BEZPŁATNA KONFERENCJA: Świat HR w obliczu nowych wyzwań. Sygnaliści, ESG, jawność wynagrodzenia. Prawo, ubezpieczenia, praktyka

Już 12.04.2024 w Tychach odbędzie się konferencja „Świat HR w obliczu nowych wyzwań. Sygnaliści, ESG, jawność wynagrodzenia. Prawo, ubezpieczenia, praktyka”, podczas której jednym z prelegentów będzie Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, który opowie o Zrównoważonych finansach i Raportowaniu zrównoważonego rozwoju. Serdecznie zapraszamy!
W aktualnym kontekście obszar HR napotyka na znaczące wyzwania związane z nowymi wymogami prawno-organizacyjnymi, w tym Sygnalistami, ESG oraz zasadami dotyczącymi jawności wynagrodzeń.

Wdrażanie strategii HR w tak dynamicznym otoczeniu wymaga precyzyjnego zrozumienia i zastosowania przepisów, które regulują te obszary. Dział HR musi być odpowiednio przygotowany do adaptacji do zmieniającego się krajobrazu prawnego oraz do wprowadzenia praktyk zarządzania personelem, które są zgodne z najnowszymi standardami etycznymi i transparentności. Odpowiednia reakcja na te wyzwania będzie kluczowa dla utrzymania efektywności działu HR i zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami oraz standardami branżowymi.

Zapraszamy zatem na bezpłatną konferencję Świat HR w obliczu nowych wyzwań. Sygnaliści, ESG, jawność wynagrodzenia. Prawo, ubezpieczenia, praktyka, organizowaną przez Nexteer i Equinum Broker. Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej. 

👉 Podczas konferencji wystąpi również Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, który opowie o Zrównoważonych finansach – zmieniająca się rola finansów i rola taksonomii w procesie raportowania ESG i o Raportowaniu zrównoważonego rozwoju – wymiar społeczny. Pracownicy właśni (ESRS S1) oraz pracownicy w łańcuchu wartości (ESRS S2) .

Widzimy się już 📆12 kwietnia w 📌Tychach o ⌚8:45!

Może Cię zainteresować

Serdecznie zapraszamy na konferencję Santander Bank Polska w Gdańsku, już 9 kwietnia 2024 roku w Gdańsku. Podczas spotkania dowiecie się, jakie są planowane najciekawsze programy unijne w 2024 roku, które będą mogły wspierać Was w finansowaniu wyzwań związanych z rozwojem, automatyzacją oraz inwestycjami środowiskowymi.
W poszukiwaniu przewagi w konkurencyjnym świecie biznesu, ciągły rozwój zawodowy i osobisty jest niezbędny. Akademia Moore Polska, z bogatym doświadczeniem i wszechstronną ofertą szkoleń, stanowi klucz do osiągnięcia Twoich celów zawodowych i osobistych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym podejściem, które łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, otwierając nowe możliwości.
Dlaczego ESG jest kluczowym elementem dla współczesnych firm i jakie korzyści może przynieść jego skuteczne wdrożenie? Jakie są strategie budowania świadomości ESG wśród pracowników i klientów, które pomogą Ci osiągnąć sukces biznesowy i społeczny?
Jakie jest 6 kluczowych tematów, na które Rada Nadzorcza powinna kierować swoją uwagę? Jaka jest rola Rady Nadzorczej w zakresie nadzoru finansowego firmy? Odpowiada Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska.
Rynek jest obecnie coraz bardziej wyczulony na aspekty pozafinansowe funkcjonowania przedsiębiorstwa. Czym jednak jest niefinansowe raportowanie?
Jakie zmiany wprowadzają procedury ESG? Czy rynek jest gotowy, aby wdrażać założenia ESG? Jaką rolę w tym wszystkim odgrywają banki?