fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Moore Polska życzy radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wielkanoc

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,


Mamy nadzieję, że na ten czas refleksji i zadumy wiosna rozkwitnie już w pełni, a słońce doda Wam energii do podejmowania kolejnych wyzwań zawodowych.

Życzymy Wam dużo spokoju i szczęścia oraz wszelkiej pomyślności i wszystkiego dobrego, a przede wszystkim – zdrowia!

Niech nigdy nie opuszcza Was pogoda ducha oraz uśmiech.

Radosnych Świąt Wielkanocnych życzą
Partnerzy Zarządzający i Zespół Moore Polska

Pragniemy również poinformować, że w Wielki Piątek (15-04-2022) biura Moore Polska w Gdańsku (ul. Starodworska 1 i ul. Abrahama 1A), w Gdyni (ul. Łużycka 10), w Poznaniu (ul. Główna 6), w Łodzi (ul. Gdańska 126), w Warszawie (ul. Chałubińskiego 8) będą otwarte do godziny 14:00. Natomiast biura w Katowicach (ul. Żelazna 17D), w Bielsku-Białej (ul. Michałowicz 12) oraz w Żywcu (ul. Komorowskich 58) będą zamknięte.

Ostatnie artykuły z bloga

Wynik finansowy w spółce komandytowej

Jak sporządzić wynik finansowy w spółce komandytowej za 2021 rok, w sytuacji gdy spółka wybrała opóźnione (do maja) przyjęcie statusu podatnika CIT? Co mówi interpretacja ogólna?

MATERIAŁY ZE SPOTKANIA: Polski Ład 2.0 – najważniejsze zmiany

Serdecznie dziękujemy za udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Moore Polska: Polski Ład 2.0 – najważniejsze zmiany. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami po spotkaniu.

Dobry lider nie rozkazuje, a zadaje pytania

Dobry lider to przede wszystkim inspiracja dla swoich pracowników. Nie powinien zatem wydawać im rozkazów, a motywować swój zespół do działania.
{literal} {/literal}