fbpx

Ochrona marki

Każdy, kto od podstaw tworzy własną firmę, ceni wszystko, co stworzył. Jednak najcenniejszą rzeczą nie są biura, sprzęt, a logo. Ono odpowiada za rozpoznawalność marki i jej dobre imię. To po nim klienci rozpoznają firmę. Warto pomyśleć o zabezpieczeniu prawnym takiego symbolu.

Nasza firma, która ma biura na terenie całego kraju w takich miastach jak Katowice, Warszawa czy Gdańsk, w swojej bogatej ofercie dla firm oferuje zróżnicowane usługi prawno-administracyjne. Dbamy o obsługę prawną, oferujemy wynajem biur, ale także pomagamy w skomplikowanej procedurze, jaką jest zastrzeżenie marki, logo oraz nazwy firmy w urzędzie patentowym.

Naszym klientom oferujemy pomoc w skompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów, pilnujemy odpowiednich terminów, a nasi prawnicy chętnie wyjaśniają wszystkie zawiłości i aspekty prawne danej sprawy. Pomagamy zbadać zdolność rejestracyjną, czyli prawną możliwość zarejestrowania danego znaku. Wyjaśniamy krok po kroku, jak przebiega zastrzeżenie.

Marka i logo posiadające patent podlegają prawnej ochronie i nie mogą być z żaden sposób wykorzystywane, kopiowane lub stosowane do czerpania korzyści materialnych przez osoby trzecie bez zgody właściciela. W wypadku naruszenia dóbr naszego klienta służymy także pomocą prawnika. Taka ochrona jest bardzo cenna.

Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom uzyskać patent, zarejestrować logo i należycie chronić ich własność intelektualną. Mamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie, współpracujemy ze specjalistami zajmującymi się prawem patentowym, stale podnosimy nasze kwalifikacje. Nasi klienci mogą liczyć na w pełni profesjonalną obsługę.

{literal} {/literal}