy ekspertów.
  • Networking: nawiąż wartościowe kontakty biznesowe podczas sesji networkingowych.
  • Innowacje i warsztaty: poznaj najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania w biznesie.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i umocnienia pozycji na rynku. Czekamy na Państwa obecność i mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniesie wiele korzyści.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do nas na VI Międzynarodowym Forum Gospodarczym!

📲 Szczegóły wydarzenia znajdziecie również tutaj: KLIKNIJ MNIE.

Może Cię zainteresować

Serdecznie zapraszamy na konferencję Santander Bank Polska w Gdańsku, już 9 kwietnia 2024 roku w Gdańsku. Podczas spotkania dowiecie się, jakie są planowane najciekawsze programy unijne w 2024 roku, które będą mogły wspierać Was w finansowaniu wyzwań związanych z rozwojem, automatyzacją oraz inwestycjami środowiskowymi.
Już 12.04.2024 w Tychach odbędzie się konferencja „Świat HR w obliczu nowych wyzwań. Sygnaliści, ESG, jawność wynagrodzenia. Prawo, ubezpieczenia, praktyka”, podczas której jednym z prelegentów będzie Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, który opowie o Zrównoważonych finansach i Raportowaniu zrównoważonego rozwoju. Serdecznie zapraszamy!
Zachęcamy do udziału w konferencji poświęconej tematyce restrukturyzacji przedsiębiorstw w kontekście działań naprawczych i zmian w otoczeniu prawnym.