fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Usługa Moore Polska: Tax & Legal Alerts

Dynamiczne zmiany w otoczeniu ekonomicznym oraz podatkowo-prawnym stawiają przed przedsiębiorcami liczne wyzwania. Naprzeciw nim wychodzi Moore Polska, oferując nową, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, usługę Moore Polska: Tax & Legal Alerts

Bądź na bieżąco i sprawdź, jakie wsparcie oferujemy!

Moore Polska: Tax & Legal Alerts to usługa, która gwarantuje posiadanie bieżących informacji, w zakresie zmian w przepisach oraz ich interpretacji, dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej.

Realizacja usługi odbywa się poprzez przekazywanie comiesięcznych alertów zawierających podsumowanie zapowiadanych, projektowanych i wchodzących w życie zmian podatkowych, rachunkowych oraz prawnych.

Usługa szyta na miarę – Moore Polska: Tax & Legal Alerts

Alerty tworzymy w oparciu o projekty ustaw, objaśnienia i zapowiedzi publikowane przez administrację rządową, interpretacje organów podatkowych oraz wyroki Naczelnego Sądu Administracyjnego i wojewódzkich sądów administracyjnych.

Przekazywana informacja jest dostosowana do potrzeb klienta, uwzględniając charakter prowadzonej przez niego działalności gospodarczej oraz jej przedmiot.

Alert przekazywany jest w pierwszym tygodniu każdego miesiąca.

Jakie korzyści niosą ze sobą Alerty sporządzane przez Moore Polska?

Moore Polska: Tax & Legal Alerts to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa w zakresie aktualizacji bieżącej wiedzy i informacji obejmujących zmiany legislacyjne i interpretacyjne, w konsekwencji prowadząc do:  

  • Zmniejszenia niepewności po stronie przedsiębiorcy związanej z dynamicznym wprowadzaniem zmian i szybką ścieżką legislacyjną;
  • Redukcji wewnętrznych obciążeń administracyjnych związanych z monitorowaniem zmian podatkowych i prawnych we własnym zakresie;
  • Gwarancji precyzyjnego rozpoznania wpływu wprowadzanych zmian na praktyczną działalność przedsiębiorstwa;
  • Uzyskania priorytetowej wstępnej oceny zmian regulacyjnych przez ekspertów podatkowych i prawnych;
  • Zdobycia przewagi nad jednostkami konkurencyjnymi w związku z przewagą informacyjną;
  • Zwiększenia efektów działania przedsiębiorstwa na rynku z uwagi na możliwość korzystania z rozwiązań wynikających ze zmian legislacyjnych oraz praktyki interpretacyjnej i orzeczniczej.

Jak skorzystać z usługi?

Zapraszamy do kontaktu i zgłaszania zapotrzebowania na usługę poprzez specjalny dedykowany formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Autor 

Seweryn Tomaszewski 

Specjalista w Dziale Podatkowym

Zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Drożdż-Wilk
Dyrektor Działu Podatkowo-Prawnego, Radca Prawny
+48 604 771 251

Ostatnie artykuły z bloga

Procedury podatkowe, czyli jak ograniczyć ryzyko w firmie

Procedury podatkowe są instrumentem stanowiącym zbiór norm zachowań, które mogą pomóc w ograniczeniu ryzyka podatkowego w przedsiębiorstwie.

Zapowiedź SLIM VAT 3

11. lipca 2022 roku w Wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów zamieszczono założenia do SLIM VAT 3. Na czym będą one polegały?

Dobry lider ma dar przekonywania

Czy dar przekonywania to faktycznie dar, czy można się tego nauczyć? Jak powinien przemawiać dobry lider, aby przekonać innych do swoich racji?
{literal} {/literal}