fbpx

Biografia

Jestem radcą prawny z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw, a także specjalistą z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego, cywilnego i gospodarczego.

Studiowałam prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także filologię amerykańską na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, a także Akademię Doradcy Podatkowego.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w 2009 roku w kancelariach prawnych i podatkowych w Gdańsku, gdzie doradzałam w przedmiocie optymalizacji podatkowej, przekształceń przedsiębiorstw, uczestniczyłam w negocjacjach handlowych oraz sporządzałam umowy handlowe i dokumenty korporacyjne. Sprawowałam funkcję dyrektora operacyjnego w przedsiębiorstwie z branży medycznej, jak również dyrektora działu organizacyjno-prawnego w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk S.A. Do moich obowiązków należała organizacja pracy i nadzór merytoryczny nad czterdziestoosobowym zespołem zajmującym się obsługą prawną i przetargami w przedsiębiorstwie, jak również nadzór właścicielski i kontrola nad spółkami zależnymi wchodzącymi w skład Grupy Kapitałowej Port Gdańsk.

Z Moore Polska jestem związana nieprzerwanie od 2016 r. na stanowisku prawnika korporacyjnego, od lipca 2020 r. na stanowisku dyrektora Działu Prawnego, a od listopada 2021 – jako Dyrektor Działu Podatkowo-Prawnego.

Stowarzyszenia i Członkostwa

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku

Wydarzenia / prelegent

Wyróżnienia i nagrody

Kursy i szkolenia

  • Finanse dla menedżerów niefinansistów (2018)
  • Protokół dyplomatyczny (2018)
  • Bezpieczeństwo informacji – security awareness (2018)
  • Certyfikowany Szef Biura Zarządu (2017)
  • Akademia Doradcy Podatkowego MDDP (rok 2016)
  • Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw (rok 2016)

Projekty

{literal} {/literal}