fbpx

Doradztwo prawne

Wspieramy naszych klientów i dokonujemy przekształceń przedsiębiorstw w tym podziałów i połączeń dla uzyskano zarówno efektu optymalizacji. Podatkowej jak i organizacyjnej.

Dzięki współpracy z ekspertami z zakresu prawa handlowego, gospodarczego i cywilnego jesteśmy w stanie sprawnie i skutecznie rozwiązać problemy prawne naszych klientów związane z funkcjonowaniem ich przedsiębiorstw oraz relacjami z kontrahentami i klientami.

Wyróżnia nas szeroki zakres usług, dzięki któremu zapewniamy skuteczne wsparcie działań prawnych podejmowanych przez Klientów. Udzielamy klientom pełnego wsparcia na etapie zakładania działalności oferując kompleksowe usługi prawne, podatkowe, księgowe i doradcze. Przeprowadzamy klienta przez cały proces, przygotowując wszelkie niezbędne dokumenty i dopełniając formalności.

Oferujemy pomoc prawną na etapie wykonywania bieżącej działalności gospodarczej. W swojej ofercie mamy tworzenie ustandaryzowanych i wyspecjalizowanych dokumentów wykorzystywanych przez przedsiębiorców w relacjach z kontrahentami i klientami (m. in. wzorów umów, ogólnych warunków umów, regulaminów świadczenia usług, polityk, dokumentów korporacyjnych) jak i powszechnie używanych w obrocie umów i dokumentów handlowych. Uczestniczymy z naszymi Klientami i reprezentujemy ich w trakcie negocjacji i spotkań biznesowych. Wspomagamy naszych Klientów w kształtowaniu ram prawnych prowadzonych przez nich działalności. W odpowiedzi na złożone zagadnienia sporządzamy opinie prawne. W swojej ofercie mamy również pomoc prawną związaną z przekształceniem, restrukturyzacją czy też likwidacją i upadłością przedsiębiorstw.

Z uwagi możliwości korzystania z wiedzy i doświadczenia licznych współpracowników Moore Polska możemy zaoferować kompleksowe usługi w zakresie wszystkich zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej i działalnością zawodową naszych Klientów.

Nasi eksperci

Gdańsk


Agnieszka Drożdż-Wilk

Dyrektor Działu Podatkowo-Prawnego, Radca Prawny

Agnieszka Drożdż-Wilk

Dyrektor Działu Podatkowo-Prawnego, Radca Prawny


Gdańsk


+48 604 771 251

Poznań


Arkadiusz Szczesiak

Radca Prawny, Doradca Podatkowy

Arkadiusz Szczesiak

Radca Prawny, Doradca Podatkowy


Poznań


+48 665 832 815

Brak wyników wyszukiwania

Nasze usługi

{literal} {/literal}