Stawiamy na rozwój pracowników

W Grupie REWIT wierzymy, że rozwój zawodowy naszych pracowników jest kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, które dostarczają im wiedzy o firmie, pozwalają zrozumieć, jakimi zasadami kierujemy się pracując w efektywnym zespole. Każdy z naszych działów organizuje szereg spotkań, warsztatów i szkoleń mających pogłębiać wiedzę merytoryczną pracowników na wszystkich szczeblach organizacji.

Rozwój, szkolenie i bliższe poznanie

W dniach 8-9 października odbyło się szkolenie pracowników działu audytu Grupy REWIT, które poświęcone było omówieniu procesu badania wg MSB. Zaktualizowano wiedzę m. in. w zakresie:
– procedur wstępnych badania,
– planowania i szacowania ryzyka,
– reakcji biegłego rewidenta na oszacowane ryzyko istotnego zniekształcenia,
– procedur badania wg doświadczeń ACCA (badanie małych i średnich jednostek),

Spotkanie było także okazją do bliższego poznania i integracji koleżanek i kolegów z Gdańska i Bielsko-Białej.

Może Cię zainteresować

Zastanawiasz się, o co chodzi z tą efektywnością? Na czym polega szczupła księgowość? Gdzie szukać skutecznych rozwiązań? Jak pomóc swoim księgowym w ich codziennej pracy? Niedługo podamy termin spotkania!
Pytać znaczy nie błądzić – ale czy na pewno? Przecież nie każde zadane pytanie niesie za sobą klarowną odpowiedź. Dlaczego tak się dzieje?
Akademia Moore Polska to program szkoleniowy, który sprawi, że rozwiniesz swoje skrzydła w biznesie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wieloletnich praktyków!
Cóż to był za rok! Dziękujemy, że byliście z nami – za zaufanie, za wyzwania i za budowanie siły Moore Polska. Zobaczcie, jak wiele razem osiągnęliśmy!
Zapraszamy na drugie szkolenie z cyklu Podatkowe i księgowe zamknięcie roku 2022 – Podatkowe zamknięcie roku 2022 (CIT/PIT) oraz planowane zmiany w przepisach. Sprawdź, na co się przygotować!
Czy trend ESG rzeczywiście jest wyłącznie modą? A może pod tym pojęciem kryje się jednak coś więcej? Czym jest koncepcja ESG?

Usługi