Ranking „Rzeczpospolitej” 2022

W tegorocznym Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” Moore Polska znalazła się na wysokiej, 10 pozycji! Niewątpliwie, to wynik ciężkiej pracy całego Zespołu.

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem na stronie „Rzeczpospolitej” Moore Polska – widzimy więcej.

W najnowszej, XXI już edycji Rankingu audytorów przygotowanym przez „Rzeczpospolitą” i „Gazetę Giełdy i Inwestorów Parkiet”, Moore Polska zajęło wysokie, 10 miejsce. Dodatkowo spółka znalazła się także na 10 miejscu rankingu w zestawieniu audytorów obsługujących spółki giełdowe.

Inwestujemy odpowiedzialnie

Jesteśmy firmą rodzinną – spółka, która powstała z połączenia dwóch przedsiębiorstw o tym samym charakterze, zbudowanych na tożsamych fundamentach: Morison Finansista i Moore Rewit. Tym samym wiemy, jak istotna jest stabilizacja i pewność, że nasze kroki nie będą miały negatywnych konsekwencji. Zatem nie tylko tworzymy pełne zrozumienia środowisko pracy, ale także decydujemy się na takie transakcje, co do których jesteśmy całkowicie przekonani.

W ten sam sposób traktujemy naszych Klientów – jesteśmy wobec nich szczerzy i lojalni. Uważnie słuchamy ich potrzeb, zawsze starając się znaleźć optymalne rozwiązanie. Wzajemne rozumienie i niezachwiana etyka oraz pełne profesjonalizm to kręgosłup naszych działań – wewnątrz naszych Zespołów, jak i na zewnątrz. Posiadając zaś tak szeroką percepcję – widzimy i pojmujemy więcej, a tym samym: osiągamy założone cele.

Jednym z nich niewątpliwie było 10 miejsce w Rankingu audytorów „Rzeczpospolitej” 2022.

Nasza największa siła

Ostatnie lata były trudne i skomplikowane – nie tylko na płaszczyźnie zawodowej – a śledząc sytuację na świecie z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że i w przyszłości czeka nas wiele wyzwań. Wiemy jednak, że stawiając na rozsądne i empatyczne prowadzenie biznesu, dialog i rozumienie ludzi wokół, możemy osiągnąć znacznie więcej. Wierzymy, że razem jesteśmy silniejsi. Najnowszy Ranking audytorów „Rzeczpospolitej” zaś wyraźnie to pokazuje – względem zeszłego roku przesunęliśmy się aż o 4 oczka.

To także wyraźny dowód na to, że ciężka praca, ale i zaangażowanie wszystkich Zespołów, bez których Moore Polska by nie istniało, przekłada na sukcesy. Oprócz jednak odczuwania niesamowitej wręcz radości, wiemy doskonale, że to dopiero początek kolejnego rozdziału. Nie chcemy osiąść na laurach, dlatego już teraz ruszamy do dalszej pracy – dla Was, dla naszych Klientów. Bo to Wy, nie to miejsce w rankingu, niezależnie jak wspaniałe, jesteście dla nas najważniejsi i to dla Was stale się rozwijamy.

Szukasz partnera w biznesie, który wie i rozumie więcej? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu

Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Poznań
Partner Zarządzający, Prezes Zarządu
Gdańsk Starodworska

Może Cię zainteresować

Odkryj, jak zespół Moore Polska nie tylko przetrwał dekady na dynamicznym rynku audytowym, ale też jak dzięki wspólnym wartościom i stawianiu na nieustający rozwój zdobywa coraz wyższe pozycje w prestiżowych rankingach. Ta historia to dowód na to, że prawdziwa pasja i zrozumienie potrzeb rynku prowadzą do rzeczywistego sukcesu.
W obliczu rosnących wyzwań rynkowych, audyt finansowy staje się fundamentem budowania zaufania i zapewniania zrównoważonego rozwoju każdej przedsiębiorczej jednostki. Moore Polska, z unikatowym 35-letnim doświadczeniem, oferuje usługi audytorskie, które nie tylko gwarantują zgodność z przepisami, ale również przyczyniają się do optymalizacji i stabilności operacyjnej firm, kładąc solidne podstawy dla ich przyszłego wzrostu.
U podstaw czego doszukiwać się powodzenia i nieustającego rozwoju Moore Polska? Odpowiedź jest niebywale prosta – wszak sercem naszego przedsiębiorstwa jest nasz zespół, #MoorePolskaTeam.
Mówiąc o „rezerwach” na świadczenia pracownicze, w tym na niewykorzystane urlopy, należy mieć na uwadze bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów z tego tytułu. Dowiedz się więcej z naszego artykułu!
Czym powinna kierować się Twoja firma przy doborze odpowiedniego biegłego rewidenta? Niską ceną za przeprowadzony audyt? Niewielką odległością od siedziby przedsiębiorstwa? A może prywatnymi animozjami?
Jakie są cele rewizji finansowej? Co ma na celu badanie sprawozdań finansowych? Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia ekspertów w tym zakresie?

Usługi