fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


System obiegu dokumentów i spraw… za darmo

Drew-X

Na rynku pojawił się pierwszy, prawdziwie bezpłatny system workflow – narzędzie do tworzenia i zarządzania obiegiem dokumentów, spraw i zadań oraz archiwum plików. Poznaj całkowicie darmowy, w stu procentach polski system Dew-X!

Drew-X

Do czego służy system workflow?

Do automatyzacji procesów biznesowych w trakcie których dokumenty, sprawy, czy zadania są przekazywane w usystematyzowany sposób pomiędzy kolejnymi osobami. Najczęściej wspomagane w ten sposób są procesy takie jak: obieg faktur, kancelaria pism, akceptacja umów, czy wnioski urlopowe.

Do kogo jest adresowany?

Głównie do firm, ale twórcy liczą, że będzie wykorzystywany też przez stowarzyszenia, fundacje, izby, rady, uczelnie, kluby sportowe itp., a po przełamaniu kilku barier psychologicznych również przez największe firmy i instytucje. Może być podstawowym system obiegu dokumentów lub uzupełnieniem istniejącego.

Ile kosztuje?

0 zł. Dew-X jest dostępny za darmo – pro publico bono.
Nie jest również limitowana liczba użytkowników, procesów, czy ich instancji.
Powyżej wartości bezpłatnej, płatne jest tylko opcjonalne, dodatkowe miejsce na dysku.

Czy moje dane i dokumenty są bezpieczne?

Tak. Na potrzeby obsługi Dew-X dostawca zawarł umowę z Operatorem Chmury Krajowej. Więcej o workflow i elektronicznym obiegu dokumentów przeczytasz TUTAJ.

Artykuł partnerski.

Zapraszamy do kontaktu

Jan Trawiński

BlueDew sp. z o. o.
T: +48 728 490 454
E: jan.trawinski@bluedew.pl

Ostatnie artykuły z bloga

Sprawozdania finansowe spółki

Zmiany w ustawie o rachunkowości ułatwiają proces składania sprawozdań finansowych spółki. O czym jednak należy pamiętać?

Raportowanie struktury spółek nieruchomościowych

30 wrześnie 2022 upłynie termin na złożenie przez spółki nieruchomościowe oraz ich udziałowców informacji o strukturze grupy.

Dobry lider pcha swój zespół do sukcesu    

Budowanie zespołu tak, aby nikt z niego nie prześcignął menedżera to największa porażka przywódcy. Dobry lider wie bowiem, że jego zespół to jego sukces.
{literal} {/literal}