Chcesz dołączyć do #MoorePolskaTeam?

STANOWISKO: Specjalista ds. IT (K/M)

Nr referencyjny: 2024_18_SITG
Gdańsk Starodworska
5 lat doświadczenia
Pełen wymiar
Umowa o pracę, Umowa zlecenia, Umowa B2B
Praca stacjonarna

Kogo szukamy?

Jeśli:

To być może to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu?

Na czym będzie polegać Twoja praca w Moore Polska na tym stanowisku?

Twoje zadania będą przede wszystkim skupione na trzech płaszczyznach:

  • Bieżący wsparcie techniczne dla Pracowników w całej Polsce (stacjonarnie i zdalnie, mogą też pojawić się wyjazdy do biur na terenie Trójmiasta oraz sporadyczne wyjazdy do biur na terenie całej Polski)
  • Współpraca z zewnętrznym zespołem technicznym w zakresie obsługi systemów IT
  • Bieżący nadzór nad siecią IT

Co to dla Ciebie oznacza w praktyce?

  • Praca w środowisku finansowym – oznacza to, że będziesz miał do czynienia z takimi systemami jak: Comarch Optima ERP, Sage Symfonia, Saldeo, Płatnik, ePfron, CaseWare, Bitrix
  • Obsługa ad hoc zgłoszeń dotyczących nieprawidłowości w działaniu systemu, oprogramowania lub sprzętu
  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego (montaż i konfiguracja) dla nowych Pracowników oraz przegląd zdawanych przez pracowników narzędzi
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sieciowych
  • Rozwój wewnętrznych workflow i aplikacji w oparciu o MS365
  • Zarządzanie infrastrukturą systemu pocztowego (zarządzanie klientami, naprawa i odtwarzanie danych aplikacji)
  • Wprowadzanie procedur bezpieczeństwa IT
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji i schematów technicznych
close-up-of-happy-business-team-celebrating-victor-2022-05-02-19-17-58-utc

Co oferujemy w zamian

Zależy nam na partnerskich relacjach, a także, a może wręcz przede wszystkim, na tym, aby nasi pracownicy czuli radość i satysfakcję z pracy oraz mieli możliwość rozwoju. W związku z tym tworzymy godne warunki pracy:

Przyjazna atmosfera pracy, szacunek i zaufanie

Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie stale podnoszącymi kompetencje
Ścieżka kariery pozwalająca na zwiększanie zakresu odpowiedzialności wraz z rozwojem zawodowym

Dofinansowanie do karty Multisport

Ubezpieczenie grupowe na życie

ZFŚS (wczasy pod gruszą/wypoczynek dzieci i młodzieży/ dodatki świąteczne)

Spotkania z psychologiem

Dostępy do serwisów branżowych

Zniżki na studia na Uniwersytetach WSB Merito dla pracowników grupy Moore Polska

Partycypacja w kosztach podnoszenia kwalifikacji zawodowych (30% – 100% dofinansowania)

Szkolenia w ramach Akademii Moore Polska

Dostęp do szkoleń i materiałów sieci Moore Global

Niezbędne narzędzia pracy
Opieka zdrowotna
Program poleceń pracowniczych
Program poleceń klienckich

Jakie są nasze wymagania?

Dużo wymagamy od siebie, więc także sporo wymagamy od naszych potencjalnych kandydatów. Jeśli więc odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie zdania z listy znajdujące się na początku ogłoszenia i spełniasz wszystkie poniższe warunki, to zapraszamy do złożenia aplikacji.

W zakresie kompetencji zawodowych:

  • Wykształcenie wyższe (elektronika, telekomunikacja, informatyka i pokrewne),
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w serwisowaniu systemów IT w organizacji posiadającej co najmniej +200 użytkowników sieci
  • Zarządzanie i administracja platformą MS365 (Exchange, Teams, Sharepoint, OneDrive, Power Automate)
  • Obsługa platfomy Windows Server (Active Directory, Group Policy Management)
  • Znajomość zasad budowy sieci LAN, WAN oraz umiejętność konfiguracji urządzeń w sieciach TCP/IP
  • Zarządzanie urządzeniami NGFW
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych VPN: SSL VPN, IPsec
  • Umiejętność montażu, konfiguracji i serwisu komputerów PC oraz urządzeń sieciowych
  • Znajomość usług WSUS, Patch Managment, etc.
  • Znajomość środowiska klastrowego - zarządzanie klastrami
  • Znajomość produktów QNAP / SYNOLOGY wraz z  narzędziami do replikacji danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat. B

W zakresie kompetencji osobistych:

  • Umiejętność zdobywania informacji i szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • Branie odpowiedzialności za swoje decyzje i umiejętność przyznawania się do błędów
  • Otwartość w kontaktach międzyludzkich i pogoda ducha
  • Skrupulatność i systematyczność
  • Zdolność do szybkiego reagowania i przełączania się między różnymi tematami
  • Umiejętność dzielenia się posiadaną wiedzą

Mile widziane:

  • Znajomość produktów Power Apps for Developer MS365
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych takich jak: Comarch Optima ERP, Sage Symfonia, Saldeo, Płatnik, ePfron, home baking
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji oraz sporządzania schematów technicznych
  • Umiejętność tworzenia zapytań w języku T-SQL (MS SQL), w tym optymalizacja baz MS SQL
  • Swoboda w korzystaniu z narządzi do partycjonowania, klonowania, archiwizacji, szyfrowania i odzyskiwania danych
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS Access, My SQL)

Dlaczego napisaliśmy tak dużo?

Istotne jest dla nas, aby kandydat zdawał sobie sprawę z tego co na niego czeka. Dzięki temu może ocenić czy jest to rodzaj pracy, stanowisko i miejsce pracy, które mu odpowiada. Szukamy osób zmotywowanych, które wiedzą czego chcą i w jakim kierunku chcą rozwijać swoją karierę zawodową, dlatego od początku jasno przedstawiamy sprawę.

Spełniasz kryteria i dalej chcesz z nami pracować? Wyślij do nas swoją aplikację!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w formacie PDF. W tytule maila prosimy o umieszczenie nr referencyjnego ogłoszenia.

Chcesz wysłać list motywacyjny? Nie jest wymagany, ale z miłą chęcią przeczytamy co chcesz nam o sobie powiedzieć. Jednakże niech to nie będzie sztampa! Opisz w nim swoje największe wyzwanie zawodowe. W liście motywacyjnym prosimy o umieszczenie nr referencyjnego ogłoszenia.

W tym miejscu chcielibyśmy poinformować, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W swoich dokumentach aplikacyjnych nie zapomnij o klauzuli odnośnie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Skontaktuj się z nami