fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Moore Polska życzy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

święta

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,


Zbliża się jeden z najbardziej magicznych momentów w roku, będący nie tylko okazją do celebracji czasu z rodziną, wspólnego przebywania ze sobą, ale także podsumowania minionych dwunastu miesięcy.


W Moore Rewit – a już niedługo Moore Polska – działo się dużo. Zamknęliśmy kolejne prestiżowe projekty, dokonaliśmy wielu zmian na lepsze i dzięki temu możemy pochwalić się połączeniem naszego doświadczenia i wiedzy z doświadczeniem i wiedzą spółki Morison Finansista.


Nic jednak z tego nie mogłoby się udać bez Was – naszych Drogich Klientów.


Chcemy więc Wam podziękować za ostatni rok, za zaufanie, którym nas obdarzyliście i liczymy, że w kolejny, 2022 rok, wejdziemy wspólnie, kontynuując naszą owocną współprace. Bo razem możemy WIĘCEJ.


Życzymy Wam dużo radości i szczęścia oraz wszelkiej pomyślności i wszystkiego dobrego, a przede wszystkim – zdrowia!

Wesołych Świąt życzy,
Partnerzy Zarządzający i Zespół Moore Polska

Ostatnie artykuły z bloga

Wynik finansowy w spółce komandytowej

Jak sporządzić wynik finansowy w spółce komandytowej za 2021 rok, w sytuacji gdy spółka wybrała opóźnione (do maja) przyjęcie statusu podatnika CIT? Co mówi interpretacja ogólna?

MATERIAŁY ZE SPOTKANIA: Polski Ład 2.0 – najważniejsze zmiany

Serdecznie dziękujemy za udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Moore Polska: Polski Ład 2.0 – najważniejsze zmiany. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami po spotkaniu.

Dobry lider nie rozkazuje, a zadaje pytania

Dobry lider to przede wszystkim inspiracja dla swoich pracowników. Nie powinien zatem wydawać im rozkazów, a motywować swój zespół do działania.
{literal} {/literal}