Poznaj z nami IP BOX! – cz. 2

Przedstawiamy Państwu drugą część cyklu „Poznaj z nami IP BOX!”. Zapraszamy do zapoznania się z analizą możliwości skorzystania z tego prawa.

W poniższym artykule postaramy się wspomóc Państwa w ocenie możliwości zastosowania preferencyjnej stawki podatkowej w zakresie prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej.

Przygotowaliśmy dla Państwa ankietę, składającą się z sześciu, ogólnych pytań, dzięki której będzie mogli Państwo wstępnie ocenić możliwość zastosowania IP BOX.

Przed rozpoczęciem udzielania odpowiedzi na poniższe pytania zapraszamy do zapoznania się z naszym poprzednim artykułem z tej serii, dostępnym TUTAJ.

W razie pytań, wątpliwości lub chęci podjęcia z nami współpracy w zakresie IP BOX, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu!

Ankieta dotycząca możliwości skorzystania z IP BOX dostępna jest TUTAJ.

IP BOX

W razie dodatkowych pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu. 

Może Cię zainteresować

Opodatkowanie aportu do spółki – sprawdź, jak rozliczyć wkład niepieniężny i co zrobić, gdy część aportu trafi na kapitał zapasowy. Praktyczne informacje i interpretacje podatkowe.
Dowiedz się, kogo dotyczy podatek wyrównawczy i jakie podmioty są z niego zwolnione. Poznaj szczegóły nowych przepisów oraz sprawdź, jak mogą wpłynąć na Twoją firmę. Wypełnij ankietę, by się przygotować!
Dowiedz się, jak opłacona przez pracodawcę rehabilitacja wpływa na podatki i wynagrodzenie. Sprawdź zasady rozliczeń oraz korzyści płynące z benefitów pracowniczych.
Dowiedz się, czym jest Globalny Podatek Minimalny i sprawdź, czy dotyczy Twojej firmy. Poznaj szczegóły przepisów Pillar 2 oraz zasady podatku wyrównawczego. Przygotuj się na zmiany już dziś!
Poznaj najnowsze zmiany w podatku od nieruchomości i podatku rolnym według projektu ustawy z 2 września 2024 r. Sprawdź, co zmienia się w definicjach budynku i budowli oraz w zakresie zwolnień podatkowych.
Poznaj zasady opodatkowania samochodów osobowych w ramach estońskiego CIT. Dowiedz się, jak poprawnie ustalić podstawę opodatkowania dla umów leasingu oraz jakie konsekwencje wynikają z użytkowania pojazdów w celach mieszanych.

Usługi