Kolejny sukces Moore Polska!

W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!

Moore Polska to zespół ponad 250 specjalistów i ekspertów, pracujących w 9 biurach, w 8 miastach w Polsce. Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną ze 100% polskiego kapitału, która od 2020 roku należy do międzynarodowej sieci Moore Global.

Dlatego nie tylko rozumiemy potrzeby i wyzwania stojące przed właścicielami średnich przedsiębiorstw. Możemy także liczyć na wsparcie ekspertów z całego świata. Każdego dnia zatem staramy się poszerzać naszą wiedzę, ale też się nią dzielić – a owoce naszej ciężkiej pracy możemy podziwiać w najnowszym Rankingu audytorów gazety „Rzeczpospolita”.

Moore Polska w 2023 roku znalazła się 9. miejscu! To dla nas wspaniała wiadomość, olbrzymie wyróżnienie, wielka duma, ale i dowód, że ciężka praca zawsze popłaca. Dziękujemy za zaufanie naszych Klientów i zaangażowanie całego Zespołu. Bez Was awans z 10. miejsca w 2022 roku nie miałby szans!

Moore Polska rośnie w siłę!

Zawsze staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów. Pragniemy być postrzegani, jako najbardziej empatyczna firma w branży, jednocześnie dążącą do ciągłego doskonalenia procesów. Chcemy być nie tylko nowoczesnym przedsiębiorstwem, wspierając naszych klientów w rozwoju, ale także partnerem do dialogu – firmą o ludzkiej twarzy.

Jak podkreśla Lidia Skudławska, Partner Zarządzający Moore Polska: Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego zrównoważony rozwój i optymalizację procesów. Nasza praca, to nasza pasja.

Piotr Witek, Partner Zarządzający Moore Polska, dodaje zaś: Nasze relacje biznesowe opieramy o empatię i zrozumienie – dzięki temu jesteśmy doradcą dopasowanym do potrzeb naszych klientów i ich biznesów.

Kolejny sukces, olbrzymia radość i kolejne wyzwania

Dzisiaj świętujemy dziewiąte miejsce w Rankingu audytorów dziennika „Rzeczpospolita” 2023. Jesteśmy przepełnieni dumą i radością, ale nie zamykamy się na kolejne projekty. Wiemy, że rynek jest trudny i że czekają nas kolejne wyzwania. Jesteśmy jednak pewni, że mając tak wspaniały Zespół jak Moore Polska osiągniemy jeszcze WIĘCEJ!

Szukasz partnera biznesowego, który widzi i rozumie więcej? Potrzebujesz profesjonalnego, kompleksowego wsparcia w prowadzeniu biznesu? Chcesz rozkwitać na rynku w zrównoważony sposób w dynamicznie zmieniającym się świecie? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Poznań

Może Cię zainteresować

Mówiąc o „rezerwach” na świadczenia pracownicze, w tym na niewykorzystane urlopy, należy mieć na uwadze bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów z tego tytułu. Dowiedz się więcej z naszego artykułu!
Czym powinna kierować się Twoja firma przy doborze odpowiedniego biegłego rewidenta? Niską ceną za przeprowadzony audyt? Niewielką odległością od siedziby przedsiębiorstwa? A może prywatnymi animozjami?
Jakie są cele rewizji finansowej? Co ma na celu badanie sprawozdań finansowych? Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia ekspertów w tym zakresie?
Nowe wymogi otrzymania dopłat do cen gazu i prądu w 2023 r. Projekt programu wymaga opinii biegłego rewidenta już przy składaniu wniosku.
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Ile kosztują usługi audytorskie? Co wpływa na wybór danej firmy audytorskiej do badania sprawozdania finansowego? Na te pytania odpowiada Piotr Witek.

Usługi