Mateusz Żuchowski

Dyrektor ds. Relacji z Klientami Kluczowymi
ul. Główna 6, 61-005 Poznań
pn–pt 8:00–16:00

Biografia

Od 12 lat kieruję Działem Relacji z Klientami, aktywnie sprzedając usługi audytorskie i księgowe skupiając uwagę na jak najdokładniejszym dopasowaniu ich do faktycznych potrzeb i oczekiwań.

Buduję trwałe relacje z Klientem. Dbam o jakość, dostępność i szybkość komunikacji poprzez zapewnienie bezpośredniego kontaktu każdemu, niezależnie od skali projektu.

Wspieram także zespoły zarówno po stronie Klienta jak i własnej w sytuacjach wymagających mediacji. Usprawniam procesy wewnętrzne kierując się zawsze dobrem ludzi których dany cykl czynności dotyczy. Negocjuję również kontrakty.

Angażuję się w kształtowanie wizerunku firmy poprzez udział w różnych inicjatywach takich jak Fundacja Firm Rodzinnych, Towarzystwa Biznesowe czy Wielkopolska Izba Gospodarcza.

Uczestniczyłem w specjalistycznych konferencjach o charakterze globalnym. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu marki na arenie międzynarodowej.

Obsługuję Klientów zagranicznych i utrzymuję bezpośrednie kontakty z innymi specjalistami z wielu krajów.

Członek międzynarodowego zespołu nadzorującego przebieg projektów Early Warning Europe oraz ResC-EWE. W Polsce za realizację powyższych projektów odpowiada PARP oraz Fundacja Firmy Rodzinne.

Celem działania jest darmowa pomoc firmom i przedsiębiorcom w sytuacjach kryzysowych. W obu projektach wsparcie kierowane jest do podmiotów z sektora MŚP, które działają na terenie UE.

W Polsce już blisko 1000 firm zdecydowało się skorzystać z wiedzy odpowiednio dobranych specjalistów z różnych dziedzin, którzy sami prowadzą własny biznes, dzięki czemu ich wiarygodność, wiedza i doświadczenie pomagają otworzyć się uczestnikom na nowe rozwiązania.

W skali UE udział w projekcie wzięły m.in. Belgia Chorwacja, Dania, Finlandia, Grecja, Hiszpania, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Słowenia, Węgry Włochy.

Usługi