fbpx

Kariera

Cześć, miło Cię widzieć! Fajnie, że tu jesteś – to znaczy, że jesteś zainteresowany dołączeniem do #MoorePolskaTeam. Gotowy nas poznać? To zaczynajmy!

Zanim jednak przejdziemy dalej… kilka słów o nas!

Moore Polska to ponad 30 lat doświadczenia dwóch renomowanych firm audytorskich na polskim rynku – Moore Polska i Morison Finansista, którzy w 2021 roku połączyli swoje siły pod jedną nazwą: Moore Polska. Założyciele obu firm pragnęli stworzyć organizacje, które pomagają właścicielom i zarządom firm poznać i zrozumieć finanse oraz ustalić podatki we właściwy, ale najbardziej oszczędny sposób. Jednocześnie – budowali swój sukces na filarach rodzinności, dialogu i profesjonalizmu. Jako księgowi i biegli rewidenci chcieli słuchać i rozumieć biznes klienta po to, aby nowocześnie i terminowo dostarczać wiedzę finansową o biznesie.

Misją Moore Polska – spółki należącej do jednej z największych globalnych sieci zrzeszającej księgowych i audytorów – jest bycie doradcą i partnerem biznesowym w zmieniającym się świecie i otoczeniu. Nowoczesna, bezpieczna rachunkowość, optymalne podatki oraz koszty, wzrost kultury biznesu oraz poziomu wiedzy biznesowej – to priorytety, które sobie wyznaczyliśmy wierząc, że ich wdrożenie przyczyni się do rozwoju nie tylko nas i naszych klientów, ale również całej społeczności. Bo razem możemy WIĘCEJ.

Obecnie działamy w dziewięciu biurach w ośmiu miastach Polsce (Bielsko-Biała, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Łódź,  Poznań, Warszawa, Żywiec) zatrudniając ponad 220 wyjątkowych ludzi, a zarazem ekspertów w swoich dziedzinach. Jesteśmy w trakcie ewolucji z firmy rodzinnej do firmy średniej, zarządzanej procesowo, w oparciu o wypracowane, jak i tworzone od podstaw standardy. Idąc z duchem czasu i z transformacją cyfrową nie boimy się używać w naszej pracy nowych narzędzi i systemów, które usprawniają nam realizację codziennych obowiązków. Stawiamy na profesjonalizacje stanowisk, dlatego ciągły rozwój jest dla nas jedną z kluczowych wartości i celów. Według rankingu Rzeczpospolitej z 2022 roku zamykamy TOP 10 rankingu najlepszych firm audytorskich w Polsce, co daje nam powody do dumy, a jednocześnie pcha do osiągania coraz lepszych wyników i ciągłego podnoszenia standardów.

Krystyna rekrutuje

Jesteśmy zgranym zespołem ponad 250 ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach. Wśród tej drużyny znajdziecie ponad dwudziestu biegłych rewidentów i czterech doradców podatkowych. Jesteśmy profesjonalistami w pełnym znaczeniu tego słowa i lubimy poszerzać naszą wiedzę, jak i się nią dzielić.

Pracy mamy dużo, wyzwań jeszcze więcej, ale to, co robimy jest dla nas satysfakcjonujące – cieszymy się z naszych wspólnych, jak i indywidualnych sukcesów. Nie tylko zawodowych. Wspieramy się na każdym etapie naszego życia i często tworzymy relacje wykraczające poza „mury” firmy.

Budujemy nasz zespół – cały zespół Moore Polska, jak i te pomniejsze pod pieczą Menedżerów Zespołów – na zaufaniu i empatii. Wierzymy, że dialog jest najwyższą wartością – rozmowa może naprawdę przenosić góry! Dzięki temu lepiej się rozumiemy, poznajemy nasze problemu i wspólnie szukamy ich rozwiązań.

Naszym celem jest podnoszenie kompetencji i szukanie optymalnych rozwiązań. W centrum naszych działań znajduje się klient, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez tak wspaniałego zespołu, jak nasz, nic nigdy byśmy nie osiągnęli! Każdy z nas cieszy się, że jest częścią #MoorePolkaTeam i dlatego serdecznie Cię zachęcamy, abyś poznał nas bliżej.

Dlatego jeśli uważasz, że idealnie do nas pasujesz – nie czekaj, zapoznaj się z prowadzonymi przez nas rekrutacjami i zostań częścią #MoorePolskaTeam!

Nasz Zespół

Koniecznie zobacz, co o pracy w Moore Polska mówią nas pracownicy. Jesteśmy pewni, że wtedy tym chętniej zerkniesz do zakładki z prowadzonymi przez nas rekrutacjami i staniesz się częścią #MoorePolskaTeam!

Ścieżki kariery

Chcesz dowiedzieć się, jaki rozwój czeka Cię w Moore Polska? Koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Zapewniamy, że nie będziesz się z nami nudzić, a o stagnacji w naszym Zespole nie ma mowy. Nasz rozwój zaczyna się od pierwszych kroków na rynku pracy, a może się skończyć aż na partnerze Moore Polska! ⬇️⬇️⬇️

BENEFITY

Jesteśmy organizacją wiedzy – chętnie ją zdobywamy, chętnie się nią dzielimy, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz. Wierzymy jednak w zrównoważony rozwój, nawet jeśli to trudne w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dlatego oferujemy całą gamę benefitów, dzięki którym Twoja praca w naszym Zespole będzie jeszcze przyjemniejsza!

Nasze benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń,
  • Parking dla pracowników,
  • Bony towariowe,
  • Dofinansowanie wypoczynku pracowników,
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci pracowników,
  • Opieka psychologiczna.

Dodatkowo Dodatkowo – współpracujemy z Wyższymi Szkołami Bankowymi i jako członek #MoorePolskaTeam możesz uzyskać zniżki na wszystkie kierunku studiów we wszystkich oddziałach WSB w całej Polsce!

Zespół HR

Czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami. 😊

Gdańsk


Dominika Drewczyńska

HR Menedżer

Gdańsk


Piotr Witek

Partner Zarządzający, Biegły Rewident nr 9631, MBA, FCCA

Piotr Witek

Partner Zarządzający, Biegły Rewident nr 9631, MBA, FCCA


Gdańsk
Brak wyników wyszukiwania

{literal} {/literal}