fbpx

Biografia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa gospodarczego, wycen wartości, doradztwa transakcyjnego, restrukturyzacji, budowania strategii, a także rewizji finansowej i rachunkowości. Specjalizuję się doradztwie w procesie fuzji i przejęć, przekształceń, podziałów oraz wnoszenia aportów, przygotowywaniu prospektów emisyjnych, wycen przedsiębiorstw i udziałów, znaków towarowych i praw autorskich, audytach rekompensaty, pozyskiwaniu środków pomocowych z UE.

Stowarzyszenia i Członkostwa

SII – Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Wydarzenia / prelegent

  1. Wycena wartości przedsiębiorstw
  2. Finanse dla nie finansistów

Wyróżnienia i nagrody

Kursy i szkolenia

  • Kurs samodzielny księgowy,
  • Szkolenie dla Autoryzowanych Doradców NEW CONNECT,
  • Szkolenia w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac  (bieżąco).

Projekty

Wyceny wartości przedsiębiorstw, autorskich praw majątkowych, znaków towarowych m.in. dla: Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o.o. w Poznaniu, Ministerstwa Skarbu Państwa, KOMPUTRONIK BIZNES S.A., Chata Polska S.A., Kopalnia Węgla Brunatnego „KONIN” S.A.

Programy restrukturyzacji Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, w tym: w Lubsku, w  Słubicach, w Międzyrzeczu, w Drezdenku, w Sulechowie, w Czarnkowie, w Trzciance, W Gorzowie.

Pozyskanie finasowania rozwoju działalności ze środków pomocowych UE, m.in. dla: LISNER sp. z o.o., KOMPLEXMŁYN sp. z o.o., TASOMIX  sp. z o.o., ADROS sp. z o.o., Bejot sp. z o.o., Trawol s.c., MATT R.P. Trączyńscy sp. j.

 

Poandto:

  • Realizacja projektów doradczych,
  • Zarzadzanie biurem rachunkowym,
  • Współudział w badaniu sprawozdań finansowych
{literal} {/literal}