Filarem Moore Polska są kobiety

Ponad trzydzieści lat temu to właśnie kobiety rozpoczęły budowanie Moore Polska. Dlatego w dniu ich święta szczególnie pragniemy im podziękować.

Czy wiecie, że Dzień Kobiet jest obecnie oficjalnym świętem w Albanii, Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Brazylii, Bułgarii, Burkina Faso, Kamerunie, Chinach, Kubie, Laosie, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii Północnej, Mołdawii, Mongolii, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Tadżykistanie, Ukrainie, Uzbekistanie, Wietnamie, Włoszech, Zambii i Tunezji? Co ciekawe jednak – w Armenii ustanowiono coś takiego, jak Miesiąc Kobiet, który trwa od 8 marca do 7 kwietnia. Natomiast w Tunezji Święto Kobiet obchodzone jest 13 sierpnia. A jak to jest w Moore Polska?

Każdy dzień to święto kobiet

Nasza organizacja zatrudnia ponad 250 osób, z czego 80% to kobiety! Istotne – większość kadry zarządzającej wyższego stopnia, jak i samego Zarządu, składa się z kobiet. Nie mamy jednego prezesa – mamy Partnerów Zarządzających: Lidię Skudławską oraz Piotra Witka. Ramię w ramię dbają o rozwój wszystkich pracowników.

To zatem właśnie dzięki kobietom – dzięki ich profesjonalizmowi, wiedzy i uśmiechom – możemy pochwalić się kolejnymi sukcesami. To one w największym stopniu przyczyniają się do ciągłego doskonalenia się i optymalizacji procesów. Dlatego każdego dnia staramy się podkreślać naszą wdzięczność za ich zaangażowanie w rozwój Moore Polska.

Kobiety Moore Polska

W naszej firmie pracują aż dwieście trzy Panie. Najwięcej jednak mamy Ann – jest ich aż dziewiętnaście! Drugie miejsce zajmują Katarzyny – wśród naszych pracownic mamy ich siedemnaście. Podium zamykają Agnieszki – jest ich dwanaście.

W działach kadr i płac również prym wiodą Anny – w sumie jest ich pięć. Katarzyny jednak nie zostają w tyle – w działach usług księgowych mamy ich jedenaście! Anie również wygrywają w działach audytów – również jest ich pięć.

Co ciekawe – wśród menedżerów wysokiego szczebla najpopularniejszym imieniem jest Agnieszka (mamy ich aż trzy na takich stanowiskach). W Zarządzie zaś najwięcej mamy Kasi (są dwie).

Szanowne Panie – w dniu Waszego święta życzymy Wam wszelkiej pomyślności, dużo spokoju, jeszcze więcej radości i dalszego, wspólnego budowania siły Moore Polska. Dziękujemy, że jesteście! ???

Może Cię zainteresować

U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.
W Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2023 Moore Polska znalazła się na 9. pozycji, awansując o jedno oczko względem zeszłego roku. To kolejny triumf naszego zespołu!
3 lutego 2023 oddział PIBR w Gdańsku świętował swoje 30-lecie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Piotra Witka, Prezesa Regionalnej Izby oraz gospodarza spotkania. Z tej okazji udzielił również wywiadu, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Akademia Moore Polska to program szkoleniowy, który sprawi, że rozwiniesz swoje skrzydła w biznesie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wieloletnich praktyków!
Lean management czyli szczupłe zarządzanie. Koncepcja procesowego zarzadzania przedsiębiorstwem w racjonalny, jasny i praktyczny sposób.
Cóż to był za rok! Dziękujemy, że byliście z nami – za zaufanie, za wyzwania i za budowanie siły Moore Polska. Zobaczcie, jak wiele razem osiągnęliśmy!