Biznesowa randka? To możliwe i skuteczne!

Rusza ekscytująca seria 6 wyjątkowych spotkań w formule biznesowych randek Speed Networking z Social Swift! Każde z nich to niepowtarzalna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w różnych miastach Polski, podczas dyskusji nad kluczowymi zagadnieniami biznesowymi. Tym samym – na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Moore Polska.

Speed Networking organizowany przez Social Swift to innowacyjna koncepcja networkingu, która pozwoli Ci w zaledwie 2,5 godziny nawiązać kontakt z 30-40 nowymi, wpływowymi przedsiębiorcami. To niezwykłe spotkanie w formie szybkich randek biznesowych, gdzie każdy uczestnik ma okazję poznać wszystkich pozostałych gości. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozszerzenia swojej sieci kontaktów biznesowych!

Dlaczego warto wziąć udział w networkingu Social Swift?

Są przynajmniej cztery dobre powody:

  1. Nie musisz biegać z wizytówkami za potencjalnymi partnerami biznesowymi, bo formuła eventu zrobi to za Ciebie;
  2. Nie musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu i zagadywać do nieznajomych osób;
  3. Nie musisz się martwić, że kogokolwiek ominiesz podczas spotkania, ponieważ dostaniesz gwarancję, że porozmawiasz z każdą osobą;
  4. Nie musisz się martwić nadętą atmosferą – spotykamy się w restauracjach i pubach.

A to tylko przecież część korzyści płynących z networkingów biznesowych, które jak nic innego w dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie, budują długie relacje, niosące korzyści dla wszystkich stron.

Co zrobić, aby wziąć udział w biznesowej randce?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę ➡️ https://​socialswift​.pl/ i wybierzesz interesującą Cię lokalizację. Następnie musisz się zapisać poprzez formularz na dole strony.

A najbliższe spotkanie już 06.02 (wtorek) w Krakowie w restauracji Hevre! Kolejne networkingi z Social Swift już:

  • 7.02 we Wrocławiu w Art Restauracja,
  • 13.02 w Gdańsku w Oria Magic House,
  • 15.02 w Olsztynie w Kuźni Społecznej,
  • 22.02 w Warszawie w restauracji Roża Wiatrów
  • 28.02 w Bydgoszczy w Lulu Bistro.

Serdecznie zapraszamy!

Biznesowe randki, czyli networking to klucz do sukcesu nowoczesnego biznesu

Networking biznesowy umożliwia nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z innymi przedsiębiorcami, specjalistami i partnerami biznesowymi. To kluczowy element strategii rozwój, która otwiera drzwi do cennych kontaktów w branży i potencjalnych partnerstw.

Wymiana wiedzy i doświadczeń z innymi przedsiębiorcami sprawia, że firma staje się bardziej konkurencyjna i elastyczna. Networking to także źródło nowych klientów, a sam udział w spotkaniach networkingowych pozwala na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i zdobywanie wiedzy na temat najnowszych trendów.

Niewątpliwie też społeczność networkingowa stanowi bezcenne wsparcie w trudnych chwilach i może służyć dobrą radą. Inwestycja czasu i wysiłku w budowanie swojej sieci kontaktów biznesowych jest zatem kluczem do sukcesu rozwoju Twojej firmy.

Dlatego raz jeszcze serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w biznesowych randkach networkingowych Social Swift ➡️ https://​socialswift​.pl/.

Natomiast w razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu

Może Cię zainteresować

Dlaczego ESG jest kluczowym elementem dla współczesnych firm i jakie korzyści może przynieść jego skuteczne wdrożenie? Jakie są strategie budowania świadomości ESG wśród pracowników i klientów, które pomogą Ci osiągnąć sukces biznesowy i społeczny?
Dlaczego zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób i umiejętność przyjęcia ich perspektywy jest tak istotna? Jaki to ma wpływ na biznes?
Pytać znaczy nie błądzić – ale czy na pewno? Przecież nie każde zadane pytanie niesie za sobą klarowną odpowiedź. Dlaczego tak się dzieje?
Jakie jest 6 kluczowych tematów, na które Rada Nadzorcza powinna kierować swoją uwagę? Jaka jest rola Rady Nadzorczej w zakresie nadzoru finansowego firmy? Odpowiada Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska.
Kim tak naprawdę jest dobry lider? Jak odpowiednio zdefiniować taką osobę? A może to niedościgniony ideał, który istnieje wyłącznie w wyobrażeniach?
Czy trend ESG rzeczywiście jest wyłącznie modą? A może pod tym pojęciem kryje się jednak coś więcej? Czym jest koncepcja ESG?