fbpx

Oświadczenia

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 20 sierpnia 2021 r.

Dotyczy: ArkadyHome Nieruchomości

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ArkadyHome Nieruchomości nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ArkadyHome Nieruchomości bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 lipca 2021 r.

Dotyczy: PHU JACEK KOPAŃSKI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PHU JACEK KOPAŃSKI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PHU JACEK KOPAŃSKI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 lipca 2021 r.

Dotyczy: WIKOLEN SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot WIKOLEN SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot WIKOLEN SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 lipca 2021 r.

Dotyczy: EKOPERTA SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot EKOPERTA SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot EKOPERTA SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 czerwca 2021 r.

Dotyczy: GREEN ELŻBIETA POMERENKE

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot GREEN ELŻBIETA POMERENKE nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot GREEN ELŻBIETA POMERENKE bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 czerwca 2021 r.

Dotyczy: APTEKI WRÓBEL SMALEC SP. J.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot APTEKI WRÓBEL SMALEC SP. J. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot APTEKI WRÓBEL SMALEC SP. J. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 2 czerwca 2021 r.

Dotyczy: WELIOS SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot WELIOS SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot WELIOS SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 marca 2021 r.

Dotyczy: AGER POMORZE SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot AGER POMORZE SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot AGER POMORZE SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 lutego 2021 r.

Dotyczy: MOBILEHOMEONE BARTOSZ LENZ

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MOBILEHOMEONE BARTOSZ LENZ nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MOBILEHOMEONE BARTOSZ LENZ bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 stycznia 2021 r.

Dotyczy: MZ SUPPLEMENTS LTD

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MZ SUPPLEMENTS LTD nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MZ SUPPLEMENTS LTD bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 29 stycznia 2021 r.

Dotyczy: PLRN SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PLRN SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PLRN SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 29 stycznia 2021 r.

Dotyczy: JOVI SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot JOVI SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot JOVI SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 25 stycznia 2021 r.

Dotyczy: ENTEROSOFT SP. Z O.O. SP. K.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ENTEROSOFT SP. Z O.O. SP. K. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ENTEROSOFT SP. Z O.O. SP. K. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: BLACK HORSE POLAND LTD

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot BLACK HORSE POLAND LTD nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot BLACK HORSE POLAND LTD bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: APS MEDICAL

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot APS MEDICAL nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot APS MEDICAL bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: RAWELL SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot RAWELL SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot RAWELL SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: MBI PRESTIGE SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MBI PRESTIGE SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MBI PRESTIGE SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: MAO&KO ANATOLII METLINSKYII

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MAO&KO ANATOLII METLINSKYII nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MAO&KO ANATOLII METLINSKYII bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: MBI 3 SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MBI 3 SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MBI 3 SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: LNC SP. Z O.O. SP. K.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot LNC SP. Z O.O. SP. K. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot LNC SP. Z O.O. SP. K. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: LNC SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot LNC SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot LNC SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: GVS SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot GVS SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot GVS SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: MMW PROJEKT SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MMW PROJEKT SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MMW PROJEKT SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: WALDEMAR SALAMON CONSULTING

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot WALDEMAR SALAMON CONSULTING nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot WALDEMAR SALAMON CONSULTING bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: TATIANA SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot TATIANA SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TATIANA SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: REINHARD KAI UWE GUTZEIT CONSULTING

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot REINHARD KAI UWE GUTZEIT CONSULTING nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot REINHARD KAI UWE GUTZEIT CONSULTING bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 13 listopada 2020 r.

Dotyczy: PAPAYA TRADING SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PAPAYA TRADING SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PAPAYA TRADING SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 13 listopada 2020 r.

Dotyczy: REAGAN GROUP SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot REAGAN GROUP SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot REAGAN GROUP SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 września 2020 r.

Dotyczy: A-GROUP SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot A-GROUP SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot A-GROUP SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 września 2020 r.

Dotyczy: TULOS SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot TULOS SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TULOS SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 września 2020 r.

Dotyczy: EUROPEJSKI GWARANT ODSZKODOWAŃ SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot EUROPEJSKI GWARANT ODSZKODOWAŃ SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot EUROPEJSKI GWARANT ODSZKODOWAŃ SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 10 września 2020 r.

Dotyczy: LIDER MARCIN MIELNICZUK

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot LIDER MARCIN MIELNICZUK nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot LIDER MARCIN MIELNICZUK bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2020 r.

Dotyczy: WANTECH SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot WANTECH SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot WANTECH SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 27 sierpnia 2020 r.

Dotyczy: JOVIMAX SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot JOVIMAX SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot JOVIMAX SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 22 lipca 2020 r.

Dotyczy: BUILDING KINGDOM SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot BUILDING KINGDOM SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot BUILDING KINGDOM SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 17 czerwca 2020 r.

Dotyczy: NOVELTO SEBASTIAN ŚMIAŁKOWSKI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot NOVELTO SEBASTIAN ŚMIAŁKOWSKI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot NOVELTO SEBASTIAN ŚMIAŁKOWSKI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 17 czerwca 2020 r.

Dotyczy: FINANCE UNIT SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot FINANCE UNIT SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot FINANCE UNIT SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 17 czerwca 2020 r.

Dotyczy: ADAM SILNY-PROPER

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ADAM SILNY-PROPER nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ADAM SILNY-PROPER bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 14 maja 2020 r.

Dotyczy: P.W BAŁTYK-JANTAR JÓZEF GÓRZYŃSKI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot P.W BAŁTYK-JANTAR JÓZEF GÓRZYŃSKI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot P.W BAŁTYK-JANTAR JÓZEF GÓRZYŃSKI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 14 maja 2020 r.

Dotyczy: SRC SYLWESTER ROBAK

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot SRC SYLWESTER ROBAK nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot SRC SYLWESTER ROBAK bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 14 maja 2020 r.

Dotyczy: SHARPIO TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot SHARPIO TECHNOLOGY SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot SHARPIO TECHNOLOGY SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 kwietnia 2020 r.

Dotyczy: TRADE WORLD

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot TRADE WORLD nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TRADE WORLD bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 6 lutego 2020 r.

Dotyczy: PARCEL TECHNIK S. A.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PARCEL TECHNIK S. A. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PARCEL TECHNIK S. A. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 6 lutego 2020 r.

Dotyczy: PALUCHOWSKI & SKUPNY REAL ESTATE SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PALUCHOWSKI & SKUPNY REAL ESTATE SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PALUCHOWSKI & SKUPNY REAL ESTATE SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 6 lutego 2020 r.

Dotyczy: MORGANZA ANNA NESTOR

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MORGANZA ANNA NESTOR nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MORGANZA ANNA NESTOR bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: LEADING SOLUTION SP. Z O.O. SP. K. W ORGANIZACJI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot LEADING SOLUTION SP. Z O.O. SP. K. W ORGANIZACJI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot LEADING SOLUTION SP. Z O.O. SP. K. W ORGANIZACJI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: MAGMAM SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MAGMAM SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MAGMAM SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: LUX-CAR KAROLINA LIDZBARSKA

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot LUX-CAR KAROLINA LIDZBARSKA nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot LUX-CAR KAROLINA LIDZBARSKA bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: HEALTH CARE

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot HEALTH CARE nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot HEALTH CARE bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: GREEN BEAM SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot GREEN BEAM SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot GREEN BEAM SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: GREEN BEAN SP. Z O.O. SP. K.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot GREEN BEAN SP. Z O.O. SP. K. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot GREEN BEAN SP. Z O.O. SP. K. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: DERMAN GROUP

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot DERMAN GROUP nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot DERMAN GROUP bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: DANSK SOFT SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot DANSK SOFT SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot DANSK SOFT SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: AS LOGISTICS TRANSIT SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot AS LOGISTICS TRANSIT SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot AS LOGISTICS TRANSIT SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: ANTONIO MILITELLO

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ANTONIO MILITELLO nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ANTONIO MILITELLO bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: TEATRALIA MONIKA KOWALEWSKA

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot TEATRALIA MONIKA KOWALEWSKA nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TEATRALIA MONIKA KOWALEWSKA bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: UNIVERSE SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot UNIVERSE SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot UNIVERSE SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: PLRN SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PLRN SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PLRN SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2019 r.

Dotyczy: T. WIŚNIEWSKI NIERUCHOMOŚCI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot T. WIŚNIEWSKI NIERUCHOMOŚCI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot T. WIŚNIEWSKI NIERUCHOMOŚCI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 23 sierpnia 2019 r.

Dotyczy: NAFRI TRADE SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot NAFRI TRADE SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot NAFRI TRADE SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: MIKROBUD SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MIKROBUD SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MIKROBUD SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: EUROMANIA Sp. z o.o.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot EUROMANIA Sp. z o.o. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot EUROMANIA Sp. z o.o. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: ACI ANDRZEJ CIACH

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ACI ANDRZEJ CIACH nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ACI ANDRZEJ CIACH bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: FITCRAFT 360 Sp. z o.o.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot FITCRAFT 360 Sp. z o.o. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot FITCRAFT 360 Sp. z o.o. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: CLIMAX PORTABLE MACHINE TOOLS SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot CLIMAX PORTABLE MACHINE TOOLS SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot CLIMAX PORTABLE MACHINE TOOLS SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: VISCAR SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot VISCAR SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot VISCAR SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: Triva Sp z o.o.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot Triva Sp z o.o. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot Triva Sp z o.o. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: Stanislav Pavlik

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot Stanislav Pavlik nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot Stanislav Pavlik bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: SPORTMOBILE SOFTWARE SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot SPORTMOBILE SOFTWARE SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot SPORTMOBILE SOFTWARE SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: ROBIBUD Małgorzata Daniluk

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ROBIBUD Małgorzata Daniluk nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ROBIBUD Małgorzata Daniluk bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: MBROS ESTATES A. MARKUSZEWSKI, M.MARKUSZEWSKI SPÓŁKA CYWILNA

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MBROS ESTATES A. MARKUSZEWSKI, M.MARKUSZEWSKI SPÓŁKA CYWILNA nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MBROS ESTATES A. MARKUSZEWSKI, M.MARKUSZEWSKI SPÓŁKA CYWILNA bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: CGATE LOGISTICS POLAND SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot CGATE LOGISTICS POLAND SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot CGATE LOGISTICS POLAND SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: FINANCE UNIT SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot FINANCE UNIT SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot FINANCE UNIT SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: HOME BUILDING & DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot HOME BUILDING & DEVELOPMENT SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot HOME BUILDING & DEVELOPMENT SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 grudnia 2018 r.

Dotyczy: Bernard Jastrzębski

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot Bernard Jastrzębski nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot Bernard Jastrzębski bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 grudnia 2018 r.

Dotyczy: HOME BUILDING & DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot HOME BUILDING & DEVELOPMENT SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot HOME BUILDING & DEVELOPMENT SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 grudnia 2018 r.

Dotyczy: DOZ Fashion Robert Cieśluk

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot DOZ Fashion Robert Cieśluk nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot DOZ Fashion Robert Cieśluk bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 grudnia 2018 r.

Dotyczy: CMT Leszek Godlewski

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot CMT Leszek Godlewskinie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TCMT Leszek Godlewski bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 grudnia 2018 r.

Dotyczy: AV DESIGN SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot AV DESIGN SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot AV DESIGN SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 grudnia 2018 r.

Dotyczy: TECH ENGINEERING SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot TECH ENGINEERING SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TECH ENGINEERING SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 grudnia 2018 r.

Dotyczy: MEDYK POL TOMASZ JEZIERSKI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MEDYK POL TOMASZ JEZIERSKI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MEDYK POL TOMASZ JEZIERSKI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 grudnia 2018 r.

Dotyczy: GRYGON Sp. z o.o.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot GRYGON Sp. z o.o. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot GRYGON Sp. z o.o. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 września 2018 r.

Dotyczy: METALWORLD SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot METALWORLD SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot METALWORLD SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 18 czerwca 2018 r.

Dotyczy: GROENE SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot GROENE SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot GROENE SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 stycznia 2018 r.

Dotyczy: PERFECT CONSTRUCTION WYKONAWSTWO

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PERFECT CONSTRUCTION WYKONAWSTWO nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PERFECT CONSTRUCTION WYKONAWSTWO bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 stycznia 2018 r.

Dotyczy: PERFECT CONSTRUCTION PÓŁNOC

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PERFECT CONSTRUCTION PÓŁNOC nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PERFECT CONSTRUCTION PÓŁNOC bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 maja 2017 r.

Dotyczy: P.U.H. ORION GRZEGORZ KIJAS

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot P.U.H. ORION GRZEGORZ KIJAS nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot P.U.H. ORION GRZEGORZ KIJAS bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 lutego 2017 r.

Dotyczy: SZYMON JUCHNO

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot SZYMON JUCHNO nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot SZYMON JUCHNO bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 17 lutego 2017 r.

Dotyczy: TWISTER LUXOR

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot TWISTER LUXOR nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TWISTER LUXOR bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 3 lutego 2017 r.

Dotyczy: SPÓŁDZIELNIA PRACY UBINGO W ORGANIZACJI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot SPÓŁDZIELNIA PRACY UBINGO W ORGANIZACJI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot SPÓŁDZIELNIA PRACY UBINGO W ORGANIZACJI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 16 stycznia 2017 r.

Dotyczy: INTERIUM INVESTMENT

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot INTERIUM INVESTMENT nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot INTERIUM INVESTMENT bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 grudnia 2016 r.

Dotyczy: AGROFRED SP.Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot AGROFRED SP.Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot AGROFRED SP.Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 grudnia 2016 r.

Dotyczy: ATLANTIS POLSKA SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ATLANTIS POLSKA SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ATLANTIS POLSKA SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 24 listopada 2016 r.

Dotyczy: JMR INVESTMENT SP Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot JMR INVESTMENT SP Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot JMR INVESTMENT SP Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 25 listopada 2016 r.

Dotyczy: REM-BUD Servis Sp. Z o.o.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot P.U.H. ORION GRZEGORZ KIJAS nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot P.U.H. ORION GRZEGORZ KIJAS bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 25 listopada 2016 r.

Dotyczy: FELSON SP.Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot FELSON SP.Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot FELSON SP.Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 sierpnia 2016 r.

Dotyczy: NORDGAZ SP. Z O.O. 

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot NORDGAZ SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot  NORDGAZ SP. Z O.O.  bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 5 sierpnia 2016 r.

Dotyczy: EAGLE SP.Z.O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot EAGLE SP.Z.O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot EAGLE SP.Z.O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 lipca 2016 r.

Dotyczy: ESSENTIAL SP. Z O. O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ESSENTIAL SP. Z O. O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ESSENTIAL SP. Z O. O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 czerwca 2016 r.

Dotyczy: TRIPP SP.Z.O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot TRIPP SP.Z.O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TRIPP SP.Z.O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 czerwca 2016 r.

Dotyczy: LESZEK MARKUSZEWSKI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot LESZEK MARKUSZEWSKI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot LESZEK MARKUSZEWSKI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 16 czerwca 2016 r.

Dotyczy: SBT-GLOBAL

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot SBT-GLOBAL nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot SBT-GLOBAL bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 31 marca 2016 r.

Dotyczy: MARCIN BELCHNEROWSKI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot MARCIN BELCHNEROWSKI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot MARCIN BELCHNEROWSKI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 26 lutego 2016 r.

Dotyczy: PATRYK SUDNIK

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot PATRYK SUDNIK nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot PATRYK SUDNIK bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 2 lutego 2016 r.

Dotyczy: ROYAL APARTMENTS ANDRZEJ SZPARAGA

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot ROYAL APARTMENTS ANDRZEJ SZPARAGA nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot ROYAL APARTMENTS ANDRZEJ SZPARAGA bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 1 października 2015 r.

Dotyczy: STARTAIR SP.Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot STARTAIR SP.Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot STARTAIR SP.Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 23 października 2015 r.

Dotyczy: TRADEX RYSZARD BARWINSKI

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot TRADEX RYSZARD BARWINSKI nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot TRADEX RYSZARD BARWINSKI bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 30 września 2015 r.

Dotyczy: EVIMERA SP. Z O.O.

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot EVIMERA SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot EVIMERA SP. Z O.O. bezprawnych działań.

Oświadczenie Zarządu Moore Polska z dnia 28 maja 2015 r.

Dotyczy: INDIANSKI TYTON

Zarząd Spółki Moore Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oświadcza, że podmiot INDIANSKI TYTON nie jest w żaden sposób związany z Grupą Moore Polska, a posługiwanie się przez niego w obrocie gospodarczym adresem Starodworska 1, 80 – 137 Gdańsk odbywa się w sposób bezprawny.  Zarząd Spółki podejmie odpowiednie kroki prawne celem ochrony własnego wizerunku oraz zaprzestania przez podmiot INDIANSKI TYTON bezprawnych działań.

{literal} {/literal}