fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Integration of Moore Polska – summary

#MoorePolskaTeam wybrał się między 11. a 13. maja 2022 roku na wielką integrację. Nasze zespoły udały się nad Zalew Sulejowski, aby się uczyć, lepiej się poznać oraz bawić w pięknych okolicznościach przyrody.

Zapraszamy na podsumowanie tego inspirującego wyjazdu, dzięki któremu osoby z biur zlokalizowanych w całej Polsce – a mamy ich aż 9 w 8 miastach! – miały szansę w końcu spotkać się twarzą w twarz. To niesamowite, jak szybko złapaliśmy ze sobą kontakt i odkryliśmy, ile nas łączy, mimo dzielących nas odległości.

Dzień pierwszy integracji

To były przede wszystkim podróże z całej Polski nad Zalew Sulejowski. Nie było jednak czasu na odpoczynek dla naszych top menedżerów – ci od razu przystąpili do działania, podsumowując pierwsze cztery miesiące pracy roku 2022 w swoich Działach.

Integracja: dzień drugi

Podczas gdy top menedżerowie Moore Polska wraz z Martą Woźny-Tomczak szlifowali swoje umiejętności dobrych liderów, reszta firmy powoli zbliżała się do celu, Na posterunku pozostały jedynie Działy Audytu.

Nie samą zabawą człowiek żyje – na pierwszy ogień poszła „Sesja Lodołamaczy” z Martą Woźny-Tomczak. Jak sama nazwa wskazuje – udało nam się poznać się bliżej, przy śmiechach i w zdecydowanie pozytywnych nastrojach. W tym czasie – kadra zarządzająca uczyła się jak mapować procesy, aby ułatwić oraz zoptymalizować pracę swoją i swoich Zespołów.

Wieczorem natomiast przenieśliśmy się trzy, a nawet cztery dekady wstecz, podczas wspólnego grilla i wielkiej, przebieranej imprezy w stylu lat 80. i 90.

Ostatni dzień integracji

To była prawdziwa integracja na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach przyrody! Ponownie współpracowaliśmy w zespołach składających z przemieszanych pracowników z różnych biur. Przygotowane zadania dały nam kolejną możliwość jeszcze lepszego poznania, a także nauczyły jak współpracować z kompletnie nieznanymi nam wcześniej osobami o różnych cechach charakteru.

Zwieńczeniem zaś całego wyjazdu – Wielkiej Integracji Moore Polska – było podsumowanie Lidii Skudławskiej i Piotra Witka, Partnerów Zarządzających,  podczas którego omawiane były nasze wartości, które są fundamentami, na których budujemy Moore Polska.

Owacje na stojąco, jakie otrzymali, były bardziej niż zasłużone.

Gdyby zaś zdjęcia nie oddawały w pełni naszej radości – serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmiku poniżej.

Oczywiście – już teraz jesteśmy w swoich biurach, wypoczęci i gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań zawodowych. Do zobaczenia podczas kolejnych projektów!

#razemmożemywięcej

Latest blog posts

Integration of Moore Polska – summary

#MoorePolskaTeam went between 11th and 13th May 2022 for a great integration. Our teams went to the Zalew Sulejowski to learn, get to know each other better and have fun…

Ranking of Audit Firms 2022

In this year’s Ranking of Audit Firms prepared by the „Rzeczpospolita” newspaper, Moore Polska was on a high, 10th position! Undoubtedly, it is the result of the hard work of…
{literal} {/literal}