Kolejny sukces Moore Polska!

W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!

Moore Polska to zespół ponad 250 specjalistów i ekspertów, pracujących w 9 biurach, w 8 miastach w Polsce. Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną ze 100% polskiego kapitału, która od 2020 roku należy do międzynarodowej sieci Moore Global.

Dlatego nie tylko rozumiemy potrzeby i wyzwania stojące przed właścicielami średnich przedsiębiorstw. Możemy także liczyć na wsparcie ekspertów z całego świata. Każdego dnia zatem staramy się poszerzać naszą wiedzę, ale też się nią dzielić – a owoce naszej ciężkiej pracy możemy podziwiać w najnowszym Rankingu audytorów gazety „Rzeczpospolita”.

Moore Polska w 2023 roku znalazła się 9. miejscu! To dla nas wspaniała wiadomość, olbrzymie wyróżnienie, wielka duma, ale i dowód, że ciężka praca zawsze popłaca. Dziękujemy za zaufanie naszych Klientów i zaangażowanie całego Zespołu. Bez Was awans z 10. miejsca w 2022 roku nie miałby szans!

Moore Polska rośnie w siłę!

Zawsze staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów. Pragniemy być postrzegani, jako najbardziej empatyczna firma w branży, jednocześnie dążącą do ciągłego doskonalenia procesów. Chcemy być nie tylko nowoczesnym przedsiębiorstwem, wspierając naszych klientów w rozwoju, ale także partnerem do dialogu – firmą o ludzkiej twarzy.

Jak podkreśla Lidia Skudławska, Partner Zarządzający Moore Polska: Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego zrównoważony rozwój i optymalizację procesów. Nasza praca, to nasza pasja.

Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, dodaje zaś: Nasze relacje biznesowe opieramy o empatię i zrozumienie – dzięki temu jesteśmy doradcą dopasowanym do potrzeb naszych klientów i ich biznesów.

Kolejny sukces, olbrzymia radość i kolejne wyzwania

Dzisiaj świętujemy dziewiąte miejsce w Rankingu audytorów dziennika „Rzeczpospolita” 2023. Jesteśmy przepełnieni dumą i radością, ale nie zamykamy się na kolejne projekty. Wiemy, że rynek jest trudny i że czekają nas kolejne wyzwania. Jesteśmy jednak pewni, że mając tak wspaniały Zespół jak Moore Polska osiągniemy jeszcze WIĘCEJ!

Szukasz partnera biznesowego, który widzi i rozumie więcej? Potrzebujesz profesjonalnego, kompleksowego wsparcia w prowadzeniu biznesu? Chcesz rozkwitać na rynku w zrównoważony sposób w dynamicznie zmieniającym się świecie? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Poznań
Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Gdańsk Starodworska

Może Cię zainteresować

Uprzejmie informujemy, że z powodu Wielkiej Integracji #MoorePolskaTeam 13-go i 14-go czerwca (czwartek i piątek) wszystkie biura Moore Polska są zamknięte. My się integrujemy, a Was zapraszamy już w poniedziałek 10-go czerwca!
Odkryj najlepsze systemy finansowo-księgowe w raporcie Moore Polska, opartym na doświadczeniach praktyków księgowości i szczegółowej analizie ponad 30 różnych narzędzi księgowych. Znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy.
Odkryj, jak zespół Moore Polska nie tylko przetrwał dekady na dynamicznym rynku audytowym, ale też jak dzięki wspólnym wartościom i stawianiu na nieustający rozwój zdobywa coraz wyższe pozycje w prestiżowych rankingach. Ta historia to dowód na to, że prawdziwa pasja i zrozumienie potrzeb rynku prowadzą do rzeczywistego sukcesu.
W obliczu rosnących wyzwań rynkowych, audyt finansowy staje się fundamentem budowania zaufania i zapewniania zrównoważonego rozwoju każdej przedsiębiorczej jednostki. Moore Polska, z unikatowym 35-letnim doświadczeniem, oferuje usługi audytorskie, które nie tylko gwarantują zgodność z przepisami, ale również przyczyniają się do optymalizacji i stabilności operacyjnej firm, kładąc solidne podstawy dla ich przyszłego wzrostu.
Przedsiębiorca prowadząc działalność gospodarczą ma obowiązek sporządzać remanent. Jest to tak zwany spis natury, który wpływa na wyliczenie wartości kosztów za dany rok podatkowy. Co musisz wiedzieć o remanencie? Dowiesz się z naszego artykułu!
U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.

Usługi