fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Moore Polska życzy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

świąt

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się nowego roku 2023 życzymy Państwu cudownych chwil z rodziną i bliskimi oraz znalezienia czasu na zadumę i refleksję, która pozwoli na nabranie dystansu do tego co dzieje się dookoła. Natomiast na nowy rok życzymy bezpiecznych warunków do prowadzenia biznesu oraz sił do realizacji nowych projektów i osiągania kolejnych sukcesów biznesowych!

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować za owocną współpracę i Państwa zaufanie. To dzięki Wam ciągle się rozwijajmy i mierzymy jeszcze wyżej, i za to jesteśmy niesamowicie wdzięczni.


Zarząd i Pracownicy Moore Polska

Ostatnie artykuły z bloga

31 maja 2023 mija termin przekazania 75% odpisu na ZFŚS

Ile wynosi odpis podstawowy na ZFŚS?  Jak ustalić liczbę zatrudnionych? Do kiedy należy wpłacić wartość odpisu na konto bankowe? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Umowy cash pooling na gruncie podatkowym

Zastanawiasz się jak poprawić płynność finansową wewnątrz grupy kapitałowej, nie wywołując przy tym negatywnych skutków w zakresie podatków? Sprawdź nasz najnowszy artykuł i dowiedz się więcej o cash poolingu!

Nowelizacja Ordynacji podatkowej

Jakie zmiany w Ordynacji podatkowej zapowiada Ministerstwo Finansów? Co wprowadzi najnowsza nowelizacja? Sprawdź w naszym artykule!
{literal} {/literal}