fbpx

Biuro na godziny

Jedną z bardziej popularnych ofert, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów, jest możliwość wynajęcia biura na godziny. Ta innowacyjna forma wspierania młodych i małych przedsiębiorców jest bardzo rozpowszechniona w wielu krajach Europy. Teraz zyskuje uznanie także w naszym kraju. Nie wszystkie osoby prowadzące działalność, posiadają własne biuro. Bo nie każda firma przecież tego wymaga. Jednak czasami trzeba spotkać się z klientem lub ważnym kontrahentem. Warto wtedy umówić spotkanie w profesjonalnym miejscu. Do dyspozycji w naszym biurze mają Państwo salę konferencyjną, niezbędną do przeprowadzenia spotkania biznesowego lub np. szkolenia, lub rekrutacji.

Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów, artystów oraz zajmujących się dostarczaniem wszelkiego rodzaju usług, a nie mających własnego biura.

Sala taka jest w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt biurowy. Klienci swobodnie mogą korzystać z Internetu, ksero lub faksu. Wszystko w nowocześnie i ze smakiem urządzonym budynku, znajdującym się w prestiżowej okolicy. Każde spotkanie w takim biurze zrobi wrażenie na partnerach biznesowych i stworzy wrażenie profesjonalnego prowadzenia firmy.

Jeżeli będzie taka konieczność, organizujemy także catering. Zapewniamy kompleksową obsługę biurową. Dbamy o wizerunek naszych klientów oraz ich sukcesy zawodowe.

{literal} {/literal}