fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Moore Polska życzy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

święta

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,


Zbliża się jeden z najbardziej magicznych momentów w roku, będący nie tylko okazją do celebracji czasu z rodziną, wspólnego przebywania ze sobą, ale także podsumowania minionych dwunastu miesięcy.


W Moore Rewit – a już niedługo Moore Polska – działo się dużo. Zamknęliśmy kolejne prestiżowe projekty, dokonaliśmy wielu zmian na lepsze i dzięki temu możemy pochwalić się połączeniem naszego doświadczenia i wiedzy z doświadczeniem i wiedzą spółki Morison Finansista.


Nic jednak z tego nie mogłoby się udać bez Was – naszych Drogich Klientów.


Chcemy więc Wam podziękować za ostatni rok, za zaufanie, którym nas obdarzyliście i liczymy, że w kolejny, 2022 rok, wejdziemy wspólnie, kontynuując naszą owocną współprace. Bo razem możemy WIĘCEJ.


Życzymy Wam dużo radości i szczęścia oraz wszelkiej pomyślności i wszystkiego dobrego, a przede wszystkim – zdrowia!

Wesołych Świąt życzy,
Partnerzy Zarządzający i Zespół Moore Polska

Ostatnie artykuły z bloga

Procedura AML, a obowiązki przedsiębiorców

AML, czyli proces przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Jakie są jego elementy? Co może grozić za nieprzestrzeganie procesu AML?

Rok po wejściu do sieci Moore Global

Rok 2022 to pierwszy rok naszej obecności w sieci Moore Global, to rok gruntownych zmian, wdrażania nowych systemów, nowego podejścia, standaryzacji procesów.

Moore Polska i Bilander Group wspólnie patrzą w przyszłość

Pod koniec 2021 roku została podpisana umowa, dzięki której firma audytorska Moore Polska będzie mogła udostępniać online szczegółowe dane finansowe swoim klientom oraz świadczyć nowe usługi m.in. kontrolingu, analizy danych.